Laurell K. Hamilton

americká, 1963, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nová kniha

Doušek temnoty

Doušek temnoty - Laurell K. Hamilton

Jsem Meredith, princezna Říše kouzel, a konečně jsem po dlouhé době otěhotněla – a čekám dvojčata, která jsem počala se svými královskými strážci. Teď musím zůstat naživu... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Polibek stínůStřelaSmrtící tanecModrý měsícRozesmátá mrtvola

Komentáře (16)

Laurell K. Hamilton

Přidat komentář
Clerien
19.06.2018

Autorčiny knihy mám ráda, zvláště sérii o Anitě Blake. Je v nich všechno - napětí, romantika, sex, boj i humor. I když v některých posledních knížkách série jde převážně o sex a nic moc se tam neděje, naprosto mě fascinuje, že o tom dokáže napsat několik set stránek a pořád je to dostatečně čtivé, aby to člověk přelouskal třeba i v angličtině maximálně za dva, tři dny...

T.N.T
18.04.2018

Knihy od L.K.Hamilton jsem četla pouze v čestině,jelikož v angličtině nejsem tak zdatná,jak bych měla být.Na první knihu od ní jsem narazila úplně náhodou a to,když jsem hledala nějakou knihu o upírech. Po první knize jsem byla nadšená a nedočkavá po dalších. I hned jsem se prostě do jejích knih zamilovala. Její knihy jsem četla opakovaně a zase si je samozřejmně přečtu. Podle mě je to opravdu výborná autorka a zatím je jediná,která tak nadherně vykreslila upíry,lykantropy a další nadpřirozené i přirozené postavy.Její knihy jsou prostě dobré a zaujmou hodně lidí. Moc se těším na další pokračování knih a na nové knihy od ní.

hadenka
31.03.2017

za mě bezva, supr, poutavé čtení, Anita nikdy nezklame

ŠárkaK
24.08.2016

Náhodou jsem narazila na Anitu Blakeovou letos v lednu a už jsem přečetla všechny vydané knihy u nás, některé dvakrát. Opravdu nejlepší autorka na kterou jsem zatím narazila, jak píší jiní, je jako droga. Mezitím čtu i jiné knihy, ale pořád se k Anitě musím vracet. Jen mne mrzí, že neumím anglicky tak dobře, abych si mohla koupit originály, autorka napsala 27 dílů ze série o Anitě Blakeové. V září snad u nás vyjde 18.díl Flirt, nemůžu se dočkat.

Belle Morte
17.11.2015

Do knižní série Anita Blake jsem se naprosto zamilovala hned po první knize. Nemohla jsem odolat světu, kde upíří nejsou romantický přelud a nebezpečí je opravdové. Nejvíce obdivuji povahu a charisma Anity a kdybych byla z poloviny taková, jaká ona, mohla bych být naprosto spojená! I přes všechnu krev, nenávist a boje si udržuje svoje pravidla a ctí své zákony! Tato knižní série bude vždy patřit k těm mým nejoblíbenějším! Všem mohu vřele doporučit.

jitka7
28.03.2015

Četla jsem zatím Anitu a ta je naprosto skvělá, proto se chystám na další knížky této spisovatelky. Autorka je skvělá, líbí se mi, jak píše :))

dracek91
07.02.2015

Dostala mě Anita ale Merry se mi líbí snad ještě víc...autorka je fantastická....

Betnka81
30.07.2014

Nejlepší spisovatelka na světě . Od té doby co jsem začala číst knížky od ní , mám problém přečíst knihu od jiné ,ale je prostě SUPER :D

czeliza
30.07.2014

Výborná spisovatelka, která mě dost inspiruje, její život i tvorba a to nedokážu přesně popsat proč. Série o Anitě Blake je naprosto nepřekonatelná do sedmého dílu, a stále skvělá až do nynějších dílů. A to jsem na ni narazila náhodou, tenkrát mě ještě obal Provinilých slastí trochu děsil. Většinu dílů mám přečtenou dvakrát a stále mě tam dokáže spousta věcí nadchnout a překvapit.
Ale v srdci už navěky zůstane okouzlující vládce města St. Louis. Té sexy pijavice se nejde zbavit.

pastelka53
11.08.2013

Skvělá spisovatelka! Patří mezi mé nejoblíbenější autory. Dostala jsem se k ní náhodou a to jen díky tomu, že byl výprodej a mě zaujal obal Provinilých slastí ... jinak bych si tohle skvělé upíří fantasy asi nikdy nepřečetla, chytlo mě to a teď si postupně zakupuji všechny díly.

renefer
12.07.2013

Moje nejoblíbenější autorka urban fantasy. Sice jsem jako první četla šestý díl série o Anitě, ale tak mě to dostalo, že jsem si hned dokoupila všechny ostatní. Po přečtení jejich knih mám problém, aby mne zaujal nějaký jiný spisovatel. Je to jak droga.

mauvais-ange
14.02.2013

Anita je moje srdcovka, výborně napsaná a žádná "slaďárna". Autorka je skvělá.

Arisu
23.06.2012

Ach Calude.... ty dokonalé stvoření s bledou pletí..
Ano, série knih o Anitě patří mezi mé oblíbené. A jelikož se autorka nesoustředí jen na upíry a nechá nám tam pobíhat taky vlkodlaky a zombíky... co víc chtít?!

VeEee
26.06.2011

Miluju její sérii o Anitě :)

dewiii
19.05.2011

Absolutně nejlepší knihy (nejen) o upírech!

mumin63
01.02.2011

upířina mě v poslední době dost bere a tahle autorka píše neotřele, zajímavě, napínavě