ctenarMarLnYI ctenarMarLnYI komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Dá se přečíst ale takových příběhů který jsou jakoby přez kopírák už jsem četla hodně.

13.04.2024 3 z 5

Zlý úmysl Zlý úmysl Lisa Jackson

Spokojenost.

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Celá serie super a napínavá.

Krvavé hry Krvavé hry Chloe Neill

Merit je jedna z mích oblíbených bojovnic. Těším se co bude dál.

Nočná hra Nočná hra Sherrilyn Kenyon

Celou tuto serii miluji. Přečetla jsem asi 40 knih z ní. Včetně Kronik o Nikovi. Každá byla bomba. Nejvíce miluji tu o Aschovi. I když jsem polovinu probrečela. A o jeho dvojčeti Styxxovi to bylo stejně bolestivé. Asi na ni vlítnu znova protože co díl to super čtení.

Kushielovo vtělení Kushielovo vtělení Jacqueline Carey

Trochu mi trvalo než jsem se začetla ale pak už to bylo dobré. Není to zas taková oddechovka a někde to bylo docela kruté. Ale takový je i realný život. Hrdinka se narodila s darem o který nestála a který ji dělal ze života peklo. Ale nějak se s tím porvali a nakonec to dopadlo dobře takže super.

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Celá serie super. Romantika tam je a prostředí rockové skupiny není zas tak často používané .

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Serie jako vždy super. Jsem nadšená když do knih přidává i šikovně humor.

A žili šťastne až naveky A žili šťastne až naveky Julia Quinn

Celá serie je užasná a proto mě velice mrzí že serial netflix tak zmršil.

Temná krev Temná krev Laurell K. Hamilton

Serii jsem ze začátku milovala ale po 16 knize už mě to přestává bavit.

09.04.2024 3 z 5

O pravdě a netvorech O pravdě a netvorech Barb Hendee

Obě na sebe navazující serie se mi moc líbily. Zajímavě vytvořený svět a dobrý příběh.

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Dřívější díly se mi připadaly lepší. Na tento díl jsem se těšila ale zklamal. Celý příběch mi začíná být překombinovaný. Ilan se mi zdála být jen protivná ale ted mi připadá uplně hloupá. Bránu o které ví že ukrývá zlo a neměla by se otevřít- otevřít chce. Další díl snad ani číst nechci.

08.04.2024 2 z 5

Vláda vlků Vláda vlků Leigh Bardugo

Líbí se mi více než Griša i Vrany. Zoja a Nik super. I Temnyj dostal pár bodů navic. Přestože nejsem fanouškem tranzice postav cpaných do knih, tak tady mi to celkem sedělo. I když bych si pro Ninu přala něco jiného.

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Tuto smečku lumpů mám raději než Alinu. Jen bych je udělala starší ,protože mi takové zkušenosti a dovednosti nesedí k tak nízkému věku.

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Svět Grišu je super. Jen ta Alina, dost času mi trvalo nez mi přestala lést na nervy.

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

Toto je jedna z mích milovaných serii co jsem přečetla vícekrát. Skvěle napsaná, skvělé postavy, skvělý svět. Půjdu do ní znovu.

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Celou serii jsem četla dvakrát a možná do ní půjdu potřetí. Mercedes i Adama miluji. Skvělé postavy.

Divoký symbol Divoký symbol Patricia Briggs

Miluji celou serii. A Mercedes taky. Prostě tento vytvořený svět je super.

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

To samé jak první díl. Vtipné a jednoduché. Ale na další díl již nejdu:)

08.04.2024 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jednoduchý příběh, hned je jasné jak to dopadne ale alpoň vtipné.

08.04.2024 3 z 5