Temná krev

Laskavost pro přítele dostane Anitu Blakeovou přímo do centra pořádného skandálu, který ohrožuje vládu Jean-Clauda. Anita se stává figurkou ve hře starodávné upíří královny, která znovu získává svou moc.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220572/anita-blakeova-lovec-upiru-temna-kr-j6v-220572.jpg 3.9139

Anita Blakeová, lovec upírů 16.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Blood Noir, 2008

Kniha Temná krev

havrmoni
18.03.2020

Klidně to mohlo být i kratší. Jasona mám ráda, takže se mi líbili ty hovory s ním a to něco málo o něm a jeho rodině. Klidně bych vynechala ty scény s tygrodlaky, to bylo už moc. Na rozdíl ode mne to vypadá, že autorka nenávidí Richarda a dělá s jeho postavou psí kusy a cpe ho až násilně do děje. Jakoby si řekla, co tam ještě strčit, aby to bylo delší. Naopak tady platí, čím kratší tím lepší.

Evka3814
27.09.2018

Tak nějak mi to přijde pořád stejné. Anita pořád "cudná stydlivka" přitom si to rozdá s každym:) jako jo je to čitelné vždyť tam jsou samí dobře vybavení krasavci,ale čekám více akce

Laf
07.09.2018

Tento díl se mi líbil hlavně proto, že se taky zaměřil víc na Jasona, o kterém sice sem tam byla zmínka, ale nikterak do hloubky. A Anita? Ač sice dobře, že získala nějakou větší moc, když se stala upíří služebnicí a je součástí triumvirátu, ale že by pořád sílila? To už začíná být trochu přehnané, když bojuje s tím, aby ustála moc, kterou už má. Jsem zvědavá, co přinesou další díly a s čím vyrukuje autorka. Od původní Anity se tyto poslední díly hodně odchylují.

Andynka
26.05.2018

Panebože.... kam se ztratila ta stará, dobrá Anita, když jsme s ní řešili záhady její práce a přibývalo k tomu ještě víc nadpřirozena?
Už od první stránky to bylo jen o sexu.... A bohužel to i těch dalších 300 stran pokračovalo a nebralo to konce.... Vlastně kniha úplně o ničem. Hrůza. Doufám,že další díly budou lepší.

renefer
09.10.2017

Při čtení těchto pokračování série o Anitě si připadám přinejlepším jako uchyl. Hned na začátku se vyspí s kamarádem Jasonem. Proč? Protože je smutný a Nathaniel ji o to požádá. Tak proč ne? Už se ani nevymlouvá na ardeur...Vlastně ano - stejně s ním uspokojila ardeur, takže klidně znova. Mezitím se dozvíte něco nového o bandáži a BDSM. Mám pocit že celá série se zvrhává do jakési zvrácené sexuální parodie...
Stejně si ale koupím další díl, protože pořád doufám :-(

Pasadenka
10.08.2016

U čtení tohoto dílu mě přepadla obrovská nostalgie. Poslední knížka v knihovničce a na konci mi zůstal jenom stesk za Anitou. Příběh byl fajn, něco se zas posunulo, Richard dostal omluvenku z kretenizmu a Anita „prošukala“ dva dny a dvě noci a zburcovala celou jednu větev nadpřirozené komunity. Příběh trojčat a striptéra byl dobrý. Celkově to však bylo nesmírně ploché. Navzdory nedůvěře mi připluje poslední díl, který je zatím česky a pak buďto konec, neb anglická verze. I když se z Anity stala, vždyť víte, získala si mé srdce a nejspíš s obavami budu číst dál.

Fizulka71
01.08.2016

Tenhle díl mi trošku zvedl náladu, hlavně proto, že jsme mohli víc poznat Jasona, který mě moc baví. Podobný díl bych uvítala s Nathanielem. Zápletka s bratrancem byla zajímavá, ale opět si myslím, že z toho mohla autorka vytlouct víc, jako to dokázala v prvních dílech série. Ale nedokážu tuto sérii jen tak opustit a totálně ji zavrhnout, postavy jsem si velmi oblíbila, čekám na každý další díl s napětím, jak se budou jejich osudy vyvíjet a jestli se jim konečně splní jejich tužby a sny.

Oinike
15.01.2016

Tak tohle bylo utrpení. Předchozí díl mě navnadil, že už to zas konečně bude jen lepší, ale dočkala jsem se leda hořkého zklamání... Tak třeba zase příště.