Kushielovo vtělení

Phèdre věří, že už dosáhla všeho, po čem kdy toužila. Avšak na její milovanou zem, která už léta prosperuje a těší se míru i výhodným spojenectvím, dopadá nový stín. S žádostí o pomoc nečekaně přichází její největší nepřítel a Phèdre mu musí vyhovět. * Znovu se tak dostává do cizích končin, na místa mnohem vzdálenější a temnější, kde vládnou síly mnohem strašnější než dosud. S věrným Joscelinem prochází společně peklem, aby nakonec nalezla něco, o čem nikdy netušila, že hledá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/102604/kushielovo-vteleni-102604.jpg 4.528

Kushiel 3.

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Triton

Kushiel's Avatar, 2003

Kniha Kushielovo vtělení

Janičta
27.05.2017

Ne že by mě kniha vyloženě zklamala, ale na můj vkus tam bylo až moc "boží/andělské vůle". Prostě potřebujeme hrdiny někam nějak dostat, tak je tam dostrkáme vyšší mocí. Tento prvek obsahuje spousta FS knih, ale ne každý autor s tím umí pracovat tak, aby to působilo nenásilně a uvěřitelně a ne jako berlička na které pak pajdá celý příběh.
Děj mi přišel trochu zdlouhavý, ale když jsem se začetla, padala stránka za stránkou.
Celkově hodnotím trilogii pozitivně. Škoda, že není víc profláknutá.
Ráda bych se dočkala i dalších dílů, jsem zvědavá co z Imriho vyrostlo, ale to jsou asi marné naděje...

Diddi
22.01.2014

,,Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá" André Maurois

Má duše odpověděla :) .

Anitte
17.09.2013

Na první dva díly jsem narazila v knihovně omylem, nicméně jsem je přecetla za týden, ale když po dvou letech koupili i tento, tak už jsem měla problémy se začíst. Hlavně v druhé polovině, kdy mi přišlo, že se celý děj strasně vleče. Nicméně celou sérii vřele doporučuju:). Doufám, že nakladatelství koupí licenci při další "Kushielskou" sérii.

Kacitko
02.01.2013

Ani třetí díl nezklamal ...

Jacqueline Carey
americká, 1964