Flirt

Za Anitou Blakeovou dorazí perspektivní klient Tony Bennington, který zoufale touží nechat povolat z mrtvých svou nedávno zesnulou milovanou manželku. Anita o lásce něco ví. A o ztrátě ví všechno. Ale také ví, že Tony Bennington odmítá pochopit, že stvoření, které může z hrobu paní Benningtonové povolat, nebude mít s půvabnou zesnulou mnoho společného. Truchlící vdovec však pravdu odmítá slyšet a neváhá udělat cokoli, jen aby Anitu k oživení své ženy přinutil…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/242821/flirt-5nV-242821.jpg 3.976

Anita Blakeová, lovec upírů 18.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Epocha (ČR)

Flirt, 2010

Kniha Flirt

havrmoni

S tolika nadměrně obdařenými milenci mi ta hojně opakovaná věta ,,tak vlhká a tak těsná" příjde opravdu k smíchu. Opět celkem hezký příběh dokázala autorka spolehlivě zničit i na tak málo stránkách. Neustále opakující se věty mě mátly, že jsem si říkala, že je někde chyba. No nebyla, autorka se ráda opakuje.

x-lee-x
10.08.2019

Sice to byla krátká knížka, ale maximálně jsem si ji vychutnala. Odpočala jsem si v ní od neustálého řešení vztahu mezi Anitou a jejími muži. Neřešila se žádná "dvorní etiketa"
Tentokrát to bylo spíš jako návrat do starých časů. Jen Anita, případ a pár lidí okolo.
Bylo to příjemný

Evka3814
04.10.2018

Není to zlé,jinak bych to nečetla:))Spíš mě přijde že příběhy jsou téměř stejné.

Andynka
23.06.2018

Konečně kniha, kde se trochu vrátili k původní Anite. Ale vážně jen trochu. U téhle knihy mi došlo, že je pro mě Anita bezcitna, arogantní mrcha. A to i přes to, že se spisovatelka snaží nás čtenáře přesvědčit, že Anita své nejbližší miluje. Ja ji to prostě nevěřím a strašně jsem si hlavni hrdinku zprotivila. Ale knížka jen pár stránek, tak se to dalo zvládnout.

maca5449
28.01.2018

Dala jsem si od Anity rok pauzu. Po přečtení tohoto dílu jsem si všimla, že se autorka v knize hodně často opakuje. HODNĚ a ČASTO. První část knihy je v podstatě jedna myšlenka vyjádřená na 50 stranách. Dříve jsem to přehlížela, protože Anita je Anita a přes to vlak nejede. Ale když už to miluju/nemiluju/chci/nechci/spím/nespím/chtěla bych spát musím číst i v 18.díle navíc v celé první třetině knihy...

Anito... Panebože vždyť já přece vím, že má Nathaniel dlouhý vlasy, který mu neustále někdo motá do pěkných účesů! A že ty to vážně žereš! Vážně na to potřebuješ celý tři strany, abys mi to připomněla?! Tak se mu tam lesknou nějaký prameny, když na něj svítí slunce! Tak ho ráda hladíš po kebuli! No a co?! Já to přece vím už z těch 17 dílů předtím! Tak mi to připomeň jen jednou větou a ne šestkrát v příběhu, který má 150 stran!

Ta knížka je tak krátká, a přesto se některé fráze doslova opakují. DOSLOVA. Jsem vážně ráda, že se Anita vrátila i k práci, ale to neustálé omýlání o (ne)milujících srdíčkách je vážně vopruz. Ještěže v tomhle díle chyběl Richard, protože to by mě tutově odrovnalo.

Mark.
25.01.2018

Líbilo se mi, že autorka v závěru zmínila svůj námět na knihu a jak ji natolik zaujala, že z toho napsala knihu. Celkový děj knihy byl vítaný, hodně to bylo o Anitě a nikom dalším. Příjemný příběh kde byl i děj a ne jen vztahy.

Dandulka
22.12.2017

Tak Anita vyřešila další problém, jak se jen dalo. Že by šla autorka do sebe a začala psát kratší příběhy, které se také čtou jedním dechem. Tenhle díl byl v pořadí už osmnáctý, ale stále v něm byly nové prvky a také notná dávka sexu. Ten v téhle sérii nesmí prostě chybět.

len85hor
09.10.2017

Měla jsem přečteno za jeden večer, četlo se dobře, taková jednohubka, konečně se zase trochu věnovala detektivní práci a trochu méně sexu, musím říct že těch chlapů už je tolik, že se pomalu přestávám orientovat :-)

Modrý měsíc
Modrý měsíc