ANDY28 ANDY28 komentáře u knih

Vnučka Vnučka Bernhard Schlink

Hodně zajímavé téma

13.07.2023 4 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Paní Tučková, já vás prostě miluju! Když mi o tomto říkala moje pokroková babi, klepala jsem si na čelo! Vše jsem zažila, ale nechápala. Tahle knížka je skvost. Prostě děkuji.

08.07.2023 5 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

(SPOILER) Dnes jsem ten happyend potřebovala

30.06.2023 3 z 5

Nikdy předtím jsem o Špicberkách neslyšela. Hned bych se tam rozjela, taková nádhera!

24.06.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

těmto dvěma se vyhýbám, protože píšou brutálně. Taky do ČV jsem si vybrala jiné autory. Když mi ale Pavouk přistál na stole, nešlo přestat čít, je to brutálně skvělé!!!! A hlavně miluju knížky, kde se dozvím něco nového.

19.06.2023 5 z 5

Moje nejmilejší kočičí historky Moje nejmilejší kočičí historky James Herriot (p)

nejdřív jsem viděla nádherný seriál Všechny velké a malé bytosti a pak blik - všimla jsem si, že autorem je hlavní postava. Nádhera!

15.06.2023 5 z 5

Tři Tři Valérie Perrin

400 stran nás nechává Valerie čekat na rozuzlení :-)
Když vás někdo považuje za hvězdu, snažíte se k němu přiblížit. Být s ním.

14.06.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Hm.... Hada si nakonec vychová každý sám....

07.06.2023 5 z 5

Sex začíná v kuchyni Sex začíná v kuchyni Kevin Leman

Sourozenecké konstelace se mi líbili víc, zde je také hodně zmiňuje. Přišlo mi to jako líbivý americký blablabla.

04.06.2023 3 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Za mě paráda!

04.06.2023 5 z 5

Smekám před autory

28.05.2023 4 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Bolavý příběh napsaný líbezným jazykem

21.05.2023 4 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

No páni! Díky výzvě jsem si poslechla tento příběh, první půlka byla tak otravná a nudná, ale když vydržíte nejde přestat poslouchat dál a dál. Pan King je mistr.

14.05.2023 5 z 5

Léto na Vrbovém jezeře Léto na Vrbovém jezeře Susan Wiggs

Taaaaááák pěkný

12.05.2023 5 z 5

Korzár Marten - Černá vlajka Korzár Marten - Černá vlajka Janusz Meissner

A opět i dle skutečných událostí, pěkně napsané

06.05.2023 5 z 5

Lučištník Lučištník Bernard Cornwell

Wow! Je to dle skutečných událostí, pan Cornwell bravurně popisuje válečné steče

01.05.2023 5 z 5

Italská dívka Italská dívka Lucinda Riley

nejdřív jsem dočetla až pak zhasla a šla spát...

24.04.2023 4 z 5

Orel přistál Orel přistál Jack Higgins

to byla jízda! a díky výzvě, jinak bych tento typ literatury nikdy nečetla. A taky jsem fandila němcům.

17.04.2023 5 z 5

Vůně medu Vůně medu Susan Wiggs

To bylo medíkové.
Srdce chce, co chce. A někdy mu člověk musí dát vše, aniž by se držel zpátky, protože to během okamžiku může zmizet.

09.04.2023 4 z 5