andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Raději zůstanu u filmů a seriálu Sex ve městě, kniha je fakt špatná.

01.06.2020 odpad!

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super knížka, která se čte sama. :)

25.04.2020 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Kniha super, ale ten konec? Posledních 100 stránek jsem se nestačila divit.

15.03.2020 4 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Boží! Stejně skvělé jako předchozí díly.

20.04.2019 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Kniha dobrá, až na ten konec, ten mě zklamal, proto jen 4 hvězdičky.

17.03.2019 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížka se mi moc líbila, byla jsem z ní zmatená, chvílema jsem nevěděla, co si myslet, ale konec jsem čekala lepší - pozor SPOILER - kdyby ji nakonec zabil nebo by Amy spáchala sebevraždu, bylo by to dokončené, takhle byl otevřený konec a to nemám ráda, proto dávám jen 4 hvězdy.

23.10.2018 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Myslím, že Nesba už nikdy nepřestanu milovat. Dobře se čte a je napínavé až do posledních kapitol. Už se moc těším na další příběhy HH. :-)

09.07.2018 5 z 5

Drž mě pevně Drž mě pevně David Levithan

Kdyby se mi nelíbil Will Grayson, tak tuhle knížku, na kterou jsem narazila náhodou, ani nečtu ale proto, že se mi předchozí knížka líbila, tak jsem přečetla i tohle a je to taková vtipná oddychovka. Muzikál jsem četla poprvé a měla jsem z toho strach, ale nakonec jsem spokojená a hlavní postava - Drobek - mi byl sympatický i v této knize. :-) Určitě doporučuji každému, komu se líbil Will Grayson, Will Grayson.

02.04.2018 4 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Z knížky jsem stejně nadšená jako z prvních dvou dílů. Hezky napsané, hodně čtivé. :-)

20.02.2018 5 z 5

Hodně čtivý a zábavný, několikrát jsem se při čtení rozesmála a jsem z knížky nadšená. :-)

19.06.2017 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Knížka se mi velmi dobře četla. Líbilo se mi, jak měla více dějových vln a chápu, že se v tom někdo mohl ztrácet, ale pro mě super. :-)

10.03.2017 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Podle mě to je skvělá knížka, která člověku otevře oči... :-)

14.01.2016 5 z 5

Co vás v dějáku nenaučili Co vás v dějáku nenaučili Markéta Lukášková

Tak tohle bylo fakt špatný. Nic nového jsem se nedozvěděla, četlo se to špatně. Kdyby aspoň věci, co lidi ví, byly napsané poutavě, ale takhle to fakt bylo špatný.

16.02.2024 1 z 5

Vrah je v každém z nás 2 Vrah je v každém z nás 2 Lucie Bechynková

Za mě byla jednička skvělá, ale dvojka byla ještě mnohem lepší! Doporučuju! A hlavně zůstaňte na svobodě a naživu.

31.01.2024 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Tak za mě parádní. Popravdě se divím, že tu lidé píší, že radši podcast. Však to nejde srovnat. A že příběhy nešly do hloubky? Když budu chtít, tak si to můžu dohledat. Překvapil mě konec knihy s rozhovory, velmi zajímavé.

04.05.2023 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Stejně tak jako předchozí díly, super oddechovka.

14.10.2021 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Od knihy jsem čekala podstatně víc. Některé věci mi přišly zajímavé, avšak většina knihy se jen táhla.

16.01.2021 3 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Moc krásný a zároveň smutný příběh. Na knize mi vadilo, že se občas během pár stránek opakovala jedna informace dvakrát, jinak to je taková oddechovka na večer.

08.01.2021 4 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Zajímavý, hezký příběh. :)

02.01.2021 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začala jsem číst jako první Jáchyma a tahle část mě bavila mnohem víc. Možná to je tím prožití více zážitků s ním, s Veronikou nebylo moc zážitků, spíše jen problémy ve vztazích.

05.05.2020 4 z 5