Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Zaujala mě obálka.Líbila se mi a i příběh se mi celkem líbil.
Roza byla otřesná matka,párkrát jsem z ní měla nervy :)

23.05.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Trošku jsem čekala víc,ale dalo se :)) Vraha jsem uhádla,už dost brzy,ale pomohlo mi přirovnání ke knize Zmizela. Jinak bych to možná netušila.

09.04.2017 4 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Líbila se mi,ale ke konci byla myslím,až moc přitažená za vlasy. Ale protože tyto příběhy od Erskinové mám ráda,tak mi to zas tak nevadilo :))

31.12.2016 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Kdyby byla nevynechána sprostá slova,tak by knížka měla asi tak 4-5 stránek. Vůbec se mi nelíbil ten hulvátský styl.Myslím,že kdyby byla trochu jinak napsaná,lépe by se četla. A děj... pořád dokola. Takže stačí přečíst pár stránek a pak je to stejně jedno a to samé.

27.11.2016 odpad!

Páteční klub pletení Páteční klub pletení Kate Jacobs

Pohodový příběh. Dobře se četl. I pár slz bylo. Prostě příběh ze života...

29.10.2016 4 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Jedním slovem HNUS! Chudáci děti. Nějak se zapomělo potrestat matku. Vždyť ty perverznosti prováděla taky.Dlouho se do takové knížky nepustím.Než tuhle strávím bude hodně dlouho trvat.

13.07.2016 5 z 5

Provence jako sen Provence jako sen Lenka Horňáková-Civade

PROVENCE nejkrásnější kus světa.Každý rok se tam vracím a díky téhle knížce jsem ji navštívila s předstihem.Nádherný příběh.. :))) Mám chuť ji začít číst znovu od začátku!!

05.03.2016 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

První dva díly nic moc.Ale teď už konečně dobrý.Měla jsem strach,že mě bavit nebude,protože téma - zbraně a válka,nepatří k mým vyhledávaným tématům.Ale byla jsem překvapena. Červenka se mi líbila.

16.02.2016 4 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Tak jsem se rozhodla,že už nebudu hádat vrahy.Nemá to cenu.
Podezřelý je snad každý,jen né ten pravý.Na A.CH. prostě není.

08.01.2015 5 z 5

Na knihu jsem se moc těšila,ale nakonec nesplnila mé očekávání.
Bavila mě tak na půl.Součastnost,ta mě bavila a opravdu jsem se u ní nasmála.Ale minulost,tak ta byla místy až nudná.Moc politiky a občas moc divoké.

05.11.2014 4 z 5

Kuchařka ze Svatojánu Kuchařka ze Svatojánu Eva Francová

Knížka je skvělá.Eva vaří přesně podle mého gusta :))) Žádné masíčko,samé dobroty a hlavně rychlovky.
Taky pěkné fotografie a povídání.

03.10.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Měla jsem trochu strach se do této knížky pouštět,ale nakonec to nebylo tak hrozné. Bála jsem se až skoro na konci. V půlce jsem odhalila vraha,což u mě nebývá zvykem :)))
Od Nesba to určitě nebyla poslední kniha,kterou jsem přečetla.

24.09.2014 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Měla jsem problém s těmi časovými skoky.Myslela jsem,že si zvyknu,ale ne. Sám příběh byl hezký,zajímavý..... jen mohl být napsaný jinak. Třeba si knihu někdy později přečtu ještě jednou a bude to pro mě jednoduší,když už vím jak to vlastně všechno bylo :)))

22.06.2014 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Kniha mě chytla hned od začátku.Dobře se četla a od začátku byla napínavá a nutila číst dál a dál. Ale Julie Lescautová ze mě zřejmě nebude,protože jsem tipovala na vraha všechny možné,jen né toho pravého.

17.05.2014 5 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Moje jedna s prvních čtených knih.Je moc krásná :))))

14.04.2014 5 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Moje první kniha od A.CH. Moc mě nebavila,měla jsem trochu zmatek kdo je kdo,ale konec byl úplně nečekaný a napínala,až do konce.Určitě ještě nějakou jinou detektivku vyzkouším.Jen musím číst více pozorně,ať se zase nezamotám :)

14.12.2013 3 z 5

Mámin seznam Mámin seznam John St. Greene

První kniha kterou jsem nedočetla do konce a určitě nikdy nedočtu. Hodně mě rozhodila.

17.10.2013

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Moc se mi líbila. Nevadilo mi prolínání historie a současnosti ,ale příběhy si byly hodně podobné a občas jsem se ztrácela ve jménech a čí to zrovna příběh je.

30.01.2021 5 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Moc pěkný příběh. Pěkně napsany a poučný.

23.07.2020 5 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Četla jsem ji hodně dlouho.Byla docela pěkná,ale za pár měsíců nebudu asi vědět o čem byla. Nebylo tam nic,čím by se mi příběh vryl do paměti.

26.06.2019 3 z 5