alka1609 alka1609 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Toto je má druhá kniha této autorky a opět nezklamala. Děj knihy a styl psaní mi vyhovoval, po začtení se nedá od knihy odtrhnout. Protože Meziříčí je mým rodným městem, při popisu města jsem přesně věděla, kudy se postavy pohybovaly. Knihu můžu vřele doporučit!

15.11.2017 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Tuto autorku mám oblíbenou a tato kniha opět nezklamala. Napínavá od začátku do konce. Můžu jen doporučit!

03.08.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Začátek knihy nudný, než se překoná určitý počet stránek a pak už to jede. Krásně popisovaná příroda, velryby, delfíni. Pěkná knížka, trošku odlišná od ostatních JM, ale můžu jen doporučit.

16.01.2017 4 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Jak se píše v předchozích hodnoceních, knížka mi po přečtení ještě dlouho zůstávala v hlavě. Moc hezky napsaná, čtivá, nedá se od ní odtrhnout. Asi si přečtu další knihy od této autorky.

18.01.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

V poslední době se mi líbí knížky českých autorů, Radka Třeštíková k nim patří. Tato kniha od ní je moje třetí, co jsem četla a opět mě nezklamala. Musím dát 5 *.

18.01.2018 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná knížka, jedna z nejlepších, jaké jsem četla. Můžu jen doporučit!

27.05.2017 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem si poslechla jako audioknihu a musím říct, že toto byla má první kniha od této autorky a určtě ne poslední. Moc pěkně zpracované, můžu jen doporučit!

03.04.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečteno jedním dechem za dva dny! Moje první Hartlova knížka a určitě si přečtu jeho další dvě a doufám, že než dočtu, vyjde jeho další:-)

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná knížka, jako už jsme zvyklí u Jojo Moyesové (mé oblíbené autorky). Opět můžu jen doporučit!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto úžasná kniha! S filmem se nedá srovnat. Naštěstí jsem četla nejdříve knihu a u filmu jsem vydržela jen do půlky. Knihu vřele doporučuji!

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jako píše většina, klasická Hartlova oddechovka. Doporučuji:-)

25.03.2019 4 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Zajímavé čtení o sympatické paní....

20.01.2018 4 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, jako ostatně všechny knížky od této autorky. Doporučuji!

24.07.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Jak již psali ostatní, přečteno jedním dechem, hezká oddechovka, vtipná, doporučuji.

16.01.2017 5 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Příjemné čtení...

15.06.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Téma této knihy mě velmi zaujalo, hezky napsané, čtivé. Doporučuji!

15.06.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Krásná kniha, doporučuji!

15.06.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Líbila se mi, můžu doporučit.

15.06.2018 4 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Nádherný historický román, líbil se mi styl psaní, byla to moje první kniha tohoto autora a určitě si přečtu i jeho další. Historické romány nebyly mým oblíbeným čtením, ale po přečtení této knihy sáhnu určitě po dalších. Přesto, že čtu většinou eknihy na čtečce, tuto obrovskou knihu o 600 stránkách jsem dostala na vánoce a úplně jsem si ji vychutnala a musím říct, že skutečně ty papírové knihy mají něco do sebe:-)

13.03.2018 5 z 5

Anděl pro Emily Anděl pro Emily Jude Deveraux (p)

Tento druh nadpřirozena mě nenadchl. Ale knížka se četla docela dobře, oddychovka.

03.08.2017 3 z 5