alka1609 alka1609 komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jako píše většina, klasická Hartlova oddechovka. Doporučuji:-)

25.03.2019 4 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Příjemné čtení...

Jsi divný - část II Jsi divný - část II Oliver Heyn

Styl psaní mi moc nesedl, ale za přečtení kniha stojí, zvlášť pokud jsem již přečetla první část.

Jsi divný Jsi divný Oliver Heyn

Styl psaní mi moc nesedl, ale za přečtení kniha stojí.

15.06.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Téma této knihy mě velmi zaujalo, hezky napsané, čtivé. Doporučuji!

15.06.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Krásná kniha, doporučuji!

15.06.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Líbila se mi, můžu doporučit.

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Nádherný historický román, líbil se mi styl psaní, byla to moje první kniha tohoto autora a určitě si přečtu i jeho další. Historické romány nebyly mým oblíbeným čtením, ale po přečtení této knihy sáhnu určitě po dalších. Přesto, že čtu většinou eknihy na čtečce, tuto obrovskou knihu o 600 stránkách jsem dostala na vánoce a úplně jsem si ji vychutnala a musím říct, že skutečně ty papírové knihy mají něco do sebe:-)

13.03.2018 5 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Zajímavé čtení o sympatické paní....

20.01.2018 4 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Jak se píše v předchozích hodnoceních, knížka mi po přečtení ještě dlouho zůstávala v hlavě. Moc hezky napsaná, čtivá, nedá se od ní odtrhnout. Asi si přečtu další knihy od této autorky.

K moři K moři Petra Soukupová

Další česká spisovatelka, která mě baví:-) Moje druhá kniha PS a opět nezklamala! Dávám 5*.

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

V poslední době se mi líbí knížky českých autorů, Radka Třeštíková k nim patří. Tato kniha od ní je moje třetí, co jsem četla a opět mě nezklamala. Musím dát 5 *.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Toto je má druhá kniha této autorky a opět nezklamala. Děj knihy a styl psaní mi vyhovoval, po začtení se nedá od knihy odtrhnout. Protože Meziříčí je mým rodným městem, při popisu města jsem přesně věděla, kudy se postavy pohybovaly. Knihu můžu vřele doporučit!

15.11.2017 5 z 5

Anděl pro Emily Anděl pro Emily Jude Deveraux (p)

Tento druh nadpřirozena mě nenadchl. Ale knížka se četla docela dobře, oddychovka.

03.08.2017 3 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Tuto autorku mám oblíbenou a tato kniha opět nezklamala. Napínavá od začátku do konce. Můžu jen doporučit!

03.08.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Fiction není můj šálek čaje, ale tato trilogie mě moc bavila a asi občas zase sáhnu po tomto žánru:-)

24.07.2017 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, jako ostatně všechny knížky od této autorky. Doporučuji!

24.07.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná knížka, jedna z nejlepších, jaké jsem četla. Můžu jen doporučit!

27.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Z knížky mám podobný pocit, jako píše PaniJani, zpočátku mi moc neseděl strohý styl psaní, ale pak se děj pěkně rozjel a nedalo se od knihy odejít. Čtivá a napínavá! Můžu doporučit;-)

20.04.2017 4 z 5

Přestože nemám ráda fiction, tato kniha se mi moc líbila a zcela mě vtáhla do děje. Zajímavé počteníčko:-)

18.04.2017 4 z 5