alka1609 alka1609 komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Knihu jsem si poslechla jako audioknihu a musím říct, že toto byla má první kniha od této autorky a určtě ne poslední. Moc pěkně zpracované, můžu jen doporučit!

03.04.2017 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Jako všechny knížky SM velmi čtivá, trochu smutná, krátká... Doporučuji.

29.03.2017 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Sice čtivá, ale děj nic moc....

29.03.2017 2 z 5

Analytik Analytik John Katzenbach

Zajímavá, místy trošku zdlouhavá, ale velmi dobrá kniha. Doporučuji!

06.02.2017 4 z 5

Gottland Gottland Mariusz Szczygieł

Zajímavé čtení, doporučuji hlavně mladším čtenářům, kteří tuto dobu znají pouze z filmů, knih a vyprávění.

24.01.2017 4 z 5

Milostná strategie Milostná strategie Simona Monyová (p)

Jako všechny knížky SM čtivá, přečteno za jeden večer.

20.01.2017 4 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Čtivá, útlá, lehčí čtení o velké lásce, bez detektivní zápletky, na jeden večer.

20.01.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Začátek knihy nudný, než se překoná určitý počet stránek a pak už to jede. Krásně popisovaná příroda, velryby, delfíni. Pěkná knížka, trošku odlišná od ostatních JM, ale můžu jen doporučit.

16.01.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tuto první knížku Patrika Hartla jsem četla jako poslední a zdála se mi nejslabší. Přesto uděluji pět hvězdiček, četla jsem přes vánoce a dávala jsem dokonce čtení přednost před pohádkami:-) Čtivá, vtipná, humorná i smutná....takový je život.

16.01.2017 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Jak již psali ostatní, přečteno jedním dechem, hezká oddechovka, vtipná, doporučuji.

16.01.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečteno jedním dechem za dva dny! Moje první Hartlova knížka a určitě si přečtu jeho další dvě a doufám, že než dočtu, vyjde jeho další:-)

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Jak už psali ostatní, první půlka knihy nudná, myslela jsem, že ji odložím, ale nerada odkládám nedočtené knihy, tak jsem pokračovala a stálo to za to:-) Rychlý spád až do konce.

20.12.2016 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná knížka, jako už jsme zvyklí u Jojo Moyesové (mé oblíbené autorky). Opět můžu jen doporučit!

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

JM je moje oblíbená autorka. Po přečtení Než jsem tě poznala, jsem musela pokračovat dalším dílem a opět mě tato knížka nezklamala. Doporučuji!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto úžasná kniha! S filmem se nedá srovnat. Naštěstí jsem četla nejdříve knihu a u filmu jsem vydržela jen do půlky. Knihu vřele doporučuji!