Radostná zvěst

Radostná zvěst https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1317/radostna-zvest.jpg 4 234 41

Úspěšná achitektka Ria a šarmantní politik Taylor spolu stráví vášnivou noc, která nezůstane bez následků. Ria se nechce citově vázat a navrhne Tayolorovi pouze formální sňatek. Jejich manželství záhy postihne tragédie, jež prověří charakter jich obou.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Tidings of Great Joy , 1987

Evkaha
09.02.2023 3 z 5

Další fajn oddychovka na 1-2 večery. Nemám tomu moc co vytknout, akorát bych brala trošku jiný konec.

Han-nah
17.09.2022 4 z 5

Krásné oddychové čtení, kdy přemýšlíte i sami nad svým životem. To "Kdyby" nebo "Proč" nedovedeme někdy do slov převést své myšlenky. Sympatická Ria i Taylor zdolávají překážky. Jak to dopadne? V každém životě je to hezké i smutné, něco vyjde, něco ne.

smardice
30.05.2021 4 z 5

Taková romantická oddychovka na 2 večery, u které člověk nemusí zapínat mozkové závity. I přes celkem negativní hodnocení, kniha se mi líbila a psychicky jsem si u ní odpočinula.

Radka1727
31.01.2021 2 z 5

(SPOILER) Tak to bylo bohužel to nejslabší, co jsem od Sandry Brown četla.... Žádný vývoj, málo postav , strohý, předvídatelný děj, jednoduchá zápletka, zbytečně přeslazený a s betlémem i kýčový konec.
I když je Ria adoptovaná a může mít vlastní děti, musí své první dítě adoptovat prakticky hned po potratu ??? Co takhle epilog - o pět let později : Ria a Taylor mají tříletého chlapečka a právě zjistili, že budou mít další dítě. Ria je držitelka několika architektonických ocenění , pokračuje v úspěšné kariéře a podporuje Taylora ve snaze stát se nejmladším senátorem státu Texas .......

Evaho73
16.12.2019 3 z 5

Ľahká relaxačná rozprávka určená skôr pre ženy.
Potrebovala som sa odreagovať a táto kniha splnila svoj účel.

Szekynka
24.10.2018 3 z 5

Knihu řadím do kategorie oddychovek, ráda občas čtu tyhle slaďárny a Sandra píše dobře. Pozor SPOILER ! Zakončení se mi nelíbilo, i s ohledem na to že Ria byla adoptovaná se mi konec s jesličkami nelíbil, byla bych asi spokojenější kdyby v knize byla zmínka o jejich vlastním uzlíčku štěstí.

Lemurka
16.08.2018 2 z 5

Číst se to sice dalo, jen to bylo hodně slabé. Jednoduchý námět a předvídatelný konec, děj o ničem. Od Sandry bych čekala něco lepšího.

konicekbily
02.04.2018 5 z 5

Na doporučení mé paní jsem zase přečetl "nedetektivní Sandru". Povedená novela ze jako z doopravdického života. Něco pobného zažil můj kamarád - a byl rád.

evin84
07.10.2017 4 z 5

Hezka knizka ktera se dobre cte.Ten konec jsem cekala trosku jiny :-)

jitka7
28.09.2017 3 z 5

Nikdy nevím, co o takových knihách napsat a hlavně, jak je hodnotit. Četlo se mi to dobře, na začátku mě to i bavilo... Jenže potom přijde zvrat, kdy se to trošku zvrtne a mě pak jaksi štve pořád dokola... Úvaha, miluje mě, nemiluje, já ho miluju, ale on mě ne, ona mě asi nechce, ale já ji miluju. Přeci už z toho, jak se člověk k člověku chová je trošku zřejmé, jaké city chová. V tomhle jsem si trošku vzpomněla na své telecí léta, kdy jsem tohle řešila a bylo mi čtrnáct :))) Ale jinak je to pěkný děj, bavilo mě to, akorát těch asi... asi a co asi tak cítí, nechce mě - tam bylo na můj vkus až trochu moc.

hroneczek
25.09.2017 4 z 5

Kniha se krásně a rychle četla, ráda bych si ji někdy dala ještě jednou.

HedušKoč
14.09.2017 3 z 5

I když u mě patří Sandra Brown mezi oblíbené spisovatele, tato kniha mě moc nenadchla. Takové to, jak se dva hrozně moc milují a pořád řeší, že ten druhý nic necítí, mi občas leze na nervy.

Ester71
28.04.2017 5 z 5

Příjemná oddechovka.
Hodně mě pobavily sarkastické dialogy.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Příjemné čtení na jedno odpoledne. Oddychovka, která určitě nezklame. I takhle to může dopadnout. Místy jsem se hodně bavila.

alka1609
20.01.2017 3 z 5

Čtivá, útlá, lehčí čtení o velké lásce, bez detektivní zápletky, na jeden večer.

janesy
02.01.2017 4 z 5

konec dobrý, vše dobré :)

moudivlacek
22.09.2016 4 z 5

Hezký mini příběh o velké lásce, která se musí probojovat z hloubi srdcí hrdinů až na povrch a vybojovat si místo ve srdci toho druhého. Některé lidi neštěstí zničí, některé posílí. K jakým patří pár našich hrdinů? To zjistíte, až si ten příběh přečtete.

Aira
28.07.2016 3 z 5

Krásná oddechovka na osamělé večery :)

Verika
19.08.2015 5 z 5

Velmi pěkná a čtivá knížka, jen konec jsem čekala jiný.

milunka21
07.08.2015 5 z 5

Moje první Brownová a moc se mi líbila.Přečtena jednim dechem :-)

USA (Spojené státy americké) manželství romantika

Sandra Brown
americká, 1948