Radostná zvěst

Radostná zvěst

Úspěšná achitektka Ria a šarmantní politik Taylor spolu stráví vášnivou noc, která nezůstane bez následků. Ria se nechce citově vázat a navrhne Tayolorovi pouze formální sňatek. Jejich manželství záhy postihne tragédie, jež prověří charakter jich obou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1317/radostna-zvest.jpg 3.8142

Tidings of Great Joy (1987)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Ester71

Příjemná oddechovka.
Hodně mě pobavily sarkastické dialogy.

EvikU.

Příjemné čtení na jedno odpoledne. Oddychovka, která určitě nezklame. I takhle to může dopadnout. Místy jsem se hodně bavila.

alka1609

Čtivá, útlá, lehčí čtení o velké lásce, bez detektivní zápletky, na jeden večer.

janesy

konec dobrý, vše dobré :)

moudivlacek
22.09.2016

Hezký mini příběh o velké lásce, která se musí probojovat z hloubi srdcí hrdinů až na povrch a vybojovat si místo ve srdci toho druhého. Některé lidi neštěstí zničí, některé posílí. K jakým patří pár našich hrdinů? To zjistíte, až si ten příběh přečtete.

Aira
28.07.2016

Krásná oddechovka na osamělé večery :)

Verika
19.08.2015

Velmi pěkná a čtivá knížka, jen konec jsem čekala jiný.

milunka21
07.08.2015

Moje první Brownová a moc se mi líbila.Přečtena jednim dechem :-)

TaLu
17.07.2015

Opět jedna z knih, které jsou romantickým příběhem. Podle mne se i sama autorka lépe baví, když píše knihy s detektivní zápletkou. Ovšem tato konkrétní "pouze" romantická se mi četla dobře. Příběh tam je a občas je třeba si u knihy i nenáročně odpočinout :o)

Jordyz
04.12.2014

Takové lehké čtení na víkend :-)

Rad1
09.09.2014

Velmi čtivá kniha, ale dle mého názoru děj nic - moc.

amysa
04.05.2014

Sandru Brown čtu moc ráda, její příběhy patří k mým oblíbeným a proto jsem po ní opět sáhla, ale tato knížka mi tedy přišla dějově slabší, číst se to dá, ale určitě se k ní nevrátím... Tady je ta linie příběhu pořád jen tak nějak nahoru dolů, v podstatě se tady toho zase tak moc neděje a mám pocit, že některá zbytečná a nesmyslná nedorozumění jsou tam asi jen proto, aby se Ria s Taylorem mohli udobřovat v posteli a nebo po sobě neskonale toužit. Zkrátka i té jiskřivé erotiky tam bylo na můj vkus už nějak moc.... Čekala jsem rozhodně více napětí, překvapení a také humoru, tak jak jsem u Sandry zvyklá a myslím si, že i na těch pár stránkách, které tato knížka má, se to mohlo podařit... Tak třeba příště:-)

monula101
03.03.2014

skvela knizka

sipkulka
24.02.2014

oddechovka dobrá ale že by to bylo něco extra to ajni náhodou .....

deni79
18.02.2014

Moje nejoblíbenější knížka od této autorky.

aneleh18
12.02.2014

Souhlasím s většinou komentářů - oddychové, pohodové. Jen nevím, zda se k této knize vrátím .

Poutnice
02.10.2013

četla jsem ji už víckrát a vždycky se k ní ráda vrátím...a dá se přečíst během večera, opravdu se dobře čte a příběh je taky chytlavý

vlastus52
26.09.2013

pohodová knížka, celkem dobře se četla

georginaa
10.08.2013

I šťastný konce bývají v životě, ale jedno ponaučení přeci jen kniha dává. A to, že si mají lidé říkat věci na rovinu, nemít strach říci o svých pocitech ať to skončí jakkoliv. Pak se předejde k různým nevyjasněným situacím, hádkám a zároveň se dozvíte více o myšlenkách toho druhého. Budete si bližší a určitě si budete více vážit vztahu, který může fungovat na vzájemné toleranci a hlavně lásce.

modranka
10.05.2013

Knihu som hodnotila s prihliadnutím na rok 2013. Pôvodný text bol napísaný v roku 1987, čo samozrejme prináša so sebou iný pohľad a najmä záver, ktorý sa niektorým čitateľkám zdal pritiahnutý za vlasy. V podstate ide o klasickú "lovestory" zabalenú v tvrdej väzbe. Príbeh je o nechcenom dieťati, vynútenom sobáši, potrate, kariére oboch aktérov s dejovým vyvrcholením naozaj vhodným do 90-tych rokov minulého storočia, kedy politici robili veľké gestá.
Príbeh sa čítal veľmi dobre, sklamané určite nebudete.

zoja
22.04.2013

Jak už bylo psáno, trochu lehčí oddechové čtení a musím souhlasit, že konec byl trochu moc šťastný.

gabca007
24.02.2013

Příběh byl moc pěkný, ale musím říct, že ten happyend byl na mne trochu moc přeslazený.

Evaevelína
02.12.2012

fakt pěkný děj,nic nenáročného.Za jeden večer jsem ho zhltla,a milovníci milostných scén si určitě příjdou na své.Některé dialogy mě fakt pobavili.

alnahu
16.11.2012

U této knihy udává autorka ,že je její nejoblíbenější i mě se tento příběh ,milenecké dvojice Riy a Taylora velmi líbil.

kika 13
05.11.2012

Krásný román plný děje.Čte se to pohodově.

aannyy
19.10.2012

Hezky se to četlo :)

Danafantom
26.01.2012

Nějak jsem se nazačetla. Už od začátku mu to přišlo poněkud prostoduché a předvídatelné, a ani ta omáčka už mě nemohla uspokojit.

adelka32
04.10.2011

Knížka ktera mě vtáhla do děje.Musím říct,že vychází se života mnoha žen i když ne s tak štastným koncem.

meduzka123
22.03.2011

opět jedna z méně náročných, možná trochu i ze života, ale se šťastným koncem