Alieen Alieen komentáře u knih

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Příběh Colea byl také skvělý, doporučuji!

London Road London Road Samantha Young

Skvělé, čtivé. Doporučuji.

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

(SPOILER) Po dlouho době jsem se zamilovala. Ano, mělo to chyby, nedostatky, ale dávám plný počet. Nicméně musím zmínit, že důvod, proč na ni byl Em naštvaný a měsíce s ní nemluvil, byl dost zvláštní a bylo to rušivé. Vždyť nic neudělala, pořád nechápu, o co mu vlastně šlo... Jasně, byl to jejich domov, ale vždyť s tím Amber neměla nic společného. Vzdycky se musí objevit něco, co hlavní hrdiny rozdělí, těsně před velkým finále, to beru, ale chtělo to prostě jinou zápletku. A ano, bylo to podobné příběhu Sawyer a Isaaca, ale možná proto jsem se do příběhu zamilovala. Víc podobných!

01.12.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Příliš krátké, příliš uspěchané, neoriginální. Taková průměrná, spíš podprůměrná šeď. Žádný náboj, nápad, žádná emoce, alespoň pro mě ne. Neurazí, ale rozhodně nenadchne.

09.06.2022 2 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Milá jednohubka :-)

15.01.2021 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Za mě o něco lepší příběh než první díl, přesto i tento mi přišel krapet nemastný, neslaný. Není to vyloženě špatné, neurazí, ani nenaštve, jen to prostě není ono.

22.10.2020 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Kvalitní pokračování příběhu, spousta akce. Začínám mít ale obavy, kam se příběh vyvine, těch zvratů začíná být nějak moc.

01.07.2020 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Tohle pro mě bylo utrpení. Šla jsem do toho s tím, že to bude oddychovka, napodobenina 50 odstínů, sice nejsem úplná fanynka, ale na odreagování dobrý.. Jenže tato kniha mi teda přišla naprosto stupidní. Hlavní "hrdinka" byla naprosto bez šťávy, hloupá, naivní, nezajímavá. Hlavní "alfa samec" byl místy k smíchu. Přidejte k tomu formu, která knize ještě ubírá na ctivosti a zbyde jen nuda, šeď a mnoho přeskakovani v textu.

23.05.2020 1 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Zajímavá kniha a originální zápletka. K tomu jen dodám: konečně! Plný počet ale nedám, přeci jenom to pro mě nebylo úplně TOP.

23.05.2020 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kniha se mi líbila, doporučuji.

18.03.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Za mě zklamání, ale knihu jsem přečetla. Jsem jen ráda, že jsem měla knihu vypůjčenou a nekupovala ji..

18.03.2020 1 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Další skvělý díl, opět doporučuji.

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Styl této knihy mi moc nesedl. Do postav jsem se absolutně nevžila. Snaha vykreslit skupinu přátel jako rodinu vážně selhala. Nevím, do jaké míry za to může překlad, protože ten se vážně nevyvedl. Není to vyloženě hrozné, jako podprůměrná oddechovka se to dá. Uvidím, co další díly.

06.03.2023 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak jo. Nejdřív jsem si myslela, že knihu odložím a nedočtu. Pořád mě jen napadalo:" Bože, ta holka je fakt kráva," ale později jsem jí přišla na chuť a knihu si vlastně užila a dokonce se i pobavila.

03.11.2021 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

V polovině knihy jsem byla dost zklamaná, tak jsem si tu pročítala komentáře a uklidnila se tím, že cca první polovina knihy je trochu nuda, ale pak se to změní. Knihu jsem dočetla, ale tu změnu jsem nezaznamenala. Nebylo to vyloženě špatné, ale rozhodně mě to nenadchlo, vlastně se skoro v celé knize vůbec nic nedělo, jen si hlavní hrdinka zapisovala do diáře úkoly různýma barvama, a pak si je odškrtávala..

12.06.2021 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Opět byl na knize nejlepší začátek, byl poutavý a čtivý, průběh a konec již tolik ne. Je to škoda, kniha měla dobře našlápnuto, nicméně solidní žánrový průměr.

04.06.2021 3 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Tak já nevím, asi jsem jedna z mála, která z této knihy není pomali v sedmém nebi. Kniha byla příjemná, ale žádná pecka to nebyla, ani ve mně nezůstala. Vlastně se v ní téměř nic nedělo. Působilo to na mě dost nerealisticky, Eden nejdříve největší odmítač lásky a citů ever, a pak z minuty na minutu z ní byla preslazená zamilovaná husička. Trošku zklamání :-)

20.05.2021 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Rozhodně stojí za přečtení, každopádně oslovení "maminky/maminka" v celé knížce, od pubertalniho kluka a policejního sboru? To mi prostě nesedelo..

01.03.2021 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Takové hodně jednoduché čtení. Na můj vkus příliš zatížené jógou, což bylo vlastně i místami celkem zajímavé, ale to duchovno, které to doprovázelo, bylo na mě už moc. Příběh byl naprosto předvídatelny a jednoduchý. Některé ty rozhovory ale byly tak šílené, nevím, zda byl špatný překlad, ale některé věci, co tady zazněly, by z pusy normální, pricetny člověk nikdy nevypustil. Přesto to hodnotím jako fajn, oddechové čtení.

16.02.2021 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Byl to celkem milý příběh, místy zábavný. Určitě stojí za přečtení, ač to není žádné literární veledílko. Přiznám se, že místy mě hlavní hrdinka dost iritovala svojí povahou a někdy i tím, co vypouštěla z úst, nicméně celkově hodnotím jako slabší průměr, který ale neurazí.

28.12.2020 2 z 5