alena4154 alena4154 komentáře u knih

Ryba jménem Ian Ryba jménem Ian Bradley Somer

Taková ta oddechovka, která vás nenechá nadechnout :D Příjemné čtení :)

09.02.2019 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Místy celkem humorné, občas až nesmyslně kruté.. prostě lidi..

18.01.2019 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Kniha se dobře četla, ač jsem se občas ztrácela kdo je kdo. Ke konci už mě začínala nudit. Dočetla jsem už jen ze zvědavosti. Čekala jsem víc.

12.01.2019 2 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Velmi čtivá, ale dle recenzí jsem čekala trochu víc. Ale už mám zřejmě moc přehnané nároky :)

12.11.2018 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Dobrá oddechovka :)

19.10.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Podle recenzí jsem čekala něco od čeho se nedá odtrhnout. Nebyla špatná, ale že by mě nějak uchvátila se říct nedá. Ale zřejmě už mám trochu moc vysoké nároky :)

16.09.2018 3 z 5

Úžasná kniha.

09.09.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Příjemné, oddychové počtení. Ale nic co bych zařadila mezi své oblíbené..

04.09.2018 3 z 5

Povolání žebrák Povolání žebrák Jean-Louis Debré

Přečtena za den. Čtivě napsané.

04.08.2018 4 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Nebyla úplně špatná, ale spíš jsem jí dočetla jen ze zvědavosti. Na konci jsem se stejně nedozvěděla co jsem chtěla, ale to je možná mé nepochopení.

04.08.2018 3 z 5

Potom Potom Morris Gleitzman

Moc pěkný příběh. Chytne vás za srdce, copak to nechápete?

09.07.2018 5 z 5

Dům spánku Dům spánku Jonathan Coe

Nápad je to vskutku zajímavý, ale příběh za mě bohužel nic moc. Chvilkama mě to nutilo číst pořád dál a chvilkama jsem až usínala, občas jsem něco přeskočila.. hold to nebyl zrovna můj šálek kávy.. :-)

06.06.2018 2 z 5

Knihkupkyně Knihkupkyně Cynthia Swanson

Výborná kniha. Přišlo mi, že jsem s hrdinkou opravdu žila. Bylo mi zřejmě zvláštní opravdu něco takového zažít. I když kdo občas nesní o dokonalém světě. Ovšem, který z nich je opravdu dokonalý..?

06.05.2018 5 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Zajímavé téma. Však si to přiznejme, kdo v pubertě nad tím alespoň jednou nepřemýšlel? Ač nevím, zda to jsou důvody přímo k sebevraždě, ale nikdy nevíte, co se tomu druhému honí hlavou. Za mě dobré, četlo se skoro samo. Ale není to zrovna ten typ knížek, ke které se časem vrátíte.

30.04.2018 4 z 5

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

Příjemná kniha.

16.04.2018 4 z 5

Mé nenávisti se nedočkáte Mé nenávisti se nedočkáte Antoine Leiris

Pěkná kniha. Dojemné už od samého začátku.

08.03.2018 5 z 5

Jediný muž Jediný muž Andrew Gross

Opravdu výborné čtení. Kniha vás nenechá ani nadechnout. Strhující příběh. Určitě doporučuji všem, kdo se zajímá o toto téma.

06.03.2018 5 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Kniha mě bavila. Konec sice trochu utahaný, ale určitě stála za přečtení.

25.02.2018 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Už dlouho ve mě kniha nezanechala tolik pocitů. S hlavními hrdiny prostě žijete. Některé si zamilujete, jiné nesnášíte. Asi stejně jako v životě. Skvělá, čtivě psaná kniha. Určitě doporučuji, nezávisle na tom, zda máte rádi hokej či nikoliv.

09.02.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Výborná kniha. Napětí od začátku až do konce.

07.11.2017 5 z 5