alena4154 alena4154 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Opravdu výborná kniha. Čtivá a vtáhne vás do děje, že se ani nenadějete a jste na konci.

03.01.2016 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Kniha u které nevím jestli je dobře, že jsem jí četla. Byla odporná a zároveň jsem nedokázala přestat číst.

07.07.2015 2 z 5

Zlodějka Zlodějka Sarah Waters

Kniha je to čtivá, ačkoli někdy vážně moc utahaná, zdlouhavá.. Ale rozhodně stojí za přečtení.

07.07.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pěkná, čtivá kniha.

18.05.2015 5 z 5

Kyselina sírová Kyselina sírová Amélie Nothomb

Zvláštní kniha, ale vím, že se k ní už nevrátím.

22.04.2015 3 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Dobrá kniha, bohužel konec byl celkem předvídatelný.

22.04.2015 4 z 5

Atentát Atentát Amélie Nothomb

Amélie opět nezklamala. Konec mne opravdu překvapil.

03.04.2015 4 z 5

Můj soukromý nepřítel Můj soukromý nepřítel Amélie Nothomb

Naprostá bomba! :)

16.03.2015 5 z 5

Snový život Balso Snella / Majlant Snový život Balso Snella / Majlant Nathanael West

Zvláštní kniha. Zezačátku jsem nevěděla, zda číst dál, ale nakonec jsem ji doslova "zhltla". Určitě stojí za přečtení, ale podruhé bych do toho zřejmě nešla. Bohužel mi přijde, že to, co pan West napsal jako "snovou" knihu, je až příliš pravda. V jistých částech mi bylo hlavního hrdiny skutečně líto.

08.03.2015 4 z 5

Deník šíleného čtenáře Deník šíleného čtenáře Pavel Houser

Přečetla jsem za den a musím říct, moc dobrá kniha. Inspirovala mne k mnoha dalším knihám.

02.03.2015 4 z 5

Buďme k sobě vlídní Buďme k sobě vlídní Josef Fousek

Pan Fousek má výborné myšlenky i básně. Kolikrát je "něco málo" mnohem víc jak moc.

02.03.2015 5 z 5

Život na lednici Život na lednici Alice Kuipers

Krátký, ale moc hezký příběh.

12.02.2015 5 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Ač fantasy není zrovna můj šálek kávy, musím říct, že tato kniha mě velice zaujala. Už proto, že měla veliké hodnocení a následně pozitivní komentáře. Přečtena byla za dva dny. Musím říct - perfektní :-)

07.02.2015 5 z 5

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Výborná kniha, přečtena na jeden zátah :) Nic pro slabší povahy. Určitě doporučuji. Konec mě vcelku překvapil a teď jen přemítám, kolik takových bestií tu "mezi námi" opravdu je..

09.01.2015 5 z 5

Bezdomovec s titulem Bezdomovec s titulem Antonín Jirotka (p)

Moc dobrá kniha :)

09.01.2015 5 z 5

Boží lano Boží lano Jan Balabán

Zvláštní styl psaní, ale určitě se k němu ještě ráda vrátím.

01.01.2015 3 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Pěkná kniha, ale někdy až zbytečně moc upovídaná.

13.11.2014 4 z 5

Seznam mých přání Seznam mých přání Grégoire Delacourt

Moc hezká knížka. Přečtena za pár hodin. Rozhodně stojí za přečtení. Je to tak.. Pořád si lžeme..

30.10.2014 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Grégoire Delacourt

Zezačátku jsem myslela, že knihu odložím, ale nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala a četla dál. Kniha se mi líbila, i když si autor mohl odpustit to nekonečné popisování celebrit. Ale hezký příběh. Proto dávám 4*

08.10.2014 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Ač tu čtu na tuto knihu většinou kritiku, tak za sebe říkám, že se mi velmi líbila. To, že známe hned na začátku identitu vraha, pro mě bylo vzrušující a četla jsem tak rychle, jak jen mi to čas dovoloval, jen abych se dozvěděla, jak to s ním dopadne. Knihu doporučuji a rozhodně si od autorky přečtu i další její knihy.

22.07.2014 5 z 5