alena4154 alena4154 komentáře u knih

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Oddechovka :) Občas jsem se v tom viděla :-D

08.10.2017 2 z 5

Nejmenuji se Miriam Nejmenuji se Miriam Majgull Axelsson

Ač jsem přečetla přes půl knihy, tak mě kniha neoslovila a musela jsem ji odložit.

15.08.2017 2 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Určitě všem doporučuji. Po přečtení této knihy nabíhá spousta myšlenek, jak je ten život pro nás vcelku zdravé lidi vlastně jednoduchý. Jakými nesmysly se mnozí zabýváme. Přitom se stačí zastavit a vnímat detaily. Je zvláštní, že "nemocní" lidé si dokáží život užít víc než lidi zdraví.

09.05.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Úžasná kniha. Nejednou mi ukápla i slza. Rozhodně doporučuji všem, kteří ujíždí na historických románech jako já. :-)

04.04.2017 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Celkem depresivní kniha, ale to je přesně to, co od ní čekáte :-) Takže za mě supr.

20.03.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Za mě skvělé. Nemohla jsem se odtrhnout :-)

08.03.2017 5 z 5

Nebyla špatná, ale taky ne úplně dobrá..

01.03.2017 3 z 5

Deník matky Deník matky Veronika Jonášová

Jen maminky chápou :-)

21.12.2016 4 z 5

Antistresové spojovačky Antistresové spojovačky Emily Wallis

Skvělé odreagování :-)

19.12.2016 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Pěkná kniha, ale jedno přečtení si myslím stačí :-)

19.12.2016 3 z 5

Výborná kniha :-) Po přečtení si člověk přehodnotí svůj život a zjistí, že se vážně zabýváme blbostma :-D

15.12.2016 5 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Jako dobře, párkrát jsem se opravdu zasmála nahlas, ale že bych tuto knihu někomu doporučila, to tedy rozhodně ne.. jako oddechovka dobrý..

27.11.2016 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Za mě parádní :-) Čtivá..

15.11.2016 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Výborná kniha. Opravdu jsem se bavila. Určitě doporučuji :-)

02.11.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Myslím, že tahle kniha si nezaslouží být Bestseller .. Neříkám, že je úplně špatná, chvílemi jsem nedokázala přestat číst, ale určitě jsem četla už lépe promyšlené knihy..

24.10.2016 3 z 5

Nejšťastnější miminko v okolí Nejšťastnější miminko v okolí Harvey Karp

Tohle by měla být povinná četba pro nové rodiče :-) Určitě mi dost pomohla. Jen se tam sem tam něco dost opakovalo, ale to autorovi nemám za zlé, alepoň jsem si to pořádně zapamatovala :-) Rozhodně doporučuji přečíst.

11.09.2016 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Moc dobrá kniha.

06.09.2016 4 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Nebyla špatná, chvílemi jsem se nemohla odtrhnout, ale konec mě zklamal. Čekala bych od toho trochu víc, když je to bestseller.. Přijde mi, že poslední dobou je bestseller každá druhá kniha..

07.07.2016 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak