alena4154 alena4154 komentáře u knih

A když tě chytím A když tě chytím Jaroslav Špulák

Tuto knihu jsem otevřela a opravdu za pár hodin jsem až neuvěřitelně koukala, že je konec. Moc se mi líbila. Knihy od pana Špuláka jsem četla všechny a opravdu se mi moc líbí jeho styl psaní. Většinou si prostě myslíte, že se stane něco a místo toho se stane úplně něco jiného než byste čekali. Dávám 5hvězdiček panu Špulákovi :)

22.07.2014 5 z 5

Tygře, tygře Tygře, tygře Margaux Fragoso

Tato kniha mě zaujala. Musím říct, že očekávání splnila. Přečetla jsem ji "jedním dechem". Určitě mohu doporučit :)

22.07.2014 5 z 5

Kniha byla zezačátku vtipná a opravdu se mi zalíbila, ovšem v půlce to bylo celkem nezáživné a konec byl zase dobrý, takže bych dala tak 3 hvězdičky.. Podle toho, jak se o ní mluvilo, jsem čekala trochu víc. Ale koukala jsem teď na film a musím říct, že se mi líbil mnohem víc než kniha..

22.07.2014 3 z 5

Sladkost života Sladkost života Paulus Hochgatterer

Kniha mě zaujala na první pohled obalem, poté popisem. Ale když jsem knihu vzala do rukou a přečetla prvních pár stránek, tak se pořád ne a ne začíst. Po půlce knihy jsem to vzdala. Ztrácela jsem se, kdo je kdo. Přijde mi to přespříliš zmatené. Je pro mne bohužel zklamáním.

22.07.2014 odpad!