Aléda Aléda komentáře u knih

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Dokonalost sama!!!! Naprosto mě uchvátila. Miluju tuhle knížku, nedalo se od ní odtrhnout. Tak neuvěřitelně poutavý, napínavý a smutný příběh. Mary a Travis byli úžasný a jejich láska tak pravá a krásná. Nejhorší ale je, že další díly jsou o jiných hlavních hrdinkách:((( Já chci vědět co bylo dál:O Stejně si je ale přečtu. 100% doporučuji! Úplně nejbožejší knížka.

08.09.2015 5 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Ještě lepší než první díl!! Prostě dokonalá knížka: napětí, dobrodružství, putování a boj o přežití...to je moje:3 Ale nejhorší na tom je, že by se to opravdu mohlo stát i nám a o to je to mnohem víc děsivější:OO
Kde sakra vězí 3. díl?? Nutně ho potřebuju. Jinak doporučuji úplně všem.

04.09.2015 5 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Alina Bronsky

Nic extra to teda fakt nebylo. Asi jsem očekávala víc, ale i tak knížka nebyla špatná. Kdyby nebyla Juli tak natvrdlá, tak by to bylo asi o trochu lepší..
Ale co mě nejvíc zaujalo: víly tam nebyly ty dokonalé a krásné stvoření, vlastně byly na okraji společnosti, lidmi nenáviděný a pronásledovaný. Sloužily jako nadávka: "Ty vílo!" :D To mi přišlo jako opravdu skvělý nápad. Takže dávám 4*

01.09.2015 4 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tak tahle knížka byla doslova prostě "NESKUTEČNÁ". Nikdy jsem nic podobného nikdy nečetla a asi proto mě tak strašně zaujala a ohromila. Rozhodně není pro každého..
Už jsem byla unavená z těch "dokonalých" hlavních hrdinek. Tori je osobnost. Mimořádná osobnost, kterou většina lidí nechápe, ale já ji chápala. Chápala jsem jak se cítila a proč se chovala tak jak se chovala.
Michael Holden je kapitola sama pro sebe. Jedinečný, zvenku veselý, optimistický: prostě dokonalý, ale uvnitř věčně naštvaný a nevyrovnaný. Oni se opravdu hledali, až se našli:)
Tahle knížka byla prostě 2 slovy: výjimečná a zvláštní (v dobrém slova smyslu)

30.08.2015 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Neuvěřitelně silný, dojemný a srdcervoucí příběh, ze kterého jsem měla, nekecám, husí kůži. Tak úžasně napsané a vtipné: brečela jsem a smála se najednou a to se mi ještě u žádné knížky nestalo.
Totálně mě to dostalo, protože vím, že ztratit blízkého člověka je něco strašného a bolestivého, protože se to může stát komukoli z nás a protože mám přesně takovou sestru se kterou sdílím úplně všechno.
Milovala jsem ty básničky na kouscích papíru, kelímcích, kůře stromu,... Vlastně jsme se z nich dozvídali o jejich společném životě...a to mi přišlo geniální.
Absolutně doporučuji (hlavně těm co mají nějakého sourozence, nebo jakoukoli blízkou osobu). Nebudete litovat, protože na tuhle knížku se nedá jen tak zapomenout.

,,Chci, aby věděla, že se nikdy nestane nic, čeho by nebyla součástí, že je všude, jako nebe."

23.08.2015 5 z 5

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Pěkná knížka, pár chybiček by se tam sice našlo, ale mně se líbila. A ten konec:O Potřebuju další díl!

21.08.2015 4 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

No nebylo to špatný, ale že by to byla nějaká sláva, to teda ne. Souhlasím s předchozími komentáři s mizerným překladem, asi jsem začala být alergická na slovo OK. Sakra vždyť všichni pořád jenom: Jsem OK. Všechno je OK. Budeš OK? Točila se mi z toho hlava. Ale jinak se mi to líbilo. Vidění do budoucnosti, telepatie...skvělé téma. 4*

16.08.2015 4 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Prostě senzační ukončení série. Díl byl stejně dobrý jako předchozí. Už ani nevím co dál napsat, asi jenom: JEDNA Z NEJLEPŠÍCH SÉRIÍCH CO JSEM KDY ČETLA.

15.08.2015 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Opravdu hodně poutavá a úžasně napsaná knížka. Druhý díl byl stejně dobrý jako první, nedokázala jsem dělat nic jiného, než jenom celý den číst a číst. Od začátku do konce to bylo mega napínavý a...nemám slov:DD vrhám se na poslední díl!

13.08.2015 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

To bylo tak krásný. Opravdu si umím živě představit, jak těžký je kvůli zranění přestat se sportem, který milujete. A ještě vám to úplně zničí plány na budoucnost:O Bože.
Děj byl nepředvídatelný: stalo se toho tolik, že jsem si pokaždé říkala, co se ještě sakra může podělat a jaká ohromující novinka přijde. Líbilo se mi to mnohem víc než 1. díl. Fakt pecka!

11.08.2015 5 z 5

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Krásná knížka. Ani na jedinou chviličku jsem se nenudila. Doporučuji!

07.08.2015 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Teda...vůbec jsem nečekala, že to bude až taková bomba!!! Vážně. Občas jsem se teda do toho trochu zamotávala, ale hned potom se to všechno vyjasnilo. Radím číst velmi pozorně, hlavně ke konci. Jinak stoprocentně doporučuji všem! Totálně božská knížka.

07.08.2015 5 z 5

Nářek Nářek Maggie Stiefvater

Krásné, napínavé, čtivé, dojemné, nepředvídatelné...

01.08.2015 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Božínku to bylo tak hezoučký:33

30.07.2015 5 z 5

Nebe v plamenech Nebe v plamenech Emmy Laybourne

O dost akčnější než 1. díl. Zase skvělý a poutavý děj. Těším se na poslední díl a jsem zvědavá jak to celé dopadne. 5*

28.07.2015 5 z 5

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Hodně zajímavý a krásně napsaný příběh. Od začátku do konce napínavé, už se těším na další díl.

26.07.2015 5 z 5

Ohnivá Ohnivá Kristin Cashore

,,Zrazu pochopila, ako čiernobielo dovtedy všetko vnímala. Nikto na svete predsa nie je jednoznačne dobrá, alebo zlá bytosť."

Poutavý, dojemný příběh o ztrátě, bolesti, odpuštění, ale i odvaze a statečnosti. Patří mezi moje nejoblíbenější knížky! (čteno ve slovenštině)

19.07.2015 5 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Úplně skvělá knížka!!! Přesně takovou hlavní hrdinku miluju: nebojácnou, silnou, odvážou a neohroženou, která se vrhá do nebezpečí a překoná nemožné. Myslím, že každý zatoužil být Katsou. (nebo u mě to aspoň tak bylo:D)
"Výjimečná v zabíjení" :O to jsem si prostě musela přečíst a rozhodně toho nelituju! Děj utíkal a já si najednou uvědomila, že už je skoro konec:( A to co se stalo Poovi:OOO chudáček!!
Určitě DOPORUČUJI!

16.07.2015 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Krásné zakončení velmi povedené série. Richelle Mead prostě umí psát, všechny její knížky jsou dokonale promyšlené, strhující, zábavné a plné dobrodružství, na které nikdo jen tak nezapomene. Tenhle díl byl nejlepší z celé série a mě strašně mrzí, že už je konec:(
Doporučuji a samozřejmě 5*!!

10.07.2015 5 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Tak to jsem vůbec nečekala, že mě budou Stříbrné stíny tak strašně moc bavit. Oproti předchozímu dílu to byla bomba!! Neuvěřitelně jsem obdivovala Sydney za to jak byla silná i přes to co jí v nápravném centru dělali a jak ji mučili. Přišlo mi, že se konečně trochu vyrovnávala Rose. Tenhle díl byl prostě boží. Zatím nejlepší z celé série. 5*

06.07.2015 5 z 5