Aléda Aléda komentáře u knih

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Měli jsme si ji přečíst jako povinnou četbu, ale já ji nepřečetla ani do poloviny. Děj byl nezáživný a přišlo mi to spíš pro děti. Celkově mě nudila. 2*

24.10.2014 2 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Úžasná knížka, čtivá, napínavá, děj mě velice zaujal. Jenom mě štvalo, že Lucas odešel s tou upírkou, ale aspoň tam Kylie má Dereka, ten taky není špatný. Konec si myslím, že byl nejlepší, ale pořád jsem čekala, kdy už konečně zjistí co vůbec ona je? Ale trochu mě mrzelo, že to autorka nechala otevřený. Na druhou stranu mě to přinutí si přečíst další díly (a ty si určitě přečtu) :) Jinak samozřejmě doporučuji těm co mají rádi takové nenáročné čtení (občas možná trochu napínavé) a milostné trojúhelníky..

23.10.2014 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Meg Cabot

Tento díl se mi líbil víc, než 1. a 2. Stále jsem byla napjatá a nemohla jsem se dočkat jak to skončí. Konec byl nejhezčí...Strašně se těším na další díl a určitě si ho přečtu! Všem doporučuji.

18.10.2014 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

No, tato kniha mě moc neuchvátila, občas jsem se nudila a přišla mi tak nějak zvláštně napsaná, nevím. Sice jsem ji přečetla, ale další díly už asi číst nebudu.

18.10.2014 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

BOMBA!!!
Nejlepší kniha o vlkodlacích, co jsem kdy četla! Děj mě naprosto uchvátil a knihu jsem si přečetla doslova jedním dechem. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a Shaye taky. Určitě doporučuji :)

17.10.2014 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nejskvělejší kniha, jakou znám!!! :D Tady není co dodat...jenom: NEVÁHEJTE A PŘEČTĚTE SI TUTO SÉRII, STOJÍ TO ZA TO! 5*

17.10.2014 5 z 5