Aléda Aléda komentáře u knih

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Nějak se nemůžu rozhodnout, který díl je lepší, jestli tenhle, nebo první..oba mi přijdou suprový!!! Už se těším na poslední! V tomhle díle jsem si fakt oblíbila Lokiho a jeho smysl pro humor. :) Jsem moc zvědavá jak to celé dopadne. Doporučuji

19.01.2015 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Fakt se mi to strašně líbilo! Ani na chvíli jsem se nenudila. Wendy mi přišla fajn a Finna jsem si zamilovala :) Hrozně se mi líbil nápad Tryllů a jak se Wendy učí být princeznou (docela jí závidím :D) Už se neskutečně těším na další díl!!! 5*

18.01.2015 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Jsem fakt ráda, že jsem si tuhle sérii přečetla! Tenhle díl se mi fakt hodně líbil, i když ze začátku mi přišlo, že se tam nic moc nedělo...ale ke konci to vynahradil fakt napínavý děj, který jsem doslova hltala a nemohla se od něj ani na chvíli utrhnout. Ani jsem nedoufala v tak šťastný konec,ale bylo mi fakt dost líto Christiana :((
SUPR SÉRIE 5* a doporučuji!

16.01.2015 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Naprosto skvělé pokračování! Je to čím dál napínavější...Odehráli se tam nějaké změny mezi Clarou, Tuckerem a Christianem (pro mě asi pozitivní). Ale páni, bylo to tak smutný, teď to tady nechci prozrazovat, ale rozhodně bych netoužila mít vize, ve které bych se dozvěděla, že někdo koho miluju umře! :O Už se strašně těším na poslední díl. 5*

14.01.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Moc pěkná knížka. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla a už se strašně těším na další díl! Zamilovala jsem si Tuckera, ale Christian taky nebyl špatný :) přesto jsem ráda, že si vybrala Tuckera. Clara byla celkem v pohodě a ani mě nějak moc neštvala. Líbilo se mi, jak měla svůj osud, své poslání které musela splnit a vize, které se jí objevovali. Fakt moc hezké (a na konci i celkem napínavé) čtení. 5*

10.01.2015 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Na tuto knihu jsem byla zvědavá a nezklamala mě. Bylo fajn přečíst si o Tobiasovi, jak učinil Obřad volby, nebo jak ho otec mlátil. I začátek Divergence z pohledu Tobiase byl fajn. Poslední tři povídky-skvělý :) 5*

01.01.2015 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Ze začátku mi to přišlo trošku zmatený, ale potom jsem zorientovala a vyjasnilo se mi několik věcí. Je pravda, že začátek je důležité dobře vnímat a číst velice pozorně, protože tam na vás vybalí tolik informací a ještě ty Serafíniny vzpomínky...je toho až moc. :) Ale potom už se to rozjelo a příběh mě zaujal a ohromil. Tato kniha se mi velice líbila, moc hezky zpracovaný děj, ani na chvilku jsem se nenudila. Líbilo se mi jak Serafína milovala hudbu a její tajemství..wow skvělý. Ten konec byl tak moc moc moc hezký :D a strašně se těším na další díl!!!

21.12.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Od Johna Greena je to moje první přečtená kniha. Slyším na něj samé chvály tak jsem si také musela přečíst nějakou od něj :) A musím říct, že nezklamala. Tento autor má osobitý styl psaní a čtenáře to doslova vtáhne do děje a prožíváte vše s hlavním hrdinou. Strašně moc se mi líbí jeho citáty a úvahy...např.:
Co je to vlastně ta ,,okamžitá" smrt? Jak dlouhý je okamžik? Vteřinu? Deset?
K této knize stačí napsat 3 slova:

KRÁSNÁ, DOJEMNÁ, DECHBEROUCÍ

14.12.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Moc hezká knížka. Je pravda, že to byla taková oddychovka. Začátek byl podle mě nejlepší, hltala jsem každou větu až do té doby, než se tam objevil Aspen (což bylo vlastně téměř na konci :). Potom už mě to tolik nebavilo a vznikl tam zase známý milostný trojúhelník.
Vlastně jsem ale od knihy moc nečekala a MILE MĚ PŘEKVAPILA! Sice je pravda, že to občas bylo trochu předvídatelné, ale hlavní hrdinku Americu jsem si okamžitě oblíbila. Líbilo se mi jak je milá, dobrosrdečná a nezáleží ji na tom jakou kastu kdo má, byla sama sebou, nechtěla aby ji selekce změnila...a to se mi na ní strašně líbilo. Autorka měla vážně skvělý nápad o 35 dívkách bojující o ruku prince. U této knihy moc oceňuji originalitu.
Už se moc těším na další díly (tam budou možná hrát větší roli rebelové, takže by tam mohlo být větší napětí) a dávám 5*

(PS: krásná obálka :)

05.12.2014 5 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

WOW, tak to bylo krásný!! Už jsem nedoufala, že to dobře dopadne :) Poslední 3 díly byli nejlepší a prostě jsem si je zamilovala. První díly mě až tak moc nebavili, ale zase tak špatné také nebyli. Susannah jsem si oblíbila hned na začátku a Jesse byl prostě boží. Určitě si tuto sérii přečtěte, STOJÍ TO ZA TO!

02.12.2014 5 z 5

V pasti V pasti Meg Cabot

Týjo! Tenhle díl byl stejně dobrý jako ten předchozí! Paul se mi začal docela líbit, ale Jesse je Jesse :) Tenhle díl byl spíše o tom, kdo získá Suze...přišlo mi že se tam nedělo nic moc napínavého s duchama, bylo tam víc toho: miluju toho, ale on mě nemiluje, nebo on mě miluje, ale já jeho ne..., ale neříkám, že mi to nevyhovovalo, naopak se mi tento trojúhelník líbil a oživil celý děj, myslím že právě toto mi v prvních dílech chybělo. :)
Byla jsem napjatá jak se nakonec Suze rozhodne a jak to dopadne s ní a Jessem, ale to už nebudu prozrazovat :) Samozřejmě 5*

02.12.2014 5 z 5

Temná je noc Temná je noc Meg Cabot

Naprosto nejlepší díl!!! Po třetím díle jsem si řekla, že si dám pauzu, protože mě trochu zklamal. Potom jsem si ale řekla, že tomu dám ještě šanci a udělala jsem moc dobře. Tenhle díl byl skvělý, stále se tam něco dělo, bylo to napínavý, ale i vtipný...u některých hlášek jsem doslova vybuchla smíchy :D A ten konec...OMG...úžasný, konečně!!!

01.12.2014 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Moc hezká kniha. Zaujala mě hned na začátku a ani na chvíli jsem se u ní nenudila. Příběh byl zajímavý, líbí se mi nápad drakie a draki. Jackindu jsem si oblíbila a Will byl taky skvělý. Děj napínavý a poutavý. Už se těším až si přečtu další díl :)

23.11.2014 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Knížka se mi líbila, hezký příběh Luce a Daniela. Jak se dozvěděla, že se za každých 17 let vždy najdou a znovu se do sebe zamilují, že je to jejich osud...WOW. Ale občas jsem se trošku nudila (hlavně ze začátku) a hlavní hrdinka mi přišla trošku natvrdlá, když hledala o Danielovi informace, měla o něm sny, kde měl křídla, z internetu si něco zjistila, o jeho rodu, měl velkou sílu, měla pocit že ho už někdy viděla, ale ona stále byla trochu mimo :D a když jí to říkal, nevěřila mu. Ale to bylo jediný co mi trochu vadilo, jinak děj byl poutavý, napínavý a na konci jsem hltala každý slovo. Těším se až si přečtu další díl :)

18.11.2014 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Neuvěřitelný příběh!! Ze začátku, se mi do této knihy moc nechtělo, protože jsem si myslela, že to bude to samý, jenom z pohledu jiného hlavního hrdiny a bude to nezáživné. Ale hned ze začátku mě kniha pohltila a nemohla jsem přestat číst dál :) Je tam spoustu nových informací ohledně Holdera, jak to prožíval on (ještě i před tím než poznal Sky) Nevím, jestli bych dokázala přesně určit který díl byl lepší, ale tenhle díl mi připadal nějak víc smutnější - na konci jsem si trochu pobrečela :) Jinak doporučuji a dávám 5*

13.11.2014 5 z 5

Konečná volba Konečná volba Christie Craig

WOW...jedna z mých nejlepších sérií, kterou jsem kdy četla!!! Jsem ráda, že si Kylie vybrala toho koho si vybrala. :) Jediné co mi trošičku vadilo a už to zde bylo i víckrát zmíněné je, že bych trochu prodloužila ten boj s Mariem a jeho synem. Jde po ní už tak dlouho a nakonec to vezme rychlý spád a je po všem. Ale jinak žádnou výtku na ani jednom díle nemám.
Páni, ale ten meč a to, že zjistila, že je....nebudu prozrazovat :))
Bomba...Knížku jsem měla přečtenou za jeden den a doslova jsem ji hltala :D
Doporučuji...5*

09.11.2014 5 z 5

Hlas měsíčního svitu Hlas měsíčního svitu C. C. Hunter (p)

Sakra, zase skvělý, napínavý, ale i smutný díl. Nemůžu se dočkat až si přečtu poslední. Ten konec byl tak smutný, mám Lucase ráda, ale měl to Kylii říct...taky bych se naštvala, ale jak se se všemi loučila, to bylo dojemný. Jako i v předchozích dílech, děj byl napínavý, dobrodružný a čtivý. Dozvíme se ještě více o Chameleonech a dalších Kyliných darech. Těším se na poslední díl. 5*

02.11.2014 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Oh, tak konečně už víme čím Kylie JE!! Konečně se to v tomto díle prozradí. Sice se ještě tak úplně neví, co dokáže, ale v dalším díle se to určitě dovysvětlí, co to vlastně znamená a kým je. Jinak zase super díl a už jsem se hned vrhla na 4. V tomto díle byla Kylie hlavně s Lucasem, ale uvidíme pro koho se definitivně rozhodne. Děj už je napínavý čím dál víc. Líbí se mi, když Kylie řeší různé hádanky a na konci mě prostě vždy šokuje, jak to dopadne:) Tady zase nejde dát nic jiného, než 5* a doporučit!

29.10.2014 5 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

SUPER, kniha mě baví čím dál víc!!! Napínavé a čtivé. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji za jeden den. Konec byl otevřený, takže prostě nejde si nepřečíst další díl. Sakra, ale štve mě že stále nás nechává autorka napjaté a neprozradila čím Kylie je. Docela jsem ráda, že Derek musel odjet, protože se mi nějak více zalíbil Lucas :) Samozřejmě 5* a určitě doporučuji.

27.10.2014 5 z 5

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Nenáročné, ale velice zábavné čtení. Tato kniha byla taková odpočinková, ale nasmála jsem se u ní dost :) Konec moc hezký..nezaslouží si nic jiného než 5*

24.10.2014 5 z 5