Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

Moc jsem se na knihu těšila, první díl Neodolatelná byl skvělý,ale tento moje očekávání nesplnil,moc mě nezaujal

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Sarah Hogle

Romantické čtení bez nějakých větších zvratů.No čekala jsem od knihy více

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Jako první jsem četla Hypotéza lásky a byla jsem ji unesená.Moc jsem se na knihu těšila a moc mě neoslovila,snad až poslední třetina knihy byla zajímavá

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Kniha mě uchvátila hned od začátku.Krásný romantický příběh i když jsem občas nerozuměla odborným částem,přesto jsem si to užila.Snad proto, že Adam byl typ chlapa, které miluji

05.03.2024 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Mě se to líbilo,jen se mi někdy zdálo, že některé výrazy byly už přes čáru, hlavně od holky i když vyrůstala s kluky.

03.03.2024 4 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Musím říct, že první díl mě uchvátil.Alex Volkov byl úžasný chlap a já čekala další krásný příběh.Nevím proč,ale Bridget mi moc nesedla a Rhys to prostě sám nezachránil.

01.03.2024 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Alex Volkov mě uchvátil stejně jako všichni problémoví, chladni a bezohlední muži.Bylo to skvělé čtení,mělo to krásný, napínavý děj.

01.03.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Opět další nádherný příběh.Naomi i Knox k sobě úžasně pasovali a o to byl příběh čtivější.Těším se na další díly

26.02.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Tak to byla taková nádhera.Jasně,není to pro puritány a ani to není sladký romantický příběh,ale nespoutaný, drsný a hodně divoký.Ale na druhou stranu svým způsobem krásný, opojný a emotivní.Prostě bylo to něco jiného, než jsem zvyklá u romantických knih.Ale mělo to duši a bude patřit k mým oblíbeným

26.02.2024 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Celá tahle rodina z tetovacího studia je úžasná.Moc se mi líbí, jak se rozrůstá, protože budou další pokračování.Jsou moji oblíbení.Rowdy a Salem byli oba moc sympatičtí a patřili k sobě.

25.02.2024 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Bylo to krásných 468 stran romantiky.Sice tam mohlo být trochu víc akce nebo ještě něco dotažené,třeba vztah Andreii a Evana,ale třeba to bude další autorčina kniha.

22.02.2024 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Ach bože,já tyhle Archerovi kluky miluju a nevím, čí příběh byl lepší,jestli Ruleho nebo Romeho.No na každý pád si přečtu všechny díly o označených mužích, protože zatím je to jeden příběh lepší než druhý

21.02.2024 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Takový romantický příběh, šéf a podřízená,to už tu bylo hodněkrát.... Nebylo to špatné,ale trochu mě tam chyběla nějaká akčnost a zvrat děje.Tady to plynulo nějak hladce, takže jako romantická oddychovka,proč ne,ale nečekejte žádný zásadní zlom

21.02.2024 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu jsem si koupila náhodou a byla jsem hrozně moc překvapená, jaký krásný příběh se v ní odehrál.Bylo to moc dojemné, temné, bolestivé, romantické a především nádherné.

20.02.2024 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Hokejisty miluju, takže za mě ano,ale na druhou stranu ,že bych se z toho posadila na zadek,to zas ne.Prostě tam nebylo něco,o čem bych mohla říct wau.... Přesto si přečtu i další díly.

20.02.2024 4 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Ze začátku jsem se docela horko těžko prokousávala příběhem a chtěla knihu odložit.Nakonec jsem vytrvala a vůbec nelituji.Příběh nabral dech a řítil se neuvěřitelně dopředu.Z komedie se stala tragédie a musím přiznat, že víc jak poslední třetinu knihy jsem četla rozmazaně.Překrásný konec byl jen třešničkou na dortu.

20.02.2024 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Nádherný romantický příběh,i když ten konec mohl být trochu víc rozvinutý.Těším se na další díly a doufám, že se tam setkám mimo jiné i s Lili a Alexem.Taky se těším na Jacka

19.02.2024 5 z 5

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Nádherný romantický příběh, překrásná obálka knihy.Bylo to úžasně dojímavé a jsem z knihy unešena.

19.02.2024 5 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Krásný příběh,i když místy jsem se v něm ztrácela.Trochu podobný něčemu, co už jsem někdy četla,ale celkem se povedl.

18.02.2024 4 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Krásný zimní příběh plný romantiky, zasněženého Cornwallu, ovcí a tajemství.Je pravda, že ke konci mi Hannah už celkem lezla na nervy,ale zato Raphael byl úžasný.

18.02.2024 4 z 5