Ajuszka Ajuszka komentáře u knih

Andílek Andílek Lucinda Berry

Panebože tohle bylo šílené. Shledala jsem zde velkou podobu s knihou Dětské zoubky. Ježíši jak mi to děcko lezlo na nervy :D Tohle musí být opravdu masakr. S Hannah jsem soucitila, stála jsem na její straně a tak jsem vcelku ráda za ten konec.

08.01.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle.. Tohle bylo silné.. Kniha má opravdu příznačný název.. Autobiografie byla odporná-místy jsem měla pocit že čtu porno,vadily mi přisprostlé výrazy, ale co mě, jako matku malých holčiček, zasáhlo, byly pasáže o dětech. Brečela jsem, nadávala jsem.. A ten konec? Nemám slov. Knihu doporučuji, ale ne slabším kouskům(myslela jsem si, že nejsem. Jsem!) a matkám. Dlouho ve mě kniha nezanechala to, co tahle.

07.08.2020 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak to bylo zase rychlé čtení. Třetí kniha v sérii a opět poradna jízda. Tahle se mi asi líbila zatím že všech nejvíc a ještě ke všemu má pěkný konec:)

14.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

To zase byl nářez. Shari opět nezklamala. Vraha jsem si tipla tak v půlce, přičemž mě ale autorka do cca posledních 5ti stran udržovala při tom, že se pletu. Co kniha, to vždycky o dost lepší zážitek! Doporučuji

28.05.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Po pár nešťastných zkušenostech s knihami, které byly hojně propagovány, jsem uvažovala, zda do téhle knihy vůbec jít. Reklam a skvělých recenzí jsem na ní viděla dost. Teď musím říct, že se k nadšeným názorům připojuji taky. Kniha vás zaujme na samém začátku. Postupně, stejně jako hlavní hrdinka, začněte podezřívat každého, kdo se v knize mihne. Nicméně konec mě dostal, to mě tedy v nejmenším nenapadlo. Určitě doporučuji, utracených peněz nelituju. Na prvotinu dost slušné

25.02.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tyhle velké pauzy mezi díly fakt nemám ráda, nicméně musím říct že příběh zase stal za to. Dvojice detektivů jsou sympaťáci a já jsem zvědavá jak se bude dál vyvíjet osobní příběh Jude. Doufám, že další kniha bude dřív než za rok.

06.12.2019 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Předem musím říct, že oproti minulé knize se autorka opravdu vyšvihla. Tahle kniha mě bavila mnohem víc než Vždycky je to manžel.
Tentokrát musím souhlasit s recenzemi na obálce knihy, opravdu to bylo geniální. Kniha se četla dobře, příběh byl hodně zajímavý a mě to zkrátka bavilo. Takže pokud jste ještě nečetli, určitě doporučuji

17.10.2019 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Cara Hunter se velmi směle zařadila mezi top autory v žánru thriller. Z jejích knih se mi tají dech. Tahle je dokonce ještě lepší než Někdo blízký. Opět se setkáváme s Adamem Fawleym a jeho týmem a případ je..no dost zamotaný a konec překvapivý. To nevymyslíš!

06.07.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Angela Marsons je důkazem toho,že kdo umí,umí.. Mám za sebou již sedmou knihu a opět jsem nadšená. Jsme svědky řešení dvou případů najednou a je to prostě jízda. Doufám,že se brzo dočkáme další knihy.

10.06.2019 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Tak tohle se moc nepovedlo. Já osobně nefandím těmhle s prominutím fantasmagoriím kdy je hlavní hrdinka vyšinutá..Za chvíli už jsem z toho byla blázen i já.Věty typu ,,Byla to ona,ale nebyla,vím to" mi dávaly zabrat..Celkově příběh nic moc pořád jsem teda doufala,že Nina přece jen přežila a zápletka bude mnohem zajímavější.No nic,tak snad příště

09.05.2019

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

,,Tak tohle byla pěkná srágořina vážení"..Cituji větu z knihy..Dokonale ji to totiž vystihuje.Nepostřehla jsem tam žádné napětí,kniha mě nebavila,hlavní hrdinové mě nezaujali.Podle obálky a reklamních boomů jsem čekala totální trhák. A ono to je mezitím totální propadák.. Jdu si spravit chuť na novou Cobenovku,ten snad nezklame.

03.11.2018 2 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Ze zacatku se mi do cteni nechtelo,ale nakonec to teda byla jizda. Jeste jsem nenarazila na knihu od tehle autorky,ktera by se mi nelibila.Palec nahoru a urcite si ji prectete!

23.07.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tak tohle bylo zase neco! Tahle pani zkratka umi udrzet ctenarovu pozornost! Jen tak dal a tesim se na dalsi knihu,doufam ze bude co nevidet:)

10.04.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

6 *a jeste se mi to zda malo!Naprosto dokonala kniha. Smele bych porovnala s tvorbou B.Miniera. Precteno za 2 dny,neslo prestat cist. Ke knize se stoprocentne jeste vratim a uz se tesim na dalsi dil! Luxus:)

10.12.2016 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět na Vás čeká skvěle propracovaný příběh se špetkou toho humoru.
Kim se tentokrát setkává s obyčejně obyčejnými vraždami,což ji a její tým ze začátku zmate. Jak už to ale v knihách Angely Marsons bývá, řeší se zde souběžně dva případy,které do sebe časem nádherně zapadnou.

Bude Vás to bavit! To mi věřte

08.05.2024 5 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Tahle byla opět boží.
Parta kamarádek se vydá do Řecka oslavit rozlučku se svobodou jedné z nich.
Postupně se nám odkrývají tajemství každé z nich a také zjistíme,jak krásně jsou všechny příběhy propletené.
Opravdu povedená kniha,až je mi líto,že už ji mám přečtenou

04.01.2024 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Miluju sérii s Davidem Rakerem.Autor mě vždycky dostane svým nápadem a celkovou zápletkou knihy.

Tentokrát se David potýká se zmizením Cate a Aidena,kteří během autonehody sjeli ze srázu a jejich auto začalo hořet. Žádné ostatky se ovšem ve vraku auta nenašly a tak pro Davida nastává pátrání,kam se poděli.

V knize bylo na mě už příliš jmen,začínala jsem se v tom lehce ztrácet. Samotné rozuzlení nebylo až takové wow jak jsem čekala,ale celkově hodnotím knihu velmi kladně.
A konec nám autor opět ponechal otevřený takže se máme na co těšit.

24.07.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Tak tohle mě hodně bavilo!
Šílenec,který napodobuje sériové vrahy. Ale to mu nestačí, chce být ještě lepší!
Mnohdy až barvitý popis vražd tomu dodal správný šmak.
V polovině knihy jsem si říkala,že jsem na to Kapla a vím,kdo je vrah.
Na konci jsem klasicky valila oči a říkala si,jak jsem se spletla. A na samý závěr jsem zjistila,že ne. Autor si s vámi dost pohraje.
Knihu si na 100% užijete.

23.06.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Tak tuhle knihu doporučuji všemi deseti.
Tenhle příběh jsem dala téměř na jeden zátah.

Claire a její zášť vůči Hanně. Hanna kdysi zavinila rozpad její rodiny s Claire se jí teď po letech rozhodne pomstít. Vetře se do Hanniny domácnosti jako hospodyně a pomalu spřádá svůj plán pomsty. Věci se ale ukážou být úplně jiné..
A na samém konci zjistíte, že to je celé ještě úplně jinak..
Za mě opravdu super čtení, moc jsem si knihu užila.

07.01.2023 5 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Taky to tak máte, že si knihy od určité autorky oblíbíte hlavně pro její hlavní postavy?
Možná proto mě tato kniha až tak nebavila, neboť mi zde chyběli Ava s Lucem.

Ale je to Helen Fields tudíž kniha stála i tak za to. Forenzní psycholožka Connie a inspektor Baarda jsou skvělý tým a řeší případ sériového vraha s Cotardovým syndromem.
Nejvíc mě bavil ten konec, ten byl opravdu skvělý.

Nicméně se těším na další knihu od autorky a pevně doufám, že už bude s mými oblíbenci

15.12.2022 4 z 5