Aja39 Aja39 komentáře u knih

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Knížka mě úplně dostala. Příběh je krásný a taky mě rozbrečel emoce úžasné.

15.01.2024 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Kniha je skvělá kdo má rád mafiánské prostředí tomu se kniha bude určitě líbit. Pár měl úžasnou chemii a moc mě to celé bavilo.

01.11.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Kniha je super, hned jsem se vrátila do dětství kde snad každý měl svou první lásku někoho koho jste zbožňovali a on o vás ani nevěděl.Moc pěkný příběh.

27.10.2023 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Super máfiánská story moc mě to bavilo .

24.10.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Hledala jsem knihu která mě zaujme a narazila jsem na tuhle a po přečtení.... ach jo to byla pecka . Já si pobrečela a dostali mě tam asi nejvíc ty vztahy sester to bylo no prostě au . Ale po dočtení co jiného než doporučit tuhle krásnou knihu .

23.02.2023 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Zase jedna výborná kniha kde jsem našla přesně to co od knihy čekám. Moc se mi příběh líbil a to jak člověk v sobě bojuje jestli věřit tomu druhému nebo to raději vše vzdát .

13.10.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Velmi krásný příběh, který byl velmi emotivní a za to děkuji. Těžké životní trauma a vypořádání s tím vším tak úžasné napsané že si to zamilujete. Po přečtení dodatku autorky si knihu ještě víc považuji. Na knihu si myslím hned tak nezapomenete.

25.08.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Velmi dobrý příběh kde emoce určitě nechyběli. Je to tip knihy kdy ji otevřete a ani nevíté jak a je konec a ten ještě nechcete . Autorka prostě umí.

18.07.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Na tuhle knihu jsem velmi dlouho čekala a konečně se dočkala. Moc se mi líbil příběh Vanessy , která si vcelku stála za svým a nebyla jen zamilovaná podřízená a našeho svalouše jak bylo v knize několikrát zmíněno. Miluji styl psaní autorky a kniha plyne sama a vůbec mě nenudí. Takže i když Kulti je stále můj TOP tak určitě tahle kniha stojí za to přečíst a teď už jen vydržet a čekat na další!!!

08.06.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Nečetla jsem sice celou sérii , ale za mě se příběh Jude a Blaka moc povedl. Ona se vrací jako outsider a on na ní zhlíží s nenávistí. Postupný vývoj a odhalení mě moc bavil prostě jsem se těšila jak tihle dva spolu nakonec skončí.

24.03.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tak tenhle chladný manažer se mi velmi líbil . Je to první kniha od autorky a mohu jen chválit. Určitě si přečtu další tedy Jax ten už v této knize působí velmi zajímavě.

21.03.2022 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

(SPOILER) Jako vždy velmi poutavý příběh který mě nenudil naopak jsem si to užila od začátku do konce. I když tenhle příběh šéf versus podřízená jsem četla už tisíckrát je přesně znát kdo umí psát !Tady to procítíte s každou stránkou a jen chcete ten krásný happy end který mě tedy určitě nevadí!!!

16.03.2022 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Jsem nadšená prožívala jsem jejich vztah já nemohla odložit knihu. Jsem velmi mile překvapená autor si mě získal a hned chci číst druhý díl.

11.11.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Originální Soraya a sexi kravaťak to bylo moc fajn čtení.Přibeh o přitažlivosti což tihle dva mezi sebou tedy měli , zajímavý děj moc pěkná kniha.

06.10.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Druhý díl krásný skvěle napsané jsem moc ráda za tuhle sérii . Tohle se vážně povedlo!!!

23.08.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

To bylo vážně super tahle kniha. Usmívám se po dočtení a chci další knihu od autorky!!! Miluji její styl psaní, Kulti je moje srdcovka ale tenhle příběh je úžasný. Skvělé prostředí popsané krasobruslařů a jejich hašteření no nejde jinak než tuhle knihu doporučit!!!!

12.05.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Knížka je super .Lukova složitější povaha a Kaetonovo poznávání sebe sám a reakce okolí to vše je skvěle popsané a mě se hrozně líbilo , takže se těším na další tvorbu od autorek.

28.04.2021 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Tak tohle byla emoční jízda. Na tuhle knihu hned tak nezapomenu . Vážně krásný příběh hltala jsem stránku po stránce jak to dopadne. Doporučuji.

22.04.2021 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Moc vydařený příběh tahle dvojice mě bavila takže určitě přečtu celou sérii.

20.04.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Na knížku jsem se moc těšila a jsem moc ráda že mě nesklamala. Dojemný příběh moc krásně napsané i slza ukápla a závěr no dost jsem se obávala jak to vše dopadne. Určitě doporučuji přečíst.

03.03.2021 5 z 5