Aja39

Příspěvky

Srdcem proti zdiSrdcem proti zdiMariana Zapata

Na tuhle knihu jsem velmi dlouho čekala a konečně se dočkala. Moc se mi líbil příběh Vanessy , která si vcelku stála za svým a nebyla jen zamilovaná podřízená a našeho svalouše jak bylo v knize několikrát zmíněno. Miluji styl psaní autorky a kniha plyne sama a vůbec mě nenudí. Takže i když Kulti je stále můj TOP tak určitě tahle kniha stojí za to přečíst a teď už jen vydržet a čekat na další!!!

08. června


Snít znovuSnít znovuMona Kasten

Nečetla jsem sice celou sérii , ale za mě se příběh Jude a Blaka moc povedl. Ona se vrací jako outsider a on na ní zhlíží s nenávistí. Postupný vývoj a odhalení mě moc bavil prostě jsem se těšila jak tihle dva spolu nakonec skončí.

24. března


ManažerManažerKristen Callihan

Tak tenhle chladný manažer se mi velmi líbil . Je to první kniha od autorky a mohu jen chválit. Určitě si přečtu další tedy Jax ten už v této knize působí velmi zajímavě.

21. března


Důvodné pochybnostiDůvodné pochybnostiW. G. (pseudonym)

(+ SPOILER) Jako vždy velmi poutavý příběh který mě nenudil naopak jsem si to užila od začátku do konce. I když tenhle příběh šéf versus podřízená jsem četla už tisíckrát je přesně znát kdo umí psát !Tady to procítíte s každou stránkou a jen chcete ten krásný happy end který mě tedy určitě nevadí!!!

16. března


BossBossA. Stainforth (pseudonym)

Jsem nadšená prožívala jsem jejich vztah já nemohla odložit knihu. Jsem velmi mile překvapená autor si mě získal a hned chci číst druhý díl.

11.11.2021


Drzý kravaťákDrzý kravaťákVi Keeland

Originální Soraya a sexi kravaťak to bylo moc fajn čtení.Přibeh o přitažlivosti což tihle dva mezi sebou tedy měli , zajímavý děj moc pěkná kniha.

06.10.2021


MyMyElle Kennedy

Druhý díl krásný skvěle napsané jsem moc ráda za tuhle sérii . Tohle se vážně povedlo!!!

23.08.2021


S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

To bylo vážně super tahle kniha. Usmívám se po dočtení a chci další knihu od autorky!!! Miluji její styl psaní, Kulti je moje srdcovka ale tenhle příběh je úžasný. Skvělé prostředí popsané krasobruslařů a jejich hašteření no nejde jinak než tuhle knihu doporučit!!!!

12.05.2021


Přísně tajnéPřísně tajnéElle Kennedy

Knížka je super .Lukova složitější povaha a Kaetonovo poznávání sebe sám a reakce okolí to vše je skvěle popsané a mě se hrozně líbilo , takže se těším na další tvorbu od autorek.

28.04.2021


ZničenáZničenáRachel Van Dyken

Tak tohle byla emoční jízda. Na tuhle knihu hned tak nezapomenu . Vážně krásný příběh hltala jsem stránku po stránce jak to dopadne. Doporučuji.

22.04.2021


Ve tvých snechVe tvých snechKristan Higgins

Moc vydařený příběh tahle dvojice mě bavila takže určitě přečtu celou sérii.

20.04.2021


Archerův hlasArcherův hlasMia Sheridan

Na knížku jsem se moc těšila a jsem moc ráda že mě nesklamala. Dojemný příběh moc krásně napsané i slza ukápla a závěr no dost jsem se obávala jak to vše dopadne. Určitě doporučuji přečíst.

03.03.2021


Svatba naokoSvatba naokoJo Watson

Krásná kniha moc jsem se u ní pobavila. Velmi sympatická Anni kterou si hned oblíbíte. Určitě doporučuji na zlepšení nálady přečíst.

28.02.2021


RuleRuleJay Crownover

Pro mě kniha byla zajímavá a tím že byla z prostředí ne mně úplně známé tak mě bavila moc. V knize jsou pěkně popsané i jejich přátelé a ne úplně dokonalá rodina takže mě zajímá jak se bude příběh vyvíjet dál v další knize.

10.02.2021


V ringuV ringuKaty Evans

No tohle bude asi návykové čtení. Úžasná kniha hltala jsem stránku po stránce. Jejich přitažlivost skoro posedlost je úžasně popsaná. A příběh tímto nekončí a těším se co bude dál.

29.01.2021


Bennett Mafia: Zakázaná láskaBennett Mafia: Zakázaná láska Tijan

Pěkný příběh z mafiánské rodiny co dodat.

28.01.2021


Hříšné dopisyHříšné dopisyVi Keeland

To bylo tááák pěkný určitě doporučuji.

15.01.2021


OnOnElle Kennedy

S knížky jsem nadšená. Je to skvělý příběh, kluky jsem si zamilovala oba. Caninngovu rodinu by si přál asi každý. Těším se na pokračování.

13.01.2021


Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

Pěkný příběh romantické čtení jen ten konec jsem čekala více rozepsaný než je.

08.01.2021


SrážkaSrážkaA. Stainforth (pseudonym)

Tuhle knihu mohu jen doporučit. Příběh velmi poutavý, skvěle napsané jsem ráda že jsem si ji přečetla a těším se na další počtení od autora.

04.01.2021


Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Tahle kniha mě vážně bavila. Skvělý příběh jejich vztah mě vtáhl do děje emočně krásně vystiženo.Autorka píše moc poutavě určitě sáhnu po další knize.

10.12.2020


Dokonalá partieDokonalá partieKristan Higgins

První kniha od autorky a moc se my příběh líbil. Nemohla jsem odložit knihu jejich postupné sblížovaní mě bavilo. Krásné čtení.

17.09.2020


Přísaha krvePřísaha krveJ. R. Ward (pseudonym)

Příběh drsného Axe a slušné Elis byl za mě velmi dobrý. Další postavy z knihy mají zajímavé osobnosti tak vás lákají na další pokračování.

17.08.2020


V bouřiV bouřiSabrina Jeffries

Moc pěkná kniha příběh byl zajímavý. Vždy si ráda přečtu historický román a autorka to umí.

13.08.2020


Buď se mnouBuď se mnouJ. Lynn (pseudonym)

Další skvělá kniha tohle mě prostě baví.

06.08.2020


Polibek krvePolibek krveJ. R. Ward (pseudonym)

Ze začátku jsem měla trochu obavu jestli to nebude moc pohádkové upíři a tak ale jsem mile překvapená. Napínavé přijetí do výcvikového centra a postupné sblížení Paradise a Graega mě bavilo. První kniha od autorky a ne poslední.

30.07.2020


Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

No kdo má rád zlý hochy tak tomu se bude kniha líbit. Skvělý příběh žádná nuda doporučuji.

28.07.2020


Život jedna báseňŽivot jedna báseňColleen Hoover

Krásná kniha slza ukápla. Vždy mě překvapí jak se dá napsat krásná kniha i když s vážným tématem. Těším se na další.

27.07.2020


Až léto skončíAž léto skončíPenelope Ward

Začátek dobrý a konec ještě napínavější a lepší. Příběh o tom že věk nehraje někdy roli a času máme občas tak málo tak je dobré ho žít naplno.

02.07.2020


Zůstaň se mnouZůstaň se mnouJ. Lynn (pseudonym)

Callu si hned oblíbíte když víte co vše prožila a s čím se musí naučit žít. Když se její život jeví jako na nic dostane další ránu a musí ji čelit . V té chvíli potká Jaxe a s ním zažívá ne jedno krásné poprvé. Knížka je skvělá.

29.06.2020


1