aja0661 aja0661 komentáře u knih

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Naprosto skvela detektivka! Precteno jednim dechem

24.12.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Brilantni!!!

13.11.2017 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opet skvele!!!! Tesim se na dalsi

11.11.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Naprosto skvele! Ani neni co vic dodat

15.10.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Brilantne napsany thriller. Pri cteni mi behal mraz po zadech, byly mista kdy jsem s hruzou vyjekla: coze??? To snad ne??!! Prvni vecer jsem musela projit cely byt, jestli se nekde tohle monstrum neskryva...naprosto uzasna knizka, ktera se mi zcela jiste vryje do pameti. Chystam se na dalsiho Cartera a budu doufat, ze bude podobne ladena...za me 5*

13.10.2017 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

K Mazankovi muzu rict jedno slovo, ktere vystihuje muj pocit z prave prectene knihy...VYNIKAJICI!!! Knizka prectena za jeden den volna. Nemohla jsem se od ni odtrhnout, neco na tema Angely Marsons. Moc se tesim na dalsi pripady vysetrovatelky Charlie.

12.09.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Naprosto skvela knizka! Asi nejlepsi z cele serie.

30.08.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dalsi skvela kniha prectena za dva dny! Doporucuju a doufam, ze autorka bude dal v psani o Kim pokracovat

29.08.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jsou knizky, ktere prectete aniz by vas tak uplne zaujaly, jo jsou pekne, ale neco tomu chybi, proste jste je koupili, ale dej nic moc... Pak jsou knizky, ktere prectete temer naraz, knizky od kterych se nemuzete odtrhnout. A tahle rozhodne patri do druhe skupiny. Angela Marsons se zaradila jako dalsi mezi me oblibene autory. Tohle je ma prvni kniha a uz se tesim na ty dalsi dve, ktere doma cekaji na precteni.

27.08.2017 5 z 5

Past Past Melanie Raabe

No...po anotaci jsem se na knihu moc tesila, ale zklamani...sice jsem docetla, ale nenadchla me

16.08.2017 3 z 5

Skvely! Po Stoletem starikovi, dalsi skvela knizka!!!

22.07.2017 5 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Super!!! Uzasna knizka, skvely dej, konec me hodne prekvapil. Za me 5* Moc doporucuju!

09.07.2017 5 z 5

Dlouho jsem se u knizky nepobavila, tak jako u Starika. Moc pekne napsana a precteno behem par dni. Byla jsem nadsena

06.07.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Zase jedna skvela knizka prectena jednim dechem.

01.07.2017 5 z 5

Psanci Psanci Martina Cole

Moje nej knizka ze vsech xxx knizek, co mam! Poprve se mi dostala do ruky v roce 1998 a od te doby jsem ji precetla uz snad 10x a stale me uchvacuje. Vyborny pribeh, vyborne napsane! Za me vic jak 5*

29.06.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Nenadchla, ale ani neurazila...po Divce ve vlaku jsem cekala vic. Ztracela jsem se v postavach, bylo to moc komplikovane. Ale precetla jsem...

21.06.2017 3 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Dalsi paradni kniha prectena!

26.04.2017 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Tohle byla moje prvni od Cobena a uplne me nadchla! Miluju tyhle zamotany zvraty. Ale je fakt, ze takovy konec jsem necekala a bylo to jedine dobre! Za me super a doporucuju! Mam pripravene i dalsi autorovy knihy, tak jsem moc zvedava.

23.04.2017 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Teda...ze zacatku jsem se nemohla zacist, ale pak jsem zas nemohla prestat! Moc pekna kniha, miluju tyhle zvraty ;-)

23.04.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Super knizka! Za me plny pocet!

16.04.2017 5 z 5