Aivinka Aivinka komentáře u knih

Cari Mora Cari Mora Thomas Harris

Jednu hvězdičku navíc za ten konec, ale kniha mě opravdu nebavila. V příběhu jsem se místy neorientolava, postavy byly suché a za mě tam chybělo jak napětí, tak i pocit strach který mi dosud autor hojně nabízel.

23.02.2020 2 z 5

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Nádherná kniha, nemohla jsem se odtrhnout! Je to úplně jiný fantasy svět který je nádherný a děsivý zároveň. Saša je simpatická hlavní hrdinka, které budete fandit až do poslední chvíle ať už si zvolí jakkoliv. Jediné co mě zklamalo byl konec. Možná bych ho přivítala víc uzavřenější.

08.11.2019 5 z 5

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Poutavé pokračování. Jackaby je díl od dílu prapodivnější a úchvatnější. Doopravdy se těším na další díly. Snad se jich dočkáme.

15.10.2019 5 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Nádherná kniha. Úplně odlišný druh. Příběh byl originální a poutavý.

27.09.2019 5 z 5

Vzhůru k obloze Vzhůru k obloze Brandon Sanderson

Úžasná kniha! Naprosto mi vyrazila dech! Nemohla jsem se odtrhnout. Vřele doporučuji

23.09.2019 5 z 5

Aru Šah a konec času Aru Šah a konec času Roshani Chokshi

Moc hezká, odpočinková četba. V některých chvílích mi připomínala Percyho Jaksona pro dívky. Moc zajímmavý nápad. Knihu jsem si moc užila, vřele doporučuji všem milovníkům pohádek.

12.09.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Já tuhle sérii vážně miluji! Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

27.08.2019 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Moc hezká odpočinková četba :)

21.08.2019 5 z 5

Pobavila jsem se. Bylo to něco jiného a do jisté míry originálního.

20.08.2019 5 z 5

Čarodějovy hodiny Čarodějovy hodiny John Bellairs

Vynikající kniha! Krásně napsaná, napínavá a zároveň tajuplná. Vážně úžasná dětská kniha.

06.07.2019 5 z 5

Fantom Fantom Susan Kay

Pokud ve mě kniha Fantom opery něco zanechala, tato kniha to roztrhala na drobné kousíčky a vytvořila něco daleko lepšího a skutečnějšího. I kdyby můj komentář měl tisíce odstavců, nedovedla bych ani z poloviny popsat, jak moc mne tahle kniha zničila a zároveň uzdravila. Tuto knihu by si měl přečíst káždý aby pochopil, že pro nás zcela běžná věc, může mít pro někoho jiného nevyčíslitelnou cenu. Erikovu krásu si lidstvo nezaslouží ... Zaslouží si přesně to, co dostalo. Vztek, hrůzu a utrpení.

04.07.2019 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

No wow... tak tohle bylo... ještě teď mě mrazí. Neskutečně silná kniha.

14.06.2019 5 z 5

Humblok Humblok Vendula Zajícová

Moc hezký diář pro milovníky knih.

01.06.2019 5 z 5

Moje tajné zápisky o knížkách a o životě Moje tajné zápisky o knížkách a o životě neznámý - neuveden

Tento zápisník je krásný, ale uvítala bych víc stránek.

31.05.2019 4 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Kdysi dávno jsem viděla film, ale kniha předčila poje očekávání. Vážně skvělá.

19.05.2019 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

První díl byl úžasný a druhý díl byl snad ještě lepší. Po celou knihu jsem litovala i obdivovala hlavní postavy. Vážně doporučuji, moc povedená kniha.

19.05.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jak jen může člověk trpět?
Tahle kniha je velmi silná, když si představím že tohle všechno je skutečnost a procházelo si tím tolik lidí, běhá mi z toho mráz po zádech. Autorka skvěte zachycuje pochmurnou atmosféru s nádechem smrti, nic zbytečně nenatahuje, je úderná. Mistrovské dílo, klobouk dolů.

18.05.2019 5 z 5

Fantom Opery Fantom Opery Gaston Leroux

Tohle byla moc krásná kniha. Ukazuje nám zcela jiný pohled na lidskou osobu, na člověka, jenž mohl být čímkoliv. Místo toho bude jen legendou, která bude navěky nést jméno Fantom Opery a lidé ho budou znát jen podle jeho masky a znetvoření, ne pro jeho jemnou duši a andělský talent.

11.05.2019 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Zasmála jsem se, to nemůžu popřít, ale reálně si nemyslím, že by tato kniha měla nějakou hodnotu pro kohokoliv.

07.04.2019 2 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tato kniha mi možná nenaháněla hrůzu jak by měla, ale i tak nemůžu popřít silný příběh. V knize mě osobně rušily všelijaké vzpomínky na život hlavní postavy.

Konec mě vysloveně vytočil, nedokážu vysvětlit proč.

28.03.2019 3 z 5