Aivinka Aivinka komentáře u knih

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Úžasný příběh, moc se mi líbí zpracování a rozhodně patří k mým oblíbeným.

27.12.2016 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha mě příjemně překvapila. Čekala jsem ji daleko horší a když pominu ty zdlouhavé rozhovory tak se mi kniha líbila.

27.12.2016 4 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Úžasné. Nemůžu nic vytknout, hlavni hrdina mě potěšil hlavně díky jeho lásce ke knihám. Těším se na další díly.

27.12.2016 5 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Nádherné, nemám slov. Anime jsem neviděla ale tahle manga mě nadchla ještě vice než jednička a to jsem si myslela že to ani nejde.

27.12.2016 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Příběh je to nádherný ale zpracování trochu pokulhává. Přesto si nejspíše přečtu i druhý díl.

27.12.2016 3 z 5

Útok titánů 4 Útok titánů 4 Hadžime Isajama

Další báječný díl. Konec je vždycky tak strašně napínavý a já se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

26.12.2016 4 z 5

Útok titánů 3 Útok titánů 3 Hadžime Isajama

K mangám jsem se dostala jako slepá k houslím a všechny mi je pujčuje moje dobrá kamarádka které moc děkuji. Nicméně trvám si na svém že nejlepší anime a tudíš i manga je Dead Note (Zápisník smrti). Tato serie mě ale také příjemně překvapila protože jsem čekala že bude daleko ... horší a že mě vůbec nezaujme. Opak je pravdou. :) -Aivi

26.12.2016 4 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Užasné, tuhle triologii jsem upřímě milovala a tohto bylo nádherné a čarovné zakončení u kterého jsem si ráda pobrečela. :)

26.12.2016 5 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Nemám slov. Nádherný příběh, poutavý detektiv. Co více si přát ? Místy jsem si připadala jako bych četla Sherlocka nebo jeden z knih Doctor who ale jeliokož oba serialy a knihy miluji, nečinilo mi to žádné problémy.

06.12.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Úžasná kniha, dovolím si říct ze jedna z nejlepších od této autorky. Jsem příjemně překvapena a těším se na další díl. Doufám že mě autorka potěší i tentokrát.

15.11.2016 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Super serial, super kniha. Není co dodat :)

24.10.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná kniha, několikrát jsem si u ní pobrečela. Neumím popsat jak jsem byla unešená protože tohle je vyloženě unikát. Doporučuji.

04.10.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Napínavá knížka :) četbu jsem si užila a konec jsem vůbec nečekala :D Určitě doporučuji pro milovníky detektivek :)

03.10.2016 5 z 5