Útok titánů 3

Nejhorší nebezpečí je sice zažehnáno, ale obránci města za zdí zatím zdaleka nemají vyhráno. Ani Erenovi není zrovna do smíchu – jeho jedinečný potenciál sice může být pro lidstvo požehnáním, ale stejně tak i prokletím. Je čas, aby předložil důkaz, na čí straně vlastně stojí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/243532/utok-titanu-3-243532.jpg 4.5108

Útok titánů 3.

Komiksy, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Crew

Shingeki No Kyojin 3, 2010

Kniha Útok titánů 3

B-artX

Třetí díl obsahuje vysokou míru dramatických momentů, dost skvělých dialogů, překvapivé scény a stopové množství nudy. Nejvíce jsem si užil proslov Pixise. Začínám, stejně jako v anime, být zamilovaný do Mikasy. Super čtení.

Kasandra109
28.11.2018

Je to čím dál, tím lepší. Už se těším na další díly.

Aivinka
26.12.2016

K mangám jsem se dostala jako slepá k houslím a všechny mi je pujčuje moje dobrá kamarádka které moc děkuji. Nicméně trvám si na svém že nejlepší anime a tudíš i manga je Dead Note (Zápisník smrti). Tato serie mě ale také příjemně překvapila protože jsem čekala že bude daleko ... horší a že mě vůbec nezaujme. Opak je pravdou. :) -Aivi

Diabel
24.07.2016

Třetí kniha je hodně upovídáná a stejně jako tomu bylo v předchozích dvou dílech, tak i tentokrát nasadil Hadžime Isajama vražedné tempo vyprávění. To je na Útoku titánů velice sympatické. V příběhu nejsou takřka žádné prostoje a on se valí kupředu jako smršť, jen neustále zrychluje a je mu jedno, jestli stíháte tempo. Příběh má tak již od začátku dobře našlápnuto a autor v něm zručně využívá momentů překvapení, aby dokázal navodit atmosféru nebo vysvětlit motivaci a chování jednotlivých postav. Je zde historie, psychologie hrdinů i technické aspekty. Skvěle se zde ukazuje, jak už někteří nemohou, jak se bojí pokračovat v nesmyslném boji. Opět zajímavé veřejné informace a krezba opět naprosto výborná, je to příjemným důkazem toho, že Isajama dělá kresbu poctivě.Těším se na další díl.

martinstefko
24.11.2015

Jsem velmi zvědavý na to, jak se příběh vyvine, a to i přesto, že jsou zde prvky, které mohu někomu vadit. Jsou zde pasáže, které zbytečně zpomalují dění, někoho nemusejí zajímat, ale Hadžime je stejně použije, protože tím utváří svět, který je pevně ukotvený, má svoje specifické prvky a je velmi dobře promyšlený. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/05/914-utok-titanu-3-75.html