agnes25 agnes25 komentáře u knih

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Joy Fieldingová opět nezklamala,bravurní příběh,který se čte jedním dechem.

19.11.2016 5 z 5

Nikam Nikam Dalibor Vácha

Jedním slovem skvělé.Musela jsem se přímo nutit,abych nečetla dál a šla konečně spát.Trochu mi kniha připomínala Třetí vlnu od T.Duška a Masky apokalypsy od R.R.McCammona.Autortovi se tato knížka opravdu moc moc povedla.Jen tak dál.

28.10.2016 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Konec je tak překvapivý,že jsem zůstala s otevřenými ústy a to doslova.

22.10.2016 3 z 5

Černá řeka Černá řeka Tom Harper (p)

Z knihy jsem byla nadšená,je v ní tolik dobrodružství,které jsem již dlouho nikde nečetla.Kniha je velmi čtivá a drží vás v napětí až do samotného konce.

19.10.2016 5 z 5

Tropická deprese Tropická deprese Jeff Lindsay (p)

Kniha je pěkná,čtivá.Hlavní hrdina sympatický a vtipný.Já se u knihy dobře bavila a určitě bych ji doporučovala k přečtení.

01.08.2016 4 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Kniha je skvělá,napínavá a s překvapujícím koncem.Určitě stojí za přečtení a za mě mohu jen doporučit.

17.07.2016 5 z 5

Třetí světová válka Třetí světová válka August Cole

Velké zklamání,naprosto se ztotožňuji s komentářem pode mnou (Ládja).
Ale poslední čtvrtá část je z knihy nejlepší,ta se mi líbila.

21.06.2016 2 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Kniha mě velice kladně překvapila,nemohla jsem se od ní odtrhnout a stále jsem doslova hltala stránku za stránkou.Připomínala mi seriál Živí mrtví,ale s přídavkem humoru.Jen doufám,že u nás vyjdou i další dva díly.

13.05.2016 5 z 5

Červená Zorka Červená Zorka Kurt Held

Četla jsem ji jako dítě a dodnes vím,že se mi moc líbila.

09.05.2016 5 z 5

Život za životem Život za životem Kate Atkinson

Krásná kniha,která letí desetiletími a zastavuje na důležitých místech.Je v ní výborně popsáno jak strašná byla Španělská chřipka a ještě strašnější světová válka.Knihu člověk musí procítit,ne jen přečíst a pak teprve pochopí jak je krásná.

18.03.2016 5 z 5

Královna Alžběta Královna Alžběta Alison Weir

V knize je dobře popsáno jakou měla Alžběta fóbii ze sńatku a není se čemu divit,vzhledem k tomu,co prožila v dětství.Ale není sporu,že Roberta D. milovala až do své smrti.

13.03.2016 5 z 5

Hodina zvířat Hodina zvířat Andrew Klavan

Kniha je napínavá,čtivá.Určitě stojí za přečtení.

07.03.2016 5 z 5

Zuřící lev Zuřící lev Roman Bureš

Zajímavý pohled na osobu Spartaka - Říman a bývalý centurion.

29.02.2016 4 z 5

Třetí vlna Třetí vlna Tomáš Dušek

Bezvadná kniha,čtivý,přehledný děj v krátkých kapitolách,nutících k zamyšlení - co by bylo kdyby...

27.02.2016 5 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Naprosto skvělá kniha,prolínají se v ní různá časová období.Nemohla jsem se od ní odtrhnout,velmi čtivá,svižný,přehledný děj.

02.12.2015 5 z 5

Pustiny Pustiny Francis Paul Wilson

Snad úplně nejlepší kniha tohoto spisovatele.Povídky jsou skvěle napsány,výborně jsem se u nich bavila.

16.10.2015 5 z 5

Masky apokalypsy Masky apokalypsy Robert R. McCammon

Skvělá kniha,čte se jedním dechem.Mohu jedině doporučit,žádní upíři,jen surový apokalyptický svět po celosvětové katastrofě a hlavní aktéři knihy se s ním vypořádávají jak nejlépe umí.Při čtení si člověk až klade otázky,jak bych se asi v konkrétní situaci zachovala já.

13.06.2015 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Nejlepší kniha za poslední dobu v žántu sci-fi.

13.09.2014 5 z 5

Kuchařka pro začátečníky Kuchařka pro začátečníky Stanislav Hejda

Podle této kuchařky jsem se naučila vařit.Recepty jsou psané srozumitelně,krok za krokem.

08.12.2013