Hodina zvířat

Je ráno a je svátek Halloween - Nancy Kincaidová náhle zjišťuje, že pro svět zmizela. V její kanceláři u advokátní firmy v New Yorku ji přivítá sekretářka se slovy: "Promiňte, slečno. Kdo jste? Co tady hledáte?" Brzy se ocitá na ulici, zoufalá a sama. V podvědomí neustále slyší hlas, který jí šeptá: "Bude zavražděn člověk, právě dnes, v osm hodin, v hodinu zvířat." Oliver Perkins se vydává hledat svého bratra, který záhadně zmizel, ale místo něj nachází znetvořené zbytky něčeho, co bývalo krásnou mladou ženou. Je jen jediná stopa - krví potřísněný výtisk Perkinsovy sbírky poezie - Hodina zvířat. Hodina zvířat, to je okamžik, kdy soumrak přechází v noc a vrcholí Halloween...doba, kdy jsou lidé vtahováni do snů, které hraničí se šílenstvím........celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30905/hodina-zvirat-30905.jpg 2.914

The Animal Hour (1993)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Alpress

bosorkalesni

Nevím na čem autor jede, ale kniha o násilí, halucinacích, blití atd se mi vážně moc nelíbila. Jedna hvězdička za napětí jak to dopadne :-D

agnes25
07.03.2016

Kniha je napínavá,čtivá.Určitě stojí za přečtení.

Karmína
18.01.2012

Už je to 10 let, co jsem knihu četla a nevím, jak bych hodnotila teď, ale tenkrát mi běhal mráz po zádech :-)

Andrew Klavan

Andrew Klavan