agnes25 agnes25 komentáře u knih

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Čtivé, napínavé, jen toho tajemna tam mohlo být o něco více.

18.11.2018 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha je napínavá, velmi čtivá, ale tak šíleně zabedněný policejní složky jsem nečekala.

28.10.2018 5 z 5

Ničitel světa Ničitel světa David L. Golemon

Naprosto skvělé čtení, nemělo chybu, žádná hluchá místa, napětí, mělo to šťávu a spád a rozhodně by stálo i za zfilmování.

13.06.2018 5 z 5

Vlčí proces Vlčí proces Neil Mackay

Kniha mi připomínala Jméno růže,ale byla propracovanější,čtivější a děj více ubíhal.Byl to takový historický tajemný bonbónek za 16.století.

25.03.2018 4 z 5

Podivné cesty Podivné cesty Dean Koontz

Krásné povídky,jedna lepší než druhá.Smekám před náměty a vypravěčským talentem tohoto autora.

13.01.2018 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Opět skvěle paní Gerritsenová!

08.12.2017 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Nudné,nezajímavé,nedočteno a to přečtu skoro všechno.Kam se kniha hrabe na trilogii Milénium.Pro mne veliké zklamání.

14.09.2017 odpad!

Zavátý život Zavátý život Josef Augusta

Knihy od Josefa Augusty jsem četla jako dítě a od té doby jsem pravěk a později historii začala milovat.

08.08.2017 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Jedním slovem - skvělé!

30.07.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak to byl teda překvapivý konec.To jsem nečekala.

26.07.2017 4 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Skvělé,skvělé,skvělé... Zatím nejlepší kniha,kterou jsem od Koontze četla.Opravdu intenzivní zážitek.

12.07.2017 5 z 5

Zpěv Sirény Zpěv Sirény Val McDermid

Skvělé počtení.Co dokáže člověk vymyslet, jen aby druhému způsobil co největší bolest,z toho mě až mrazí.

29.06.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Skvělé,od knihy se nelze téměř odtrhnout.

19.06.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Pomalý rozjezd,ale potom jízda.

16.06.2017 4 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Krásná,nezapomenutelná kniha.

02.04.2017 5 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

První polovina knihy je nezáživná,myslela jsem,že ji snad odložím.Jakmile se ale přehoupnete za polovinu,děj najednou ožívá a je k neodložení.Na 1. i 2. díl,ale rozhodně nemá.

16.03.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Jedním slovem skvělé.Bravůrní detektivní koncert.

18.01.2017 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Perfektní duchařský příběh. Když si představím tu zimu, naprostou tmu, bouchaní, skřípění, kroky nade mnou i pode mnou a nakonec jak nějaké příšerné stvoření leze ze sklepa, tak by se o mě pokusil infarkt. Kdyby tento příběh někdo pořádně zfilmoval, asi bych neměla zrovna klidné spaní.

13.12.2016 5 z 5

Akce Soudný den Akce Soudný den Sidney Sheldon

I když je kniha staršího data jako špionážní román s prvky sci-fi je bravůrně napsaná.Mocní tohoto světa se chovají pořád stejně,co se jim nehodí do krámu zatajit,svědky zlikvidovat. Doporučuji ke čtení,

01.12.2016 4 z 5

Říše milosti Říše milosti Jørgen Brekke

Kniha není vůbec špatná,prolínají se v ní dva detektivní příběhy,jeden v Americe a jeden v Norsku.Ke konci knihy se spojí a detektivové je společně vyřeší.Jako nit se v příběhu vine i historický příběh z 16.století,což knihu zpestřuje.Mě se kniha líbila,přečetla jsem ji za 3 dny a určitě si koupím i další knihu od tohoto autora.

30.11.2016 4 z 5