Adýsek69 Adýsek69 komentáře u knih

Zpovědi trosky po čtyřicítce Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter

Ve finále úžasný, ale opět mi trvalo se prokousat 100 stránkami než se to pro mě konečně rozjelo. Ale bylo to skutečné a opravdu ze života. Neni mi 40 a nejsem troska, ale jinak je to o dokonalé ženě až to člověka dohalo k slzám.

31.07.2020 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Pane Cartere klobouček. Nevím, co jste pil nebo užíval za grogy protože tohle nemůže napsat normální člověk, ale bylo to úžasné. Všech 10 dílů jsem si užila a bála se o Huntra, ale za ten závěr máte 1*. Děkuji

05.07.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

A zase sem to dočetla s otevřenou pusou.... Chybí mi poslední díl, tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne

30.06.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Knížky jsem nečetla tak jak byly vydané, ale tak jak jsem si je koupila. Takže jsem přečetla 7-9 díl a pak 2-6 díl. Když 9 díl končil tím, že Lucien utekl, hrozně mě zajímalo kdo to je. No a tady jsem to všechno zjistila. Musím říct, že když jsem zjistila že měl Hunter snoubenku a čekali dítě a Lucien mu ji zabil, tal se mi otevřel nůž v kapse. A upřímně mě mrzí, že ho Hunter nezabil, protože já bych ho zabila! Taková bestie si nezaslouží sedět v cele, ale řádnou popravu. Tedy doufám že se tak stane v 10 díle.

19.06.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak tentokrát se mě to zmocnilo. Jako zatáhnout do toho Carlosovu manželku to už bylo moc. Už jsem přečetla sedm dílů a začínám si v hlavě tvořit obrazy postav. Vím jak vypadá Hunter a Garcia a jakmile se dostanou do nebezpečí, začínám o ně mít fakt starch!

08.06.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět další dechberoucí knížka. A hned sahám po dalším dílu.

03.06.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Abych řekla pravdu, už nevím co mám o knížce napsat. Všechno je to tak propracované a dokonalé, že se to čte úplně samo.....

26.05.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

S každým dalším dílem mám pocit, že už to nemůže být lepší, ale ono může. Je to neskutečně čtivé a dokonalé. Jsem zvědavá na další díl

19.05.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Tak jako každá knížka mě opět bavila i tahle. Chvili to bylo trošku nudné, ale pak se to rozjelo a zas to dostalo svoji šťávu.

14.05.2020 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další napínavý díl. Tohle se čte prostě samo. Je to čtivé a tohle ani nebylo až zas tak nechutné. Jsem zvědavá na další.

06.05.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

No dopr....... To bylo úžasný. Je to moje první knížka tohoto autora, ale tohle jsem nečekala. Nevadí mi tyhle věci číst nebo je vidět v televizi, ale tohle me ohromilo. Teď už jdu s radostí na další díl. Perfektní

01.05.2020 5 z 5

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Tasmina Perry

Krásný, napínavý a vzrušující příběh.

28.04.2020 5 z 5

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Alexandra opět nezklamala. Bylo krásné utéct zas do jiného světa a aspoň chvíli být jako Julie, která hledá svého Romea a přitom už ho dávno našla.

21.04.2020 5 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Jeffery umí lepší knížky, ale bylo to poměrně čtivé a napínavé.

13.04.2020 3 z 5

Druhá dívka Druhá dívka David Swinson

Po dlouhé době jsem knížku přečetla velice rychle. Většinou se mi chce u knížek spát, ale jen ty od kterých nemůžu odejít jsou dokonalé. A tato patří mezi ne. SUPER!!!

03.04.2020 4 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Asi zatím nejlepší knížka co jsem od Alexandry četla.

13.03.2017 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

U tohoto díla musím říct, že se mi mnohem víc líbil film než knižní předloha.
Vím, že nemůžu srovnávat, ale cítím to tak.

22.02.2017 4 z 5

Příští oběti Příští oběti Jeffery Deaver

Knížku jsem zhltla velice rychle. Bylo to úžasné čtení od první stránky a to já na knížkách zbožňuji, když mě pohltí hned na začátku. Pokud někdy vznikne další díl s policistkou Brynn, ráda si ho přečtu s takovým nadšením jako tento díl.

28.12.2016 5 z 5

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Dvě hvězdičky jen za to, že z 288 stránek bylo dobrých jen asi 50.
Tato knížka byla velice obtížná na čtení, zdlouhavá a nudná.
Na mě tu bylo zbytečně moc jmen a celkem to byl takové nepřehledné.
Pokud se někomu líbilo na 100% závidím, ráda bych z toho měla taky takový pocit.

18.12.2016 2 z 5

Žhavé zprávy Žhavé zprávy Jeffery Deaver

Je to moje úplně první knížka od tohoto autora a musím říct, že jsem jí zhltla velice rychle.
Bylo čtivé a zajímavé. Těším se na další knížky, které mám v plánu číst.

08.11.2016 5 z 5