Adýsek69 Adýsek69 komentáře u knih

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Jako bomba. Tohle se opravdu povedlo. Ať už jsem četla Poslední dívku, Poslední lež nebo tohle všechny mě dostaly! Napětí, strach, nevědět co si myslet. Fakt super......

23.03.2021 5 z 5

100 neznámějších pohádek pro unavené rodiče 100 neznámějších pohádek pro unavené rodiče neznámý - neuveden

Ke čtení toho bylo hodně, ale je pravda, že dceři chybí hlavně obrázky.

19.03.2021 2 z 5

Káťa a Škubánek: pohádky na dobrou noc Káťa a Škubánek: pohádky na dobrou noc Hana Lamková

Krásný. Dceru to moc bavilo.

19.03.2021 5 z 5

Rudý příliv Rudý příliv Jeff Lindsay (p)

Bylo to lepší než první díl, ale pořád se to řadí mezi ne úplně TOP knihy.

18.03.2021 3 z 5

Mickeyho vánoční koleda Mickeyho vánoční koleda Jim Razzi

Měla jsem tuhle knížku doma jako malá a nikdy jsem ji nepřečetla. Když mi jí nedávno dovezli rodiče pro moji tříletou dceru úplně jsem se do ní zbláznila. Až nyní jsem si uvědomila co to vlastně je a jak mám hrozně ráda film s Jimem Carreym a během jednoho odpoledne jsem jí dceři celou přečetla.

18.03.2021 5 z 5

Tropická deprese Tropická deprese Jeff Lindsay (p)

Už jsem četla lepší knížky, ale neurazí to. Každopádně přečtu i druhý díl.

10.03.2021 3 z 5

Živel Živel Jess Kidd

Co to bylo? Já fakt nechci bejt hnusná, ale vůbec nevím co jsem četla. Nemám ráda nedočtené knihy, tak jsem to přečetla, ale byl to fakt děs.......

16.02.2021 odpad!

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Prostě bomba!

04.02.2021 5 z 5

Dexter je mrtvý Dexter je mrtvý Jeff Lindsay (p)

Vůbec nevím co si myslet. Viděla jsem celý seriál a tohle v něm rozhodně nebylo. Když pominu, že Dexter měl v seriálu syna Dextra a ne dceru, tak rozhodně Debora neměla dítě žádné. A jakto, že tady Deb žije a v seriálu zemřela? Jako fakt jsem zmatená.... Ale seriál, ten stál za to!

04.02.2021 1 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Jako fantasy to nebylo vůbec špatné. Chvíli trvalo vyznat se v lidech, ale nakonec to byla krásná pohádka.

28.01.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tak nějak nevím co napsat. Párkrát jsem se zasmála, ale jinak mě to vůbec neoslovilo. Kdyby to mělo víc stránek asi to ani nedočtu. Možná bude film lepší. Uvidíme

16.01.2021 1 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Pan Carter opět nezklamal. I přes jeho osobní ztrátu to nevzdal a čtenáře zas potěšil tak jak umí. Děkuji

12.01.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Crawen opět nezklamal. Bylo to čtivé a hlavně řádně vysvětleno. Poe je super a doufám, že bude další díl.

06.01.2021 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tak to bylo dokonalý. Ještě lepší než Poslední dívka. Čtivý, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Parádní závěr

19.12.2020 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Další knížka, která začala být zajímavá až od sté stránky, ale výsledek byl dokonalý. Čtivý a velice zajímavý. Nebráním se dalším knížkám od této autorky.

14.12.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No tak to bylo něco. Jako matka dcery jsem si několikrát představila, že by se to odehrávalo u nás doma a je to něco co bych fakt nechtěla zažít. Knížka byla ale i přesto dokonalá. Na to, že to je této spisovatelky prvotina to bylo dokonalé. Mělo to hlavu a patu a zároveň se tu ukázalo, že tatínci, kteří chodí do práce, skutečně netuší jak se dítě chová doma před matkou dokud to sámi nezažijí na vlastní oči!

30.11.2020 5 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Temné, čtivé a zajímavé.

18.11.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Dokonalá duchařina až sem se i bála. Ale bylo to milé počtení. Každopádně bych tohle zažít nechtěla.

08.11.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dokonalý čtivý příběh. Už se těším na další díl!

04.11.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tento žánr mám velice ráda. Ale začátek byl zdlouhavý a pro mě docela zmatený, že jsem nevěděla kdo je kdo a co se vlastně děje, jinak byla knížka úžasná. A to i přesto, že jsem matka!

21.08.2020 3 z 5