Adýsek69 Adýsek69 komentáře u knih

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

3 hvězdičky za to, že Darcy umí mnohem lepší strašidelnější příběhy. Byly zde sice použity náznaky toho co bývá u Darcy zvykem, ale chyběl tomu ten správný drive. To těšení se na knížku. Ale i tak příběh o Sophie a Grimlokovi byl čtivý.

01.04.2024 3 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Já se bála, já jsem nedýchala. Zhltla jsem to za pár dní a těšila se na další stránky. Výborné počtení a těším se na další díly.

05.02.2024 5 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Po dlouhé době jsem sáhla po knížce a šla jsem rovnou na jistotu. Darcy Coates je prostě hvězda mezi napětím a strašením. Každopádně jako vždy i toto mělo krásný konec.

01.02.2024 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Darcy co mi to děláš? To bylo úžasný. Jako sice žádný duchové, ale to byl tak strhující příběh, že si to umím představit i jako film a sama bych to zažít nechtěla. Děkuju za tyhle knížky. Krásně se to čte.

04.02.2022 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

To bylo počteníčko. Jako s duchama už to nemá nic společného, ale i tohle se mi doooost líbilo. Doufám, že těchto knížek si ještě přečtu několik. Darcy se mi skutečně líbí a všechno od ní je čtivé a vlastně i s dobrým koncem.

25.01.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Opět skvělé čtení. Trošku mi to připomnělo film Zámek hrůzy z roku 1999, ale jinak to byl další povedený kousek.

19.01.2022 5 z 5

Opička na prázdninách Opička na prázdninách Peter Stoličný

Tohle se mé dcerce opravdu líbilo. Mě vlastně taky. Bylo to hezké a hlavně opice Skořice to je geniální název :-)

18.01.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Jako takhle, bála jsem se už u jiného dílu, ale že se mi bude zdát, že mi duch leze pod peřinou a snaží se mě zničit, to se mi ještě nestalo......Dlouho jsem nebyla tak vyděšená jako tady u toho

08.01.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

To byla jízda. Já prostě zbožňuju tuhle tématiku. Další povedené dílo.

01.01.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

To byla taková krásná strašidelná pohádka, že jsem ji přečetla za 2 večery. Takovýhle duchařiny si ráda přečtu.

30.12.2021 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Zajímavý, ale Našeptávač se mi líbil mnohem víc. Tak snad třetí díl bude zas o něco lepší.

28.12.2021 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

Zajímavý, ale už jsem četla lepší knížky. Ale jinak neurazí

05.12.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Tenhle druh četby mám opravdu ráda. Čtivý, zajímavý a napínavý.

13.11.2021 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Výborný počtění a dokonalý příběh. Možná se tohle někde děje a možná ne. V dnešní době je stále spousta rasistů, ale myslím si, že jsou na světě mnohem horší věci než to jestli je někdo bílej, černej nebo žlutej. Můj zubař je ukrajinec a řekla bych že dobrej. Vadí mi to? Nevadí, protože já potřebuju ošetřit a on vykonává svoji práci. A jsem ráda, že v knize došlo ke správnému rozhodnutí.

26.05.2021 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Já mám radši horrory,detektivky a hlavně vraždy,ale zkusila jsem si koupit i něco jiného (bylo to v akci) a musím říct, že toho nelituji. Byl to čtivý příběh, který se může stát úplně kdykoliv a komukoliv a tady to aspoň všechno dobře dopadlo. Až později jsem zjistila,že tato autorka napsala Sedmilhářky, což mimochodem byl výbornej seriál. Nebráním se další knížce.

09.05.2021 4 z 5

Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek Eduard Petiška

Přečteno dceři před spaním. Já to nikdy nečetla,ale dceři přečtu cokoliv co má hlavu a patu. Krásné příběhy.

05.05.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

To byl mazec. Čtivý, rychlý, dokonalý. Jako čtenář jsem si to fakt užila,ale jako matka tohle nechci fakt nikdy zažít!!! Doufám, že vznikne nějaká další kniha. Unést dítě,aby ti vrátili to tvoje? To nechceš!

25.04.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Tak to byla jízda. Nechybělo tomu nic. Četlo se to samo a nešlo od toho odejít! Další díl si určitě pořídím.

15.04.2021 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Neskutečný. Když jsem přečetla Maminčin mazánek, který si mi mimochodem vůbec nelíbil, měla jsem hroznej strach tohle začít číst, ale jako to byla jízda. Bylo to čtivý, napínavý, energický a vzhledem k tomu, že i zde se objevuje jméno Hunter měla jsem chvílemi pocit, že čtu Chrise Cartera a to já můžu. Skvělá práce!

01.04.2021 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Jako bomba. Tohle se opravdu povedlo. Ať už jsem četla Poslední dívku, Poslední lež nebo tohle všechny mě dostaly! Napětí, strach, nevědět co si myslet. Fakt super......

23.03.2021 5 z 5