AdaVinculin AdaVinculin komentáře u knih

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Je ač neuvěřitelné, že kniha může zaujmout hned od prvních stránek :-)
Opět výborné čtení, B. Wood píše opravdu fantasticky.

16.12.2016 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Zacala jsem cist a az po case jsem si uvedomila, ze jsem.kdysi davno videla film, ktery jsem si uz moc nepamatovala.. Diky tomu jsem ale vedela, ze to bude narez a precetla jsem rychle.. Jinak bych se asi prvni polovinou knizky prokousavala dost dlouho...

27.11.2016 4 z 5

Kniha je psána opravdu velice poutavě, ihned se člověk začte. O nalezení a uvědomění si správné cesty životem. Pořád jsem četla, nemohla se odtrhnout a čekala na rozuzlení. Konec alá domysli si sám mě dost zklamal. Proto o jednu hvězdičku méně.

27.10.2016 4 z 5

Neznámý soupeř Neznámý soupeř James Patterson

Wow, za me super! Knizka ma spad, nemusi se u tohomoc premyslet :-) Pribeh skvely :-)

22.10.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Prijemne cteni, strasne me mrzi, ze jim trvalo 40 let, nez se sesli a pri tom stacilo tak malo :)

22.10.2016 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Neverila jsem, ze se o obycejnem zivote da psat tak poutave:-) Je to ma prvni kniha od teto autorky a rozhodne ne posledni :-)

24.09.2016 5 z 5

Zrychlený tep Zrychlený tep Mary Higgins Clark

Hned na druhé stránce jsem veděla kdo je vrah :-) Docela pohodové čtení, které se ke konci celkem rozjelo.. Ale myslím, že za pár týdnů si na tuto knihu ani nevzpomenu..

24.09.2016 4 z 5

Frišta Frišta Petra Procházková

Kniha me bohuzel moc nezaujala, vubec jsem se do toho nemohla zacist. Pro me neni psana moc poutave..

13.08.2016 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedním slovem : NÁDHERA!

17.07.2016 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Mě bohužel kniha moc nezaujala, přišlo mi to takové monotonní a žádný pořádný zvrat..

10.06.2016 3 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Takovy monotoni vyrez ze zivota jednoho stalkera.. na konci mi chybelo nejake poradne rozuzleni..
Ale cetlo se dobre a zajimalo me, co bude dal..

06.04.2016 4 z 5

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Knizku jsem precetla, ani nevim jak, cetlo se krasne, nenasilne.. Skvely pribeh z valky a zase uplne z jineho pohledu. Ale teda ta Helena mi ale lezla na nervy :-D

31.03.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Četla jsem, jen že mi to půjčila kámoška..jako oddechovka dobrý, ale jinak pocity z knížky... žadné.. Už se těším na něco lepšího..
Ale to je tím, že já knihy tohoto tipu nemusím a nevyhledávám.

15.03.2016 3 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Bomba! Ze začátku jsem si myslela, že mi bude trvat, než se začtu, opak byl pravdou! Od začátku až do konce Vás to nutí číst stále dál:-) Krásný příběh napříč generacemi. Ale představovala jsem si jiný konec... Ale i tak suprová četba :-)

11.03.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

No co na ro říci.. čtivé to je, ale žadné wow jsem si na konce knihy neřekla. Za pár dní na knížku úplně zapomenu. Jinak se četlo dobře, nenáročně, jako oddech od složitějších knih dobré :-)

29.02.2016 4 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Prvnich 200 stranek me moc nenadchlo, tak nejak se clovek se vsim seznamuje, ale pak uz to jelo :-) Zadne velke drama se v knize sice nekona, jen popis "obycejnych" zivotu, ale i tak skevele napsane, a rozhodne nenudi a zahreje na dusi, za me urcite bezva cteni na uvolneni.

21.02.2016 5 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Nooo co na to říct...absolutně skvělá kniha, u konce jsem snad přestávala dýchat, abych četla co nejrychleji. Konec mě hodně zasáhl a něco ve mě nechal. V porovnáni s Tisíci planoucími slunci bylo vše jakoby z dálky - z Ameriky, tu hrůzu autor popsal až ke konci, ale i tak, kniha, která člověka opravdu veme za srdce..

11.02.2016 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Parádní čtení, napínavé od začatku až do konce. Měla jsem pár tipů na vraha, ale rozuzlení bylo opravdu zajímavé. Má první kniha od autorky a určitě ne poslední :-)

07.02.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Super paradni pocteni, strucne vse napsane, bez zbytecneho natahovani..Konec opravdu zajimavy :-)

02.02.2016 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Dechberoucí kniha, neskutečné, co se v dnešní době může dít. Velice dojemný a smutný příběh. Určitě stojí za přečtení a člověk si uvědomí, jak se nám žije dobře.

31.01.2016 5 z 5