acul.p acul.p komentáře u knih

Inside IS – 10 dnů v Islámském státě Inside IS – 10 dnů v Islámském státě Jürgen Todenhöfer

Tahle kniha by dnes měla být povinnou četbou. Pravdivý obraz nejen "Islámského státu", jeho vzniku, motivace a cílů...ale také prohnilosti politiky USA a Západu a o naivitě západní veřejnosti. Myslím, že pan Todenhöfer si zaslouží velký dík za svoji odvahu a přínos informací, které nám touto knihou dává.

15.02.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha nebyla špatná, zápletka dobrá, hezky se to postupně rozvíjelo, i napětí nechybělo, ale konec.... připadal mi strašně uspěchaný, jakoby narychlo napsaný oproti předchozímu pozvolnému rozplétání případu. A i to rozuzlení bylo takové nijaké, mdlé.

16.11.2017 3 z 5

Propast času Propast času Roman Bureš

Naprosto skvělá fantasy...pět hvězdiček je v tomto případě málo :)

06.02.2017 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Až mě místy děsilo, jak jsem se v některých věcech poznávala a jak byly pravdivé :D

12.06.2015 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Skvělá kniha, spousta akce, napětí a i trocha nepřeslazené romantiky pro nás holky :) Snad se brzy dočkáme pokračování :)

27.01.2018 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Skvělé, úžasné, napínavé :)

04.05.2017 5 z 5

Císařovna Císařovna Roman Bureš

Prostě pecka!!! stejně jako jednička :) doufám, že se ještě dočkáme dalšího pokračování :)

22.03.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Z knihy jsem nebyla ani zdaleka tak nadšená, jak jsem očekávala podle pochval našich čtenářů. Odpočinkově není špatná, ale humor je tady ve většině případů dost nucený a prakticky se pořád opakující. U pár scén se ale dalo zasmát, ale ani to mě nepřesvědčilo ke čtení dalších dílů.

09.12.2016 2 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Perfektní post apokalyptický román, skvělé vykreslení postav a moc se mi líbilo jak si jednotlivé postavy v první polovině předávali štafetu příběhu. Těším se na pokračování :)

02.01.2015 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem během 24 hodin :) Opravu krásná kniha.

02.08.2017 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Tak tohle byla pecka!!! Po dlouhé době kniha, která mě na začátku chytila a do konce nepustila, musela sem číst každou volnou chvilku :) Opravdu krásně zamotaný příběh s velmi překvapivým závěrem ;) Těším se na další případ Jeffersona Tayta.

20.04.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná kniha nejen o duši člověka, ale také o duši lidí :) I když nejsem vyloženě pejskař, tak tahle kniha mě opravdu nadchla :)

02.03.2017 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Docela fajn detektivka,i když nic zázračně překvapivého. Prvních 200 stran by se dalo zkrátit do kapitoly, prakticky nic se tam nestalo. Opravdu zajímavý děj se začal odvíjet, až od druhé poloviny knihy. I přesto se ale četla docela dobře...tak příště paní Rowling zbytečně nenatahovat a bude to super ;)

15.02.2015 3 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Skvělá kniha, opravdu mi o autismu řekla něco nového :)

03.04.2018 5 z 5

Špecialistka Špecialistka Stephenie Meyer

Nejsem zrovna fanoušek špionážních románů, ale byla jsem zvědavá na novou knihu S. M., protože jsem byla nadšená jejím Hostitelem. A musím říct, že to byla pecka... nejprve jsem se nemohla prokousat přes prvních sto stran, ale pak jsem řádky jen hltala.... napínavé a plné akce a zvratů až do konce :) Prostě super... A prý se podle knihy bude chystat seriál, tak na ten se opravdu těším ;)

12.02.2018 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Romantika, válečné dobrodružství a rodinná tajemství... ideální kombinace a moc příjemné, nepřeslazené čtení :)

15.04.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Líbilo se mi... Napínavé, nečekaný konec, jen styl psaní mi moc neseděl :)

07.04.2017 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Řekla bych, že nejslabší kniha této autorky, ale četla se dobře.

25.07.2022 3 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Prostě nádherné :)

16.05.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Klasická Brownovka, která neurazí, ale ani nenadchne. Příběh byl dobrý, čtivý, napínavý, ale myslím, že měl Dan Brown už lepší knihy. Nicméně se mi líbilo, že jde s dobou a umí dobře popsat současnost a technický pokrok :)

20.02.2018 3 z 5