aachilovka

HračkaHračkaSylva Lauerová

Knihu jsem přečetla s očekáváním něčeho super. Nakonec se mi však zdála povrchní a ten konec jsem nepochopila.

18.11.2014

Bouřková sezónaBouřková sezónaAndrzej Sapkowski

mám ráda Zaklínače, ale toto mi přišlo jako nejslabší. Nicméně přečteno a nelituji

24.05.2018

Michaela - Události v klášteře svatého AndělaMichaela - Události v klášteře svatého AndělaMiloš Urban

přečteno na pár hodinek. Nějak jsem to celé úplně nepochopila. Četlo se jednoduše, ale nějaká pointa mi unikla...

23.12.2020

Ztracená manželkaZtracená manželkaAlyson Richman

přečteno ani ne za jeden den. poutavé a krásně dojemné

26.04.2015

Mlhy ÖlanduMlhy ÖlanduJohan Theorin

dobré čtení, ale docela zdlouhavé. konec mě překvapil

01.02.2018

HypnotizérHypnotizérLars Kepler

mě se kniha líbila, chystám se na další. děj mě chytil a konec se mi líbil - myslím v tom smyslu, že pachatele jsem netypovala

01.06.2018

NabíječNabíječAlice Clayton

kn ihu jsem nedočetla, bohužel mě nenadchla

25.04.2015odpad!

Démonovy povídkyDémonovy povídkyBhattva Sómadéva

někdy jsem se ztrácela ve jménech. Občas jsem i věděla odpověď na demonovu otázku. Vědět více o indických zvicích a božstev tak přečteno za 1 den.

17.07.2015

Učitel láskyUčitel láskyRobin Schone

četla jsem se zájemem, občas mne to trochu nudilo ale musím říci že docela dobré

31.08.2016

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiRansom Riggs

pěkné čtení

29.03.2017

ManiakManiakMartina Cole

Tato kniha mě chytla. Líbila se mi. Jen škoda toho jak skončil ten uchylak přala jsem mu větší utrpení

28.01.2018

Svědkyně ohněSvědkyně ohněLars Kepler

tato kniha mě vtáhla a nepustila až do samého konce

24.05.2018

Lovec králíkůLovec králíkůLars Kepler

dobrá kniha, od tohoto autora si jich přečtu více, snad mě nezklamou. Zatím jsem přečetla 2 a spokojenost

29.05.2018

Blůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesaBlůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesaRadek Coufal

(+ SPOILER) Přečteno za 2 dny. Byla jsdm velmi napnutá kdo je ON. Pár věcí mi tam vadilo jako dětský zub. Říkala jsmdm si aha to bude vodítko. A ejhle nic. A trochu v rozpacích jsem z konce... Takový vrah jako ON a končí takto...ale jinak mě to velmi bavilo

19.01.2021

Krambambuli - Příběh loveckého psaKrambambuli - Příběh loveckého psaMarie von Ebner-Eschenbach

Brečím. Smutné, dojemné a pěkné. Jsem ráda , že jsem četla, ale ten pláč nemůžu zastavit

10.12.2021

Deník Kačenky Strnadové, služebné v PrazeDeník Kačenky Strnadové, služebné v PrazeJosef Skružný

Nejlepší oddechová kniha co znám. Mám ji po prababičce a vživotě se jí nezbavím. Čtu jí třeba i po stopadesáté, když mám náladu pod psa a vždy mi pomůže

11.11.2014

Kočičí zaklínání - Irské mýty a pověstiKočičí zaklínání - Irské mýty a pověstiMichael Scott

Tato kniha mě velice bavila. Každý příběh byl naprosto super.

NefertitiNefertitiJacqueline Dauxois

Velmi jsem se na ní těšila, nebyla špatná, ale na mě asi moc složitá

11.11.2014

Slepičí minipolévka o kočičí dušiSlepičí minipolévka o kočičí dušiJack Canfield

odpočinková, ale žádný trhák

11.11.2014

Lidi psí, kočičí a ničíLidi psí, kočičí a ničíRenáta Veselská

Odpočinkové čtení. Občas se v tom poznávám se svými mazlíčky

Nestydaté pohádkyNestydaté pohádkyJitka Přikrylová

oddechovka

PostelPostelDavid Whitehouse

kniha nebyla špatná, ale abych se přiznala dočetla jsem ji jen ze zvědavosti jaká bude ta slavná pointa než že by mě to nějak nadchlo. znovu už ji číst nemusím

HračkaHračkaSylva Lauerová

divný konec

18.11.2014

Jak najít manželaJak najít manželaLori Gottlieb

knihu jsem ani nedočetla. nezajímavá a přijde mi dost hloupá

19.11.2014

Zapomenutá jménaZapomenutá jménaJiří Syrovátka

přečetla jsem rychle, cvilku mi to trvalo než jsem pochopila, ale jinak dobré

20.11.2014

Návrat z temnotyNávrat z temnotyLiz Coley

za dva dny přečteno, hodně mě upoutala

21.11.2014

Záchranný člunZáchranný člunCharlotte Rogan

Začátek velmi dobrý, čekala jsem rozluštění velkého tajemství - důvod potopení lodi, co tam tak střežili a pod.. Konec trochu nudný ale dočetla jsem

25.04.2015

Most časuMost časuBruce Leininger

přečteno za dva dny. občas jsem ze jmen pilotů měla guláš a některé pasáže jsem odzívala. Tomuto tématu jsem se nikdy nevěnovala, ale zažít něco takového by bylo šíleně zajímavé

25.04.2015

Odveď mě domůOdveď mě domůJulie Kibler

Nedočetla. Nezaujalo

25.05.2016

Už se nikdy nevrátíUž se nikdy nevrátíHans Koppel

Přečteno za 1den. Od začátku jsem tušila jak příběh dopadne ale i tak mne to nutilo číst dál. Čekala jsem trochu větší "drasťák" ale dobře se četlo

25.05.2016