aachilovka

Krambambuli - Příběh loveckého psaKrambambuli - Příběh loveckého psaMarie von Ebner-Eschenbach

Brečím. Smutné, dojemné a pěkné. Jsem ráda , že jsem četla, ale ten pláč nemůžu zastavit

10.12.2021

Blůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesaBlůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesaRadek Coufal

(+ SPOILER) Přečteno za 2 dny. Byla jsdm velmi napnutá kdo je ON. Pár věcí mi tam vadilo jako dětský zub. Říkala jsmdm si aha to bude vodítko. A ejhle nic. A trochu v rozpacích jsem z konce... Takový vrah jako ON a končí takto...ale jinak mě to velmi bavilo

19.01.2021

Mrtvý holkyMrtvý holkyMiloš Urban

Některé povídky mě nebavily, poslední byla nejlepší tu jsem zhltla jedním dechem

18.01.2021

Michaela - Události v klášteře svatého AndělaMichaela - Události v klášteře svatého AndělaMiloš Urban

přečteno na pár hodinek. Nějak jsem to celé úplně nepochopila. Četlo se jednoduše, ale nějaká pointa mi unikla...

23.12.2020

Paganiniho smlouvaPaganiniho smlouvaLars Kepler

přečteno, ale přiznám se, že za mě nejslabší kniha od tohoto autora, ale asi to bude tím, že nemusím politickou tématiku v knihách

03.06.2019

Písečný mužPísečný mužLars Kepler

pěkná kniha, docela napínavá

29.05.2019

HypnotizérHypnotizérLars Kepler

mě se kniha líbila, chystám se na další. děj mě chytil a konec se mi líbil - myslím v tom smyslu, že pachatele jsem netypovala

01.06.2018

Lovec králíkůLovec králíkůLars Kepler

dobrá kniha, od tohoto autora si jich přečtu více, snad mě nezklamou. Zatím jsem přečetla 2 a spokojenost

29.05.2018

Sweeney Todd - Šňůra perelSweeney Todd - Šňůra perelThomas Peckett Prest

četla jsem kvůli filmu, v domnění že to bude stejné, ale neuchvátilo mě to

Bouřková sezónaBouřková sezónaAndrzej Sapkowski

mám ráda Zaklínače, ale toto mi přišlo jako nejslabší. Nicméně přečteno a nelituji

Tiché dívkyTiché dívkyEric Rickstad

byla jsem zvědavá, ale tento styl psaní asi není můj šálek kávy

Svědkyně ohněSvědkyně ohněLars Kepler

tato kniha mě vtáhla a nepustila až do samého konce

Mlhy ÖlanduMlhy ÖlanduJohan Theorin

dobré čtení, ale docela zdlouhavé. konec mě překvapil

01.02.2018

ZabijákZabijákMartina Cole

moc pěkné čtení, občas jsem se ztrácela ve jménech, ale rychle jsem se zorientovala, opravdu čtivé

01.02.2018

ManiakManiakMartina Cole

Tato kniha mě chytla. Líbila se mi. Jen škoda toho jak skončil ten uchylak přala jsem mu větší utrpení

28.01.2018

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiRansom Riggs

pěkné čtení

29.03.2017

Zvláštní povídkyZvláštní povídkyJan Brodman

krátké příběhy se zajímavým rozluštěním a pointou. pěkné

24.02.2017

Útěk z OsvětimiÚtěk z OsvětimiAndrej Pogožev

zajímalo mne toto téma, velice smutné a šokující příběhy....

31.08.2016

Kašmírový šálKašmírový šálR. Thomas (pseudonym)

nedočteno. na mne moc uondané a nic neříkající

Učitel láskyUčitel láskyRobin Schone

četla jsem se zájemem, občas mne to trochu nudilo ale musím říci že docela dobré

Sbohem, cizinkoSbohem, cizinkoDaniela Kovářová

tato kniha mne nijak neuchvátila. určitě bylo zajímavé jak smýšlejí lidé v den pohřbu blízké osoby, ale tento příběh byl poněkud předvídatelný

Ukradený životUkradený životUlla Fröhling

Pro mě naročné čtení. nicméně dočteno ale neuchvatilo

12.06.2016

Pevné poutoPevné poutoAlice Sebold

Viděla jsem film dřív než četla knihu. Přišlo mi to pak zdlouhavé

25.05.2016

Už se nikdy nevrátíUž se nikdy nevrátíHans Koppel

Přečteno za 1den. Od začátku jsem tušila jak příběh dopadne ale i tak mne to nutilo číst dál. Čekala jsem trochu větší "drasťák" ale dobře se četlo

25.05.2016

Odveď mě domůOdveď mě domůJulie Kibler

Nedočetla. Nezaujalo

Démonovy povídkyDémonovy povídkyBhattva Sómadéva

někdy jsem se ztrácela ve jménech. Občas jsem i věděla odpověď na demonovu otázku. Vědět více o indických zvicích a božstev tak přečteno za 1 den.

17.07.2015

Ztracená manželkaZtracená manželkaAlyson Richman

přečteno ani ne za jeden den. poutavé a krásně dojemné

26.04.2015

NabíječNabíječAlice Clayton

kn ihu jsem nedočetla, bohužel mě nenadchla

25.04.2015odpad!

Most časuMost časuBruce Leininger

přečteno za dva dny. občas jsem ze jmen pilotů měla guláš a některé pasáže jsem odzívala. Tomuto tématu jsem se nikdy nevěnovala, ale zažít něco takového by bylo šíleně zajímavé

25.04.2015

Záchranný člunZáchranný člunCharlotte Rogan

Začátek velmi dobrý, čekala jsem rozluštění velkého tajemství - důvod potopení lodi, co tam tak střežili a pod.. Konec trochu nudný ale dočetla jsem

25.04.2015