aachilovka aachilovka komentáře u knih

Mala a její kočka Mala a její kočka Mala Kacenberg

(SPOILER) Přečetla jsem za jeden den. Hezky se četlo. Hrůzy strašné ale jak tady více lidí píše poněkud emočně ploché..... Nevim jestli Mala byla na tolik silná osobnost aby v tak raném věku takto zvládala takové hrůzy ale čekala jsem opravdu více emocí.

28.03.2024 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

(SPOILER) bylo to velmi čtivé, ale vůbec mi ten konec nešel pod nos. Taková otočka o 360 stupňů a jede se dál? nic víc? trochu mě to zklamalo. Tak rychlý konec a o ničem

08.01.2024 3 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

popis knihy mě nadchl. Její pravý obsah již tak ne. Čekala jsem asi větší akci...

08.06.2023 2 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Rychle jsem se pustila do téhle knihy, protože jsem prostě musela vědět jak dopadne hrdinův syn. Byla to docela drasťárna a rozuzlení a ten konec mě strašně naštval. Celou dobu jsem žila v mylném přesvědčení....

08.06.2023 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

(SPOILER) moje první kniha od tohoto autora. Začátek mě vůbec nebavil a myslela jsem, že knihu odložím a neodčtu. I když nejsem fanda nadpřirozena (médium a pod.) tak mě to potom celkem chytlo. Konec mě navnadil na pokračování....

08.06.2023 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

(SPOILER) je možné aby rodiče nepoznali jaké dítě je jaké? bylo to napínavé, konec a rozuzlení jsem čekala více wau!pane bože!, ale nebylo

12.12.2022

Deník coury Deník coury Marie Kratochvílová

táhlo mě to ke čtení, ale pra nic se mi nelíbilo jeho ani její chování. Nicméně přečteno

12.12.2022

Krambambuli - Příběh loveckého psa Krambambuli - Příběh loveckého psa Marie von Ebner-Eschenbach

Brečím. Smutné, dojemné a pěkné. Jsem ráda , že jsem četla, ale ten pláč nemůžu zastavit

10.12.2021 5 z 5

Blůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesa Blůdička aneb Mystická detektivka z Českého lesa Radek Coufal

(SPOILER) Přečteno za 2 dny. Byla jsdm velmi napnutá kdo je ON. Pár věcí mi tam vadilo jako dětský zub. Říkala jsmdm si aha to bude vodítko. A ejhle nic. A trochu v rozpacích jsem z konce... Takový vrah jako ON a končí takto...ale jinak mě to velmi bavilo

19.01.2021 4 z 5

Mrtvý holky Mrtvý holky Miloš Urban

Některé povídky mě nebavily, poslední byla nejlepší tu jsem zhltla jedním dechem

18.01.2021 3 z 5

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

přečteno na pár hodinek. Nějak jsem to celé úplně nepochopila. Četlo se jednoduše, ale nějaká pointa mi unikla...

23.12.2020

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

přečteno, ale přiznám se, že za mě nejslabší kniha od tohoto autora, ale asi to bude tím, že nemusím politickou tématiku v knihách

03.06.2019

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

pěkná kniha, docela napínavá

29.05.2019

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

mě se kniha líbila, chystám se na další. děj mě chytil a konec se mi líbil - myslím v tom smyslu, že pachatele jsem netypovala

01.06.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

dobrá kniha, od tohoto autora si jich přečtu více, snad mě nezklamou. Zatím jsem přečetla 2 a spokojenost

29.05.2018 5 z 5

Sweeney Todd - Šňůra perel Sweeney Todd - Šňůra perel Thomas Peckett Prest

četla jsem kvůli filmu, v domnění že to bude stejné, ale neuchvátilo mě to

24.05.2018

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

mám ráda Zaklínače, ale toto mi přišlo jako nejslabší. Nicméně přečteno a nelituji

24.05.2018 2 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

byla jsem zvědavá, ale tento styl psaní asi není můj šálek kávy

24.05.2018 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

tato kniha mě vtáhla a nepustila až do samého konce

24.05.2018 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

dobré čtení, ale docela zdlouhavé. konec mě překvapil

01.02.2018 3 z 5