1259 1259 komentáře u knih

Lhář 2 Lhář 2 Jakub Ćwiek

Velmi se mi to líbilo. Tenhle díl byl, jak napínaví, tak i zábavný a přesně to od knížky očekávám. Velmi se těším na další pokračování a doufám, že mě nadchne úplně stejně, jako tento.

05.01.2017 5 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Tohle je úžasný odpočinek od upírů a jim podobným. Knížka je velmi hezky napsaná, dobře se čte a to je hlavní. Doufám, že i ostatní díly budou stát za to, abych je otevřela a přečetla.

26.12.2016 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Je naprosto fantastická. Četla jsem jí při hodině fyziky a málem jsem se u toho rozbrečela. Tolik mě v životě žádná knížka nezasáhla do duše, jako je tato. Je vážně úžasná.

15.12.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Velmi povedený. Příběh se mi četl dobře a hladce. Těším se na další díl. Velmi mi to baví a zamilovala jsem se do toho to příběhu.

12.12.2016 4 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Velmi povedená knížka. Sice jsem jí ze začátku moc nefandila, ale pak se vše ukázalo velmi zajímavé a já se do ní naplno ponořila. Těším se velmi na její pokračování.

09.12.2016 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Neuvěřitelný jako vždy. Měla jsem jí přečtenou během dvou dnů a vůbec sem nechtěla, aby skončila. Kéž by už byl další díl a mohla jsem konečně vědět, co bude dál. Se toho asi ani nedočkám. Je vážně neskutečně úžasná a do hlavní hrdinky se dokážu okamžitě vžít. Miluji tuhle sérii a doufám, že další díl bude stejně dokonalý, jako je tento a ty předchozí.

27.11.2016 5 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Tohle bylo naprosto šílený. Dát dohromady několik pohádek dohromady je velmi úžasné. Zvlášť, když se to povede a tohle se opravdu povedlo. Hrozně se mi to líbilo, a kdyby byli další knížky, tak bych si je s chutí přečetla.

20.10.2016 4 z 5

Smrtící dotyk Smrtící dotyk Melinda Salisbury

Tohle bylo naprosto úžasné. Sice mě to ze začátku moc nebavilo, ale pak jsem se do knížky začetla a nemohla jsem jí pustit z rukou. Je to velmi nevšední, ale velmi to osvěží po upírech a jim podobným. Velmi doporučuji. Jinak by to ani nešlo.

19.10.2016 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Nečekala jsem, že to bude takový, ale bylo to vážně dobrý, což jsem si vážně nemyslela. Četlo se to v podstatě samo. Jednu stránku jsem hltala za druhou. Můžu vřele doporučit těm, co se chtějí dozvědět, jak to bylo s našimi hrdiny, nebo proč jsou tam, kde jsou. Fakt doporučuji.

17.10.2016 5 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Kniha byla dobře napsaná a měla dobrý děj, který se mi líbil, a který pro mě byl podobný, jako spousta dalších. Za mě je to rozhodně knížka, která stojí za přečtení.

06.09.2016 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Naprosto luxusní. Nečekala sem od toho bůh ví co, ale jsem velmi překvapená. Rozhodně jsem si oblíbila spisovatelku a její styl psaní.

30.08.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Úžasná, dokonalá, famózní..prostě nemám slov pro tuto úžasnou knihu od úžasný spisovatelky. Nemohu se dočkat na druhý díl.

15.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Sice se to velmi podobá předchozím knížkám, ale přesto mě velmi uchvátila. Těším se, až se dozvím, co bude nadále pokračovat. Jako vždy to bylo strhující.

18.07.2016 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Super. Konečně to dopadlo tak, jak sem chtěla. I když se mi Emma trochu zprotivila svým chování jsem moc ráda, že jsou spolu. Stejně to jinak skončit nemohlo.

07.06.2016 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Dlouho jsem přemýšlela, zda si mám knížku koupit a nebo půjčit v knihovně a jsem ráda, že jsem si jí půjčila, protože mi to absolutně nebavilo. U některých postav sem nevěděla jestli jde o ženu či muže, vypadalo to, že se to odehrává v dávných dobách a přitom tam byli věci ze součastnosti. Pro mě to bylo naprosto nesrozumitelný a rozhodně největší propadák, jaký sem četla.

31.05.2016 2 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Tohle byla ta nejsmutnější a nejtragičtější knížka, jakou jsem kdy četla. Ale jinak se mi neskutečně líbila a měla krásný, smutný děj.

28.05.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Naprosto dokonalá. Nemám slov a to, co se mezi ní a princem odehrávalo, mě úplně dostalo. Zamilovala jsem si tuto sérii a stejně tak i spisovatelku. Obě jsou naprosto úžasné.

26.05.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Zase úžasná. Sice mi mrzí, jaký to nabralo obrátky, a že se hrdinka potýká s mnoha překážkami, ale velmi se těším na další díl.

23.05.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nečekala jsem, že to bude taková fantastická knížka. Děj je naprosto úžasný a samotná hrdinka má zajímaví příběh díky tomu, že se o ní budou rvát dva krasavci. Jsem velmi zvědavá, jak to bude pokračovat, takže nebudu otálet a okamžitě se pouštím do druhého dílu, abych věděla, co se bude dít nadále.

19.05.2016 5 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Konečně menší odpočinek od upírů, i když tam byli lidi měnící se ve zvířata. Velmi se mi to líbilo a sem ráda, že jsem jí objevila.

16.05.2016 4 z 5