Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Čekala jsem tedy více, ale je to erotický román nemůžu čekat velký příběh, ale na odpolední oddechové čtení se tato kniha hodí.

01.06.2020 3 z 5

Letokruhy jako kalendář i záznamník: Zajímavosti z dendrochronologie Letokruhy jako kalendář i záznamník: Zajímavosti z dendrochronologie Josef Kyncl

O dendochronologii, jsem věděla jen okrajově takže mi nebyla cizí, ale žádný velký znalec taky ne. A jsem nadšená, bála jsem se, že se v ní ztratím a nestalo se. Krásná kniha, vše je vysvětleno myslím i pro úplného laika. Pro mě velmi přínosná kniha, která obohatí o znalosti a zajímavosti.

27.05.2020 4 z 5

Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Tohle je kočičí svět... Vy v něm pouze žijete Justine A. Lee

Velmi skvělá kniha pro milovníky nejen koček. Dozvíte se zde zajímavosti i se zasmějete. Určitě doporučuji přečíst, nebudete litovat.

20.05.2020 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

I třetí díl nezklamal. Úžasný příběh, budu se k této sérii velmi ráda vracet. A spíš mě teď mrzí, že už je konec a na to, že má díl tolik stran se četl velmi rychle až moc rychle.

18.05.2020 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl této série je ještě lepší než první. Kniha se četla velmi rychle. Obsahuje vše od lásky, nenávisti, zrady, prostředí, děj vás prostě nepustí a musíte číst dál a dál...fantasy jak má být!Už se těším na třetí díl.

10.05.2020 5 z 5

Obsahuji davy Obsahuji davy Ed Yong

Úžasná kniha, velmi přínosná, zábavná, ale hlavně velmi naučná. U této knihy se člověk nenudí a od přečtení má jiný pohled na svět. Doporučuji vsem, kteří se zajímají o přírodu, vědy, zdravotnictví atd.

05.05.2020 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Úžasná kniha. Doporučuji přečíst každému, dozvíte se tolik zajímavostí od života samotného stromu, až po ekosystém celého lesa. Opravdu velmi krásná kniha a hlavně velmi přínosná. V mé knihovně zaujme jedno z míst a ráda si ji přečtu za čas opět.

22.04.2020 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Bála jsem se téhle knihy. Myslela jsem, že to nebude nic pro mě a nakonec paráda úžasná kniha. Četla jsem ji jedním dechem.

16.04.2020 4 z 5

Jóga Jóga André Van Lysebeth

Úžasná kniha, i když je starší.

10.04.2020 4 z 5

Psychologie a pedagogika I. Psychologie a pedagogika I. Marie Čechová

Používána ke studiu a za mě velmi hezky zpracovaná.

10.04.2020 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Prvních asi 50-60 stránek knihy mě moc nebavilo, ale pak úžasné. Četla jsem jedním dechem. Nevěřila jsem, ale kniha se mi moc líbila.

10.04.2020 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

První kniha od tohoto autora. Je skvělá. Obsahuje vše co od detektivky čekat. Napětí od začátku až do konce. Určitě stojí za přečtení a těším se na další knihy od tohoto autora.

07.04.2020 5 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Po přečtení vůbec nevím co napsat. Velmi zvláštní kniha a první čtená od tohoto autora. Nejsem věřící takže samozřejmě příběh znám, ale takto napsaný příběh mě překvapil. Opravdu nevím co napsat ztrácela jsem se v příběhu a konec byl taky zvláštní.

03.04.2020 2 z 5

Pandemie Pandemie Robin Cook

První kniha od tohoto autora co jsem četla. Kniha nebyla špatná, ale spíš taková oddychová četba. Ale nápad a prostředí ve kterém se příběh odehrával nebyl špatný.

01.04.2020 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Tak tento díl si podle mě zaslouží pět hvězdiček..Nečekaný konec, zakončení celé série se povedlo a ani mi nevadilo tolik stránek. A pocity po přečtení:To už je konec? Takový zvláštní pocit, že už ten konec prsvdu této série je.

27.03.2020 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Judith Rumelt

Tak po minulém díle jsem myslela, že to bude už o ničem, ale nakonec velké překvapení. Velmi mě bavil.Takže hurá na poslední díl.

12.03.2020 4 z 5

275 populárních omylů o rostlinách a zvířatech 275 populárních omylů o rostlinách a zvířatech Ulrich Schmid

Tato kniha určitě stojí za přečtení, je poučná, velmi pěkně zpracovaná i vtipná a hlavně se dozvíte, co jsou omyly, které se tradují do dnešní doby a jak to ve skutečnosti s rostlinami a zvířaty je.

05.03.2020 3 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Po dokončené trilogii jsem se dlouho odhodlávala na další pokračování. Co dalšího se může stát a jsem překvapená, připadá mi to zbytečné prodlužování ukončeného příběhu, ale dočtu i poslední dva díly.

04.03.2020 3 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tento díl mě bavil ze všech nejvíce, líbil se mi moc..jdu na další..akorát se bojím, že tímto měla série končit..

25.02.2020 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl přečten.Prvních zhruba sto stránek mě moc nebavilo, ale potom už to bylo lepší. Je to zbytečné protahování, ale jinak je knížka skoro jako první díl. Takže jdeme na třetí.

13.02.2020 4 z 5