zuzana1471 zuzana1471 komentáře u knih

Ruská mafie Ruská mafie Jaroslav Kmenta

Knihy pana Kmenty mám hrozně ráda, ale tady jsem měla dost často problém se zorientovat.

30.03.2024 3 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Hrozná doba, tahle kniha by měla být veřejně čtena před každými volbami.

12.08.2023 5 z 5

Zeď vzpomínek Zeď vzpomínek Anthony Doerr

Anthony Doerr prostě není můj šálek čaje. Dala jsem šanci této knize po tom, co mě zklamal bestseller Jsou světla, která nevidíme. Ale teď už vím, že Doerr prostě není autor, kterého budu vyhledávat.

22.11.2022 odpad!

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Námět knihy dobrý, ale výsledek bojovky jsem odhadla hned na začátku a od půlky knížky bylo vyprávění strašně vleklé určitě by se dalo zkrátit.

22.09.2022 2 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Úžasné čtení!

14.06.2022 5 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Za mne spíš zklamání.

06.11.2021 1 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Na to, jak je kniha strašně chválena, tak za mě teda zklamání, spíš takový průměr.

21.03.2021 2 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Jedním dechem, velmi bolestivý příběh.

24.07.2020 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Asi nejslabší kniha od Jodi Picoult, co jsem četla. Pořád jsem čekala na nějaký zvrat a on nikde.

25.02.2020 2 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Dobrá oddychovka, zasmála jsem se. ;)

30.01.2020 4 z 5

Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Jeden z nás: Príbeh o Nórsku Åsne Seierstad

Kniha ve mě během čtení vyvolala tolik různých emocí, že ani nejsem schopna ji popsat pár slovy. Každopádně se určitě zařadí mezi knihy, které ve mě zanechaly velmi silný dojem a budu o ní ještě dlouho přemýšlet.

24.11.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Snažila jsem se 300 stran, pak jsem to vzdala, kniha mě vůbec nechytla.

18.11.2019

Až úplně dolů Až úplně dolů Jennifer Weiner

Kniha se mi líbila, po dlouhé době jsem zas narazila na příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout a chtěla vědět, jak dopadne.

25.08.2019 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Velmi pravdivá kniha, která nutí člověka zamyslet se nad sebou samým. Dost věcí na mě sedělo.

24.08.2019 4 z 5

Rozbitá Rozbitá Cathy Glass

Knihu jsem přečetla jedním dechem a je opravdu odporné, čeho všeho se mohou dospělí na dítěti dopustit.

17.07.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Je strašné, že se tohle opravdu mohlo stát a neměli bychom na takové hrůzy zapomínat.

06.05.2019 5 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Upřímně, podle mě ztráta času, musela jsem se nutit k tomu, abych knihu dočetla.

26.04.2019 2 z 5

Psáno ve hvězdách Psáno ve hvězdách Aisha Saeed

Knížku jsem přečetla za jeden den, nedokázala jsem se odtrhnout.

22.09.2018

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Některé pasáže jsem musela přeskakovat, jinak bych to snad nikdy nedočetla. Myslím, že by se dala kniha o dost zkrátit a ničemu by to neuškodilo.

19.09.2018 3 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Ze začátku mě hlavní hrdina dost štval svou odevzdaností a sebelitováním, ke konci už se aspoň začal chovat jako chlap a postavil se ke všemu čelem. Povedená knížka.

14.09.2018 4 z 5