zuza.floderova zuza.floderova komentáře u knih

Edison Edison Vítězslav Nezval

Líbily se mi rýmy, ale kniha ne, ale z lásky k Edisonovi dám dva a ne nula, jak jsem měla v úmyslu.

20.09.2014 2 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

Nechápu co na té knize všichni mají, autorka spíše slepila dohromady několik fantasy knih dohromady a vyšlo tohle já určitě další díl číst nemusím a ani nebudu, nemám na to chuť!

20.09.2014 2 z 5

Místy zajímavé, ale strana 193 a dále je to nuda a to to začalo tak slibně. :(

15.09.2014 2 z 5

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Kniha, která opravdu chytí za srdce a už se nepustí. Určitě ji budu číst několikrát. Nechápu proč tato kniha upadla v zapomnění a už se nečte, je to úplná škoda.

04.09.2014 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Kniha se mi moc líbila, je krásně zpracovaná. Jistě si ji přečtu ještě mnohokrát. :)

28.08.2014 5 z 5

Bouře: Údolí - Sezona 1 Bouře: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Kniha se velice dobře četla, už se moc těším na další díl. :)

19.08.2014 5 z 5

Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Katastrofa: Údolí - Sezona 1 Krystyna Kuhn

Kniha je velice dobře napsaná a proto se úžasně čte. Vřele doporučuji, přečetla jsem ji za dva dny. ;)

14.08.2014 5 z 5

Dobrá kniha, velice dobrá, proč je tak dobrá souhlasím se vším co se tu už řeklo. Místy zajímavé a dobré na přemýšlení, ale někdy zase jsem si řekla, jej tady to trochu ujelo.

19.07.2014 5 z 5

Nenápadná kráska Nenápadná kráska Lucy Gordon

Knihy z této edice se mi většinou líbí, ale tohle byl nějaký omyl. Nemohla jsem se zažrat do děje a vyčistit si hlavu, jelikož jsem mu stále stále obracet zpátky stránky, abych se ujistila, že jsem to pochopila správně. Proto dávám jen dvě hvězdy

19.07.2014 2 z 5

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

kniha se mi velice líbila, už jsem ji četla několikrát a stále mě nepřestala bavit, vždycky v ní najdu něco nového. :D

14.07.2014 5 z 5

To byla taková sranda :D Kniha kterou jsem určitě nečetla naposled a budu na vzpomínat s úsměvem na tváři.

06.07.2014 5 z 5

Neviditelný Neviditelný C. D. Payne

Oddechová kniha, na rozdíl od jiných knih od Payne totálně nereálné, ale velice humorné. :D

06.07.2014 5 z 5

Kleopatra Kleopatra Henry Rider Haggard

Kdybych to nemusela číst, tak to nedočtu. Ale bylo to oddechové a k moři jako dělané. :)

05.07.2014 3 z 5

Faust Faust Johann Wolfgang Goethe

Faust, kniha která v mém srdci zůstane už napořád. ;) Moc hezká, čtivá, perfektní. Goethe je dobrý spisovatel, čtivý. ;)

24.06.2014 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Kniha se mi ze začátku moc nelíbila, pořád haprovala mezi nudná a zajímavá. Nakonec se děj stal na mě příliš rozvleklým, ale za delší čas si ji pokusím přečíst ještě jednou, možná na ni nemám věk. :)

24.06.2014 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Velice dobrá kniha, našla jsem ji ve škole a zaujala mě hlavně obálkou, tak jsem se rozhodla ji přečíst a zjistila jsem, že obsahuje velice zajímavý příběh. Opravdu silná kniha.

Moje dlouhé mlčení Moje dlouhé mlčení Erika Bezdíčková

naprosto souhlasím s lenkanel kniha byla totálně úžasná, smutná dojemná a čtivě napsaná i když je o smutné události, tak si s tím spisovatelka vyhrála i když ji to jistě stálo plno sil

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Hrozně zajímavá kniha, četla jsem ji s chutí. VŘELE DOPORUČUJI :)

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Trochu doják, ale tenhle byl velice dobrý. ;)
Je úžasné jak autorka dokáže popsat situaci tak, že si člověk přijde, jako by tam byl a prožíval to spolu s postavami, opravdu jsem si přišla, že jsem na ostrově, sedí vedle mě Slípka a vidím jak ke mě míří vlna Cunami, opravdu výstižné. Úžasně se to četlo.

S princeznami to není lehké S princeznami to není lehké Patricia Wrede

Kniha se mi velice dobře. Už jsem ji četla nejmíň desetkrát. Zábavné, milé, jednoduché,... Prostě od-dechovka.