Neviditelný

Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu. C. D. Payne tentokrát přináší lehce absurdní příběh sedmatřicetiletého chlapíka, klasického „losera“, který jednoho dne v rozčilení zavolá popleteně na psa, čirou náhodou tak vysloví jakousi kouzelnou formuli a stane se neviditelným. Tato nová schopnost je pro něj velmi přínosná – může si například obstarat peníze menší krádeží v bance, špehovat manželku a mnohé další....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96098/neviditelny.jpg 3.7158
Literatura světová, Humor
Vydáno, Jota

Invisibly Yours, 2010

Kniha Neviditelný

Ladislav73

Být neviditelný je nesmírně lákavá představa, která lidi přitahovala odedávna. Takováto schopnost by člověku dala spoustu netušených možností, ale na druhou stranu by mohla mít i nepříjemné stránky – například bychom si nikdy nemohli být jisti, zdali nás někdo neviditelný neposlouchá či nesleduje…
Kniha je humorná a oddechová. Čte se skvěle, Já si čtení moc užil.
Problémy s penězi, útěk před zákonem, romantika a nadpřirozeno, zjišťování jak je to s genem monogamie po osmi letech manželství, to jsou kombinace, které dostanou skoro každého. Těšil jsem se na další zápletku a novou vtipnou situaci.
Doporučuji.

Patrik02
29.12.2019

Tak jo, vezmeme životního ztroskotance a necháme ho zmizet. A teď nemyslím tak, že ho zavřeme do barelu a hodíme do řeky, ale opravdu zmizet. Jako mávnutím proutku se Axel Weston stane neviditelným. Jediný přeřek, přesně tak je to jednoduché. Až komicky jednoduchá zápletka vytváří začátek humorné knihy plné absurdních situací, spousty sexu, výměny identit a hlavně neviditelnosti. A jak se se svou nově nabitou schopností popral hlavní hrdina? Podle mého skvěle. Zaručená oddechovka pro fanoušky Paynovského humoru i pro všechny ostatní.

petgona
31.07.2019

Lahke, vtipne, ironicke. Musim skusit do Mladi v hajzlu, co tu vsetci tak ospevuju.

Dolík729
29.04.2019

Knížka, u které si člověk odpočine a zasměje se. Autor se s hlavním hrdinou nemazlí.

kubla111
09.01.2019

Zábavné, ale čekal jsem to potom, co jsem znal Mládí v hajzlu, které považuji za vrchol autorovy tvorby. Jinak styl je podobný, zajímavý příběh, kniha se dobře četla a rozhodně nebyla náročná. Patří do žánru zábavných, humoristických, lehkých knih. Doporučuji tomu, kdo si chce myšlenkově odpočinout.

Patapuf
27.09.2018

Tak tahle kniha mě bavila.... zajímavý nápad a celkem vtipně podanej... zvláštní zakončení příběhu, ale neuškodilo....

NymphMaeve
24.04.2018

Po delší době jsem konečně natrefila na skutečně humornou knihu od tohoto autora, která mě moc bavila, pobavila a navíc se v ní vyskytují klasické "paynovské" absurdní situace. Ono už samotné téma knihy - muž, který náhodou najde "zaklínadlo" k tomu, stát se neviditelným. Každopádně je to příjemná oddychová kniha, u které se zasmějete :)

slawa.cap
17.12.2017

Jak by to asi vypadalo, kdyby Nick Twisp dospěl, zůstal sám sebou a byl neviditelný. Podle mě zcela srovnatelné s Mládím. Když jsem knihu četl, moc mi nechybělo, abych se do Tary taky nezamiloval.

Stráže! Stráže!
Stráže! Stráže!