Neviditelný

Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu. C. D. Payne tentokrát přináší lehce absurdní příběh sedmatřicetiletého chlapíka, klasického „losera“, který jednoho dne v rozčilení zavolá popleteně na psa, čirou náhodou tak vysloví jakousi kouzelnou formuli a stane se neviditelným. Tato nová schopnost je pro něj velmi přínosná – může si například obstarat peníze menší krádeží v bance, špehovat manželku a mnohé další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96098/neviditelny.jpg 3.7150
Literatura světová, Humor
Vydáno, Jota

Invisibly Yours, 2010

Kniha Neviditelný

petgona

Lahke, vtipne, ironicke. Musim skusit do Mladi v hajzlu, co tu vsetci tak ospevuju.

Dolík729

Knížka, u které si člověk odpočine a zasměje se. Autor se s hlavním hrdinou nemazlí.

kubla111

Zábavné, ale čekal jsem to potom, co jsem znal Mládí v hajzlu, které považuji za vrchol autorovy tvorby. Jinak styl je podobný, zajímavý příběh, kniha se dobře četla a rozhodně nebyla náročná. Patří do žánru zábavných, humoristických, lehkých knih. Doporučuji tomu, kdo si chce myšlenkově odpočinout.

Patapuf
27.09.2018

Tak tahle kniha mě bavila.... zajímavý nápad a celkem vtipně podanej... zvláštní zakončení příběhu, ale neuškodilo....

NymphMaeve
24.04.2018

Po delší době jsem konečně natrefila na skutečně humornou knihu od tohoto autora, která mě moc bavila, pobavila a navíc se v ní vyskytují klasické "paynovské" absurdní situace. Ono už samotné téma knihy - muž, který náhodou najde "zaklínadlo" k tomu, stát se neviditelným. Každopádně je to příjemná oddychová kniha, u které se zasmějete :)

slawa.cap
17.12.2017

Jak by to asi vypadalo, kdyby Nick Twisp dospěl, zůstal sám sebou a byl neviditelný. Podle mě zcela srovnatelné s Mládím. Když jsem knihu četl, moc mi nechybělo, abych se do Tary taky nezamiloval.

orson
08.11.2017

Takový Nick Twisp po dvaceti letech. Ulítlý bláznivý příběh. Myslím, že s tou neviditelností by toho šlo vymyslet více :(

kahuda01
11.07.2017