Neviditelný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu. C. D. Payne tentokrát přináší lehce absurdní příběh sedmatřicetiletého chlapíka, klasického „losera“, který jednoho dne v rozčilení zavolá popleteně na psa, čirou náhodou tak vysloví jakousi kouzelnou formuli a stane se neviditelným. Tato nová schopnost je pro něj velmi přínosná – může si například obstarat peníze menší krádeží v bance, špehovat manželku a mnohé další....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96098/neviditelny.jpg 3.7150
Žánr
Literatura světová, Humor
Vydáno, Jota
Orig. název

Invisibly Yours, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (34)

Kniha Neviditelný

Přidat komentář
petgona
31. července

Lahke, vtipne, ironicke. Musim skusit do Mladi v hajzlu, co tu vsetci tak ospevuju.

Dolík729
29. dubna

Knížka, u které si člověk odpočine a zasměje se. Autor se s hlavním hrdinou nemazlí.

kubla111
09. ledna

Zábavné, ale čekal jsem to potom, co jsem znal Mládí v hajzlu, které považuji za vrchol autorovy tvorby. Jinak styl je podobný, zajímavý příběh, kniha se dobře četla a rozhodně nebyla náročná. Patří do žánru zábavných, humoristických, lehkých knih. Doporučuji tomu, kdo si chce myšlenkově odpočinout.

Patapuf
27.09.2018

Tak tahle kniha mě bavila.... zajímavý nápad a celkem vtipně podanej... zvláštní zakončení příběhu, ale neuškodilo....

NymphMaeve
24.04.2018

Po delší době jsem konečně natrefila na skutečně humornou knihu od tohoto autora, která mě moc bavila, pobavila a navíc se v ní vyskytují klasické "paynovské" absurdní situace. Ono už samotné téma knihy - muž, který náhodou najde "zaklínadlo" k tomu, stát se neviditelným. Každopádně je to příjemná oddychová kniha, u které se zasmějete :)

slawa.cap
17.12.2017

Jak by to asi vypadalo, kdyby Nick Twisp dospěl, zůstal sám sebou a byl neviditelný. Podle mě zcela srovnatelné s Mládím. Když jsem knihu četl, moc mi nechybělo, abych se do Tary taky nezamiloval.

orson
08.11.2017

Takový Nick Twisp po dvaceti letech. Ulítlý bláznivý příběh. Myslím, že s tou neviditelností by toho šlo vymyslet více :(

kahuda01
11.07.2017

Čekal jsem něco lepšího, na sérii "Youth in Revolt" to nemá - 60%

1