Katastrofa: Údolí - Sezona 1

Druhý díl úspěšné série pro mládež, německé autorky Krystyny Kuhn, je opět poutavý a místy strašidelný příběh, který nebude šetřit nečekanými zvraty a dobrodružstvím, z něhož dýchá tajemno. Nováčci na Grace College se již dobře zabydleli. Spojuje je mimo jiné i smrt jedné ze studentek, z níž se vyklubala vražda… Nyní se dostává do popředí další z hlavních hrdinek, Katie, a dozvíme se tak něco více o její minulosti. Stejně jako Julia, i ona v sobě nese jedno veliké, strašné tajemství… I na konci tohoto dílu nás opustí dva hrdinové příběhu. Nepředbíhejme ale a nehledejme hned na počátku naši známou tabulku se jmény mrtvých… -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114616/big_sezona-1-2-katastrofa-QB7-114616.jpg 3.944

Údolí 2.

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež

Vydáno: , Deus

Das Tal Season 1.2 Die Katastrophe, 2010

Kniha Katastrofa: Údolí - Sezona 1

anibeni
24.07.2016

Stejně jako u prvního dílu jsem si i nyní perfektně početla - opět nechyběl kus originality a napětí.. Velmi pohodová knížka nejen pro mladé...

minimonisek
04.10.2015

Kniha se mi líbila, ale některé pasáže mi přišly příliš zdlouhavé. Na víkendové počtení je ale výborná. A má zajímavý závěr.

martiiinkajjj
29.09.2015

Stejně dobrá jako první díl...byla opravdu velice napínavá a četla se skoro sama :) A moc se mi líbil celý děj.....takových knížek by mohlo být víc.

gigieretino
06.09.2015

Moc pěkná kniha, čte se jedním dechem.

tereza2627
28.07.2015

Přečteno za jeden den, stránky strašně rychle ubíhaly. Super příběh, hezky napsané mělo to spád, žádné zdlouhavé popisování. Jen jsem od toho rozuzlení čekala více, přišlo mi to takový konec nekonec. Od konce jsem čekala mnohem víc.

terryes59
01.02.2015

Kniha mě velmi bavila, určitě stojí za přečtení :)

zuza.floderova
14.08.2014

Kniha je velice dobře napsaná a proto se úžasně čte. Vřele doporučuji, přečetla jsem ji za dva dny. ;)

Madame Okta
Madame Okta