zuza.floderova zuza.floderova komentáře u knih

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

já prostě nevím, ale já prostě ne ne ne
možná jsem ovlivněná i částečně školou a tak, ale vždyť to vůbec nedává smysl...

22.03.2021 2 z 5

Nádhera být ženou! Nádhera být ženou! Dagmar Březinová

velmi zajímavá směs informací, některé více využitelné než jiné...

11.06.2020 2 z 5

Z deníku anorektika Z deníku anorektika Petr Vomastek

Našla jsem informace, které jsem potřebovala, ale nebylo to vůbec čtivé a ani to, co jsem od knihy očekávala. Doufala jsem v něco na způsob "Z deníku bulimičky".
A první dvě kapitoly (Mythós a Logos) jsem jaksi vůbec nepochopila.

18.10.2019 2 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

pro mě to byla jenom taková chuťovka, ale velmi dobrá chuťovka

22.07.2018 5 z 5

Dračí nevěsta Dračí nevěsta Katherine Luka (p)

Na prvotinu je to brilantní :)

20.12.2017 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

hodně emotivní kniha, taky slza ukápla
ten konec mě dostal, když jsem dočetla, myslela jsem, že mě to položí
opravdu musím doporučit

26.08.2017 5 z 5

Píseň písní - Píseň Šalamounova Píseň písní - Píseň Šalamounova Daniel Raus

AUDIOKNIHA i KNIHA
Když to člověk slyší, nemůže uvěřit, že by se jen inspiroval. Ty verše jsou tak plné citu a vášně, že to ani není možné. Člověk to musí zažít, aby takto mohl psát, procítěně, až Vás to nutí vzpomínat. Někoho možná i plakat, ale rozhodně něco pocítíte.

16.08.2017 5 z 5

Let čarodějnice aneb Civilní dobrodužství Let čarodějnice aneb Civilní dobrodužství Emil Hakl (p)

Bohužel mi kniha vůbec nesedla, příběh nedotažený a jazyk nesrozumitelný.

16.07.2017 odpad!

Kostýmek Jackie Kennedyové Kostýmek Jackie Kennedyové Nicole Mary Kelby

Tato kniha je natolik unikátní, že je těžké ji popsat. Přesto Vám ji však musím doporučit, jelikož mě natolik zaujala, že jsem ji přečetla takřka za večer. V této knize se totiž snoubí několik důležitých věcí, a to: láska, šaty, historie, nečekaný konec a růžová barva. Skvěle jsem si u ní odpočinula a načerpala sílu, přesně jak u každé knihy doufám, i když jsem to, zrovna u této, nečekala.

16.07.2017 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Musím uznat, že jsem nečekala nic a nakonec to bylo opravdu dobré. Nemohu jinak, než doporučit. ;)

10.12.2016 4 z 5

Coco Chanel Coco Chanel Henry Gidel

kniha plná zajímavostí, ale chyběly mi vysvětlivky k různým druhům látek atd. také třeba nákres, jen černobílý, jejich šatů :)

07.10.2016 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

nápad to byl vskutku nádherný, ale to zpracování velmi pokulhávalo a nakonec se plazilo, nedočetla jsem, jelikož se děj stal nakonec tak nudným, že jsem u knihy několikráte usnula

18.09.2016

Pravda Pravda Michael Palin

ne, ne, ne, to prostě nejde, tento autor mi vůbec nesedl, jeho styl psaní, pro mě prostě není

05.09.2016 odpad!

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

kniha mi ze začátku přišla naprosto skvělá, ale postupně mé nadšení opadalo, až úplně zmizelo, proto zatím nedočteno, pokusím se znovu, nejdříve za rok

05.09.2016

Robert Schumann: Hudba pro Kláru Robert Schumann: Hudba pro Kláru Elizabeth Subercaseaux

dala jsem jí měsíc, ale prostě to nešlo, dohryzala jsem se jen na stranu 52

04.09.2016

Grace - Kněžna monacká Grace - Kněžna monacká Jeffrey Robinson

čekala jsem od ní něco jiného a proto jsem ji asi nemohla přežvýkat...

04.09.2016 1 z 5

Nemůžu si stěžovat, kniha se mi moc líbila a přečetla jsem ji za dvě hodiny, tak moc mě nadchla. Teď akorát přemýšlím, jestli jsem ji vážně nepřečetla moc rychle. Byl to moc dojemný příběh, ale ne moc klišé. Od této autorky si určitě přečtu i další knihy. :)

04.09.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

nevím, prostě mě to nebavilo a to jsem se na knihu tak těšila, ale tohle se prostě nedalo
1 hvězdička pouze díky jménům a popisům

29.08.2016 5 z 5

Samota Samota Natalio Grueso

Stejně jako Skawin mě kniha zaujala svým názvem. Nejdřív jsem od ní nečekala nic, možná jen rozptýlení na dlouhý den. Ale tohle jsem nečekala, něco tak... úžasně dokonalého :)

26.06.2016 5 z 5

Paganiniho duch Paganiniho duch Paul Adam

Něco tak úžasného jsem nečekala. Trochu lásky, detektivky, špetka historie, krásně vyvážené.

20.06.2016 5 z 5