Malina20 Malina20 komentáře u knih

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Neskutečný příběh, nervy drásající drama a ke konci už jsem nedokázala neplakat.

09.06.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Je to nejlepší kniha, kterou jsem četla. Opravdu velmi nečekaný závěr. Dílo je velmi dobře napsané a promyšlené. Nejsou v něm žádné zmatky, jen skvěle napsaná knížka.

29.11.2016 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Napínavá až do poslední chvíle, kvůli téhle knize jsem nemoha spát a budila se brzo ráno, abych ji mohla dočíst.

28.12.2017 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

První kniha, kterou jsem od autora četla a nezklamala. Jsem nadšená. Určitě se pustím do jeho dalších.

19.09.2017 5 z 5

Jíst zvířata Jíst zvířata Jonathan Safran Foer

Jsem od malička vegetariánkou a tuhle knihu jsem se rozhodla přečíst. Opravdu neuvěřitelně perfektně zpracovaná fakta. Spousta zajímavých poznatků, o kterých většina lidí ani neví. Kniha mě rozplakala. Každému, kdo se zajímá o to co jí, bych ji bez váhání doporučila. Pomalu se snažím přecházet na veganskou stravu a před Foerem smekám!!

22.05.2017 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Silný příběh..

06.04.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Jsem naprosto uchvácena. Velmi dobře napsaná kniha, krásný příběh!

23.02.2017 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Děj mě nijak nezaujal. Hlavní zápletky mi přišly zbytečně přehnané. Chybělo tam napínání. Čekala jsem od knihy víc. Pouze posledních 5 stran bych označila za dobré, proto 3 hvězdičky.

09.02.2017 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem četla k maturitě, a přesto že se mi do ní vůbec nechtělo, jsem byla mile překvapená. Doporučuji.

05.01.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Ke Zmizelé nebo Dívce ve vlaku bych knihu nepřirovnala. Začátek se docela táhl, byl nudný. Oceňuji myšlenku, ta byla skvělá. Rozuzlení bylo taky perfektní. Takže tak na půl.

29.12.2016 3 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Skvělá, napínavá, překvapující kniha. Všem doporučuji.

28.09.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jedna z prvních detektivek, které jsem přečetla. Jsem spokojená. Moc dobré čtení.

24.08.2016 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Čtivá a napínavá.

05.01.2018 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Napínavá, překvapivá a strhující. Moc se mi líbila. :)

10.12.2017 5 z 5

Cizí žena Cizí žena Danielle Steel

Nemám slov, naprosto úchvatné!!

07.11.2017 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Autorka nezklamala! Velmi dobrý příběh. Knihu jsem doslova hltala!! Chvílemi drsné, ale perfektní. Doporučuji!

16.04.2017 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha je nadčasová. Velmi mě zaujala.

08.03.2017 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

První polovina knihy mě naprosto uchvátila!!! Druhou polovinou už jsem se jen protloukala.

01.03.2017 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Další naprosto perfektní díl. Mimořádně napsané, napínavé a perfektní závěr. Doporučuji.

15.01.2017 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Opravdu skvělá, napínavá kniha. Líbí se mi inspektorka Malin, je skvělá. Pohltilo mě autorovo specifické psaní. Čtu od autora už třetí knihu a žádná mě nezklamala. Všem moc doporučuji.

13.01.2017 5 z 5