Zelvinka Zelvinka komentáře u knih

Agnes Agnes Hannah Kent

Super kniha, přečtena za noc, tak moc jsem se od ni nemohla odtrhnout. Historický, poukazující na život na Islandu, no zkratka WAU. Zařazuji k nejoblíbenějším knihám a určitě si jí pořídím.

03.07.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavý příběh z budoucnosti. Dobrodružství dívky vydávající se za chlapce kvůli přežití

03.11.2020 5 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Joooooo, to je Falconer. Čtivý a vycházející z opravdových událostí. Není co vytknout

19.05.2018 5 z 5

To To Stephen King

První kniha od Kinga u které jsem se bála, bravurně napsané. Takhle si představuji hororovou literaturu

03.11.2020 5 z 5

Zajímavé, co jsem vyzkoušela funguje

03.11.2020 5 z 5

Kdo nečetl My děti ze stanice ZOO nemá cenu aby četl tuto knihu. Kniha mě moc nezaujala, přeskoky v ději mi přišli divné. Několikaleté pokusy o konec s drogami, kdy Christiana obviňuje všechny okolo, že to nejde. Kniha na mě moc nezapůsobila.

26.01.2018 3 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Super, super, super. Výborná zápletka, čárové, napínavé

05.07.2018 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Stále nad touto knihou přemýšlím. Velmi dobře popsané myšlenky hrdinů, kniha je čtivá, vtáhne do děje a i slza ukápne.

28.05.2018 5 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Dcery nejoblíbenější. Moc hezky napsaný příběh od kterého se nelze odtrhnout. Škoda, že není pokračování, zajímali by mě další osudy princezny Sofie Volkonské

03.11.2017

Tlapka a Lapka Tlapka a Lapka Ivana Lažanská

Kniha na které jsem vyrůstala, kniha která je mé rodině pokladem. Napsala jí totiž moje babička a ano tyto příběhy se opavdu stali. Zuzka je moje maminka, Tlapka a Lapka její mladší sourozenci. Tak moc si jí v rodině vážíme,že moje starší sestra ji dokonce s kamarad namluvila za jedno odpoledne na CD. Babičko, děkuji

10.03.2017 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Super kniha na oddych

03.11.2020

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Úžasný autor, skvělá napínavá kniha

04.07.2018 5 z 5

Faust Faust Johann Wolfgang Goethe

Kniha na kterou jsem se dlouho chystala, četla jsem jí jen kvůli čtenářské výzvě. Nic mi nedala, ale ani nevzala. Čtivá, ale znovu po ní nesáhnu

24.06.2017 3 z 5

Pýcha a přemlouvání Pýcha a přemlouvání Jane Austen

Miluju Jane Austenovou. Všechny její knížky jsou úžasné psychicky, které mě zklidni

06.07.2018 5 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Super nápad. Nejdříve jsme s dcerami viděli film, pak jsme koupili knížku a už jí máme několikrát přečtenou

05.07.2018 5 z 5

Na křídle větrného mlýna Na křídle větrného mlýna František Kožík

Četla jsem zkrácenou verzi 2knížek. Čekám v knihovně na plnou verzi. Kniha je pěkná,ale okousaná dějově.

13.06.2018 5 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Pěkný, trochu neuvěřitelný příběh, ale v dnešní době počítačů se může stát. Pro mě jsou tam dobře popsané niterní pocity představitelů.

23.12.2017 3 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Krásný příběh. Ráchel je silná žena, jen je škoda useknutého konce kde bych očekávala 1, větší interní rozevírání Ráchel, 2, podrobněji popsané následky Ráchel onemocnění a reakce její přítelkyně.

17.12.2017 2 z 5

Lord Neděle Lord Neděle Garth Nix