zdehan zdehan komentáře u knih

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Kniha přečtena za jeden den prostě Vasilková umí kniha je pěkná a zajímavá za sebe dávám pět hvězdiček

25.04.2016 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Kniha se mě moc líbila i když se střídala minulost a přítomnost bylo to zajímavé a pěkné čtení.

24.04.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Moc pěkná a čtivá kniha nedalo se přestat moc se mě příběh líbil

18.04.2016 5 z 5

Dobrý život Dobrý život Martina Cole

Kniha je dobře napsaná pěkně se četla,přečtena za dva dny mě se moc líbila.

13.04.2016 4 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Kniha se moc dobře četla i slzička ukápla no prostě Sparks to umí za mě se líbila

11.04.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha se mě líbila ale chvíli trvalo než jsem se začetla

09.04.2016 4 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Kniha se mi moc líbila no prostě Sparks umí dávám pět hvězdiček přečteno za jeden den

02.04.2016 5 z 5

Volání ptáka kivi Volání ptáka kivi Sarah Lark (p)

Poslední díl byl taky moc pěkný celá sága se dobře četla jsem nadšená i zklamaná že už to mám přečteno.

30.03.2016 5 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Kniha se mi docela líbila sice začátek nic moc ale pak se to změnilo a četlo se to velmi dobře.Spisovatelku mám moc ráda .

25.03.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná kniha, dobře se čte je plná překvapení i slza mě ukápla stojí za přečtení prostě spisovatelka to umí

16.03.2016 5 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Druhý díl byl taky pěkný a už se těším na třetí díl je to moc zajímavy,příroda nádherně popsaná i děj se mě líbí proto dávám pět hvězdiček

15.03.2016 5 z 5

V zemi bílého oblaku V zemi bílého oblaku Sarah Lark (p)

Krásná kniha jak se osídloval Nový Zéland moc dobře se to čte už se těším na druhý díl

11.03.2016 5 z 5

Divoké lupiny Divoké lupiny Charlotte Link

Jak nemám ráda knihy o válce tak tahle kniha je moc pěkná a čtivá dobře se to četlo za sebe mužu doporučit

01.03.2016 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Super kniha napínavá od začátku do konce a moc dobře se čte mužu jen doporučit.

28.02.2016 5 z 5

Doktorka Laura Doktorka Laura Laurence Dal Cappelo

Kniha se mě moc líbila

23.02.2016 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tahle kniha dostala ode mě pět hvězdiček.Je to silný a poutavý příběh,ktery vás nutí stále číst dál.I jsem si poplakala ale velmi doporučuji

22.02.2016 5 z 5

Pod hvězdou bláznů Pod hvězdou bláznů Jarmila Pospíšilová

Kniha se dobře četla je ze života jak se život uplně jinak změní než si představujem mě se líbila.

21.02.2016 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Kniha se četla velice dobře byla napínavá a stále vás to nutilo číst dále mužu jen doporučit

17.02.2016 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Sparks opět nezklamal moc pěkný příběh ale smutný a slzička ukápla ale mě se moc líbil mužu doporučit

16.02.2016 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Dorothy Koomson

Moc pěkná kniha místama smutná ale čtivá nemohla jsem se odtrhnout.Co všechno se v životě muže přihodit mužu jen doporučit

14.02.2016 5 z 5