Pod hvězdou bláznů

Jedna je až úzkostlivě zodpovědná, pedantická a zvyklá vše plánovat, druhá je téměř ve všem pravým opakem. Až po smrti rodičů je okolnosti donutí, aby se po letech odcizení daly znovu dohromady. Avšak život je nevyzpytatelný a v nejneočekávanější okamžik ukáže, že nejenom emoce a chaos dokážou s člověkem zatočit, ale i kontrolovaný a spořádaný život se může vymknout z rukou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251674/pod-hvezdou-blaznu-rZo-251674.jpg 3.848
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Pod hvězdou bláznů

Kerberos
20.07.2020

Celkem uvěřitelný příběh ze života dvou sester,jednodušší děj příjemně plynul.Soupeření sester musí jít při řešení rodinných problémů stranou.

Aneleh
17.06.2019

Tentokrát bohužel trochu nudné a dost rozvláčné. I když příběh dvou sester je sám o sobě dost zajímavý, je v něm zbytečně moc konstatování a vysvětlování, chybí tomu trocha napětí a hloubky. Ostatní knihy od této spisovatelky se mi více líbily.

zdenaR
19.07.2018

Kniha se velmi dobře čte, příběh, který se může stát. Určitě si přečtu i další knihy od autorky.

bekule
18.07.2018

Překvapivě velmi příjemně čtivá kniha od pro mně prozatím neznámé autorky.Příběh odehrávající se v krátkém období od června do vánoc, místy v Brně a trošku více v Bystřici. Příběh dvou zdánlivě odlišných sester, výtvarnice a soudkyně, jedna svobodná matka pečující o dítě s downovým syndromem,druhé se právě hroutí vize dokonalé rodiny. Docela by mě zajímalo jak by se jejich příběh mohl odvíjet dál..

Val
12.03.2018

Moje první kniha od autorky a velmi příjemné překvapení. Příběh, který se mohl stát komukoli a kdekoli. Na konci se mi s Janou a Lucií vůbec nechtělo loučit :-)

martinaandulka
17.11.2017

Další nádherná kniha od paní spisovatelky,která je nádherně čtivě napsaná,je to příběh dvou sester,každá je jiná,jiný osud ,životní prohry,nacházení sama sebe a uvědomit jsi svoje chyby a přednosti.Moc mi knížka dala a uvědomila jsem jsi,že život se nedá nalinkovat... .Dopručuji jsi přečíst.

helča5
13.08.2017

Příběh dvou sester,které mají každá svůj život a uznávají jiné hodnoty.Jana-úspěšná právnička zklamaná manželem a až po průšvihu poznávající svého syna a Lucie,která dostává rány od života,ale vždy si dokáže poradit.Ne každý,kdo vypadá šťasný,se tak musí i cítit.

luciefeix
08.07.2017

Průměrný příběh kde se ukáže jak se vše dokáže za jeden den zkomplikovat a všechno není tak idilické jak si vysníme