zdazilek

Velké čištění zubů v ZOOVelké čištění zubů v ZOOS. Schoenwald

Krásné obrázky, mě se kniha moc líbila. A doufám, že až synek vyroste bude se mu líbit taky.

Osvětimská ukolébavkaOsvětimská ukolébavkaM. Escobar

Příběh byl pěkně a čtivě napsaný. Na to na jakém místě se odehrával byl podle mě popsaný něžněji než ostatní, žádné hrůzy tam vysloveně nebyly. Já jsem byla s knihou spokojená.

Malý pražský erotikonMalý pražský erotikonP. Hartl

Mě kniha bavila, četla se rychle a jako oddechovka úplně ideální.

Nejlepší víkendNejlepší víkendP. Hartl

Jako oddechovka super, ale už teď skoro nevím o čem kniha byla. Moc postav, moc dějových linek.

Za zdmiZa zdmiH. Overton

Za mě skvělé, čtivé a mělo to náboj. Nutilo mě to číst dál a dál. Za mě spokojenost.

Věř miVěř miJ. Delaney (pseudonym)

Nevím jak hodnotit pro mě děj jako na houpačce, občas mě to bavilo a jindy jsem se nudila. Kdyby to bylo trošku jednodušší a ne tak překombinované bylo by to za mě lepší a čtivější. Jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila v knihovně a nekupovala jak jsem měla v úmyslu. Už ji číst nebudu.

Dětské zoubkyDětské zoubkyZ. Stage

Kniha nebyla špatná, nedovedu si přestavit mít takové dítě. Ale čekala jsem trošku větší spát a lepší konec. Přivítala bych další díl.

Vůně deštěVůně deštěL. Lanczová

Jako oddechovka super, skvěle se četla a já se od ní odreagovala. Nepatřím do cílové skupiny ale občas neuškodí si přečíst něco pro náctileté.

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováL. Constantine

Jo! Tak to byla pecka, skvěle se četla a strašně mě chytla a nešlo přestat. Užila jsem si ji od začátku do konce.

ŠelmaŠelmaA. Mayne

No nevím, námět dobrý ale celkový dojem slabší. Čekala jsem větší pecku podle reklamy, jakou kniha měla. Ale obálka ta se mi líbí moc .

VeselíVeselíR. Třeštíková

Mohla být kratší ale jinak mě pobavila. Oddechovka, kterou jsem potřebovala.

Tatér z OsvětimiTatér z OsvětimiH. Morris

Velmi silná kniha, měla jsem ji i miminkem přečtenou velice rychle, nedalo se přestat. Pořád nechápu, že tyhle hrůzy se opravdu děly.

Odvrácená strana matkyOdvrácená strana matkyM. Valentová

pro oddych doporučuji, není to žádné složité čtení.

Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrtiVědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrtiC. Cassidy

Nejde to číst na jeden zátah ale jako občasná oddychovka to nebylo vůbec špatné.

KříďákKříďákC. J. Tudor

Podlehla jsem reklamě a myslím, že kniha nebyla úplně špatná. Četla se dobře a rychle a postupem času mě vtáhla do děje. Neříkám, že je to nějaká čtenářská pecka asi takový průměr, ale i tak jsem ráda, že jsem ji přečetla a nelituji.

Pohřbená pravdaPohřbená pravdaA. Marsons

Pecka! Jako všechny předchozí díly. Kim mě opět nezklamala Kniha se četla skoro sama a už teď se těším na další díl. Za mě nejlepší detektivní série, kterou jsem kdy četla

Rozum a citRozum a citJ. Austen

některé věci nemuseli být tak detailně popsány, ale děj se pak rozjel a četlo se lépe. I když i tak mi to trvalo než jsem knihu dočetla. Konec byl pěkný a byla jsem ráda, že to pro obě dobře dopadlo. Jinak na tu dobu, ve které autorka knihu psala si myslím, že je to skvělá kniha.

Sněží, sněží...Sněží, sněží...L. Myracle

milá kniha, ale kdybych byla mladší asi mě baví víc.

06.11.2018

Zimní oběťZimní oběťM. Kallentoft

Na mě byla kniha příliš vleklá, a občas i nudná. Zápletka se mi líbila a Malin taky. Ale celkově mě to nijak extra nenadchlo.

23.10.2018

Will Grayson, Will GraysonWill Grayson, Will GraysonJ. Green

Pekná dobře se četla. Nejsem cílová skupina a četla jsem ji hlavně do výzvy. Ale jsem za to ráda, jinak bych se k ní nedostala.

30.09.2018

Námi to končíNámi to končíC. Hoover

Bože. Pět hvězdiček je málo. Tahle kniha mě dostala svou otevřeností a syrovostí. Byla velmi čtivá a já jsem se od ní nemohla odtrhnout. Za mě nejlepší od autorky. Konec jsem obrečela a to se mi u knih moc nestává, doufala jsem v jiný ale život se taky neptá...

19.09.2018

Zvláštní smutek citronového koláčeZvláštní smutek citronového koláčeA. Bender

Nebavila mě tak jak jsem čekala. Často děj jen plynul a nic se v knize nedělo. Takže za mě nic moc. kniha měla potenciál, který si myslím, že nebyl úplně využitý. škoda.

19.09.2018

Jakub a obří broskevJakub a obří broskevR. Dahl

Knihu jsem koupila proto, že se můj synek jmenuje Jakub. Přečetla jsem ji a líbila se mi :) už se těším až si ji přečteme spolu.

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Oddechová kniha. Ale nijak záživný děj, Docela jsem se nudila nebyla tam žádná akce. Občas vtipné ale už se k ní nevrátím.

19.09.2018

Pět malých prasátekPět malých prasátekA. Christie

Vraha jsem neuhodla ale bavilo mě to. Byla to moje první od Agathy a budu asi pokračovat.

09.08.2018

Šeptej do tichaŠeptej do tichaL. Lanczová

Četla jsem skoro vše od Lanczové a tato mě bavila. Nenudila jsem se a čekala jsem jak vše dopadne. Občas bych Monice vrazila za to chování ale je to kniha tak co .

Prvok, Šampón, Tečka a KarelPrvok, Šampón, Tečka a KarelP. Hartl

Oddechové čtení. Chvilku jsem se ztrácela v postavách kdo je kdo.

Pokrevní poutaPokrevní poutaA. Marsons

Nutně potřebuji další díl. Opět skvělé, napínaví a čtivé. Miluji Kim jako detektivku je to asi moje nejoblíbenější knižní postava současnosti. Už aby byl další díl.

08.07.2018

Dovolená s moderním fotremDovolená s moderním fotremD. Landsman

Příjemná oddechovka, kniha u které jsem si odpočinula.

08.07.2018

LoutkářLoutkářD. Cole

Čtivé, konec mě hodně bavil. Pro mě to byl lepší díl než ten první :) Baxterová byla sympatická i když mě občas štvala.

03.07.2018

1 2 3 4 5 6 ... 15